• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-18, 00:00   Pomocy pomoże ktoś proszę ?Już nie wiem co robić

Witam jestem nowy tutaj co być może widać :)
Więc sprawa tak wygląda jestem z moją ukochaną od 3 lat razem i przez ten czas bardzo dużo w moim życiu się zmieniło . Przed poznaniem mojej dziewczyny byłem duszą towarzystwa z domu wychodziłem rano wracałem wieczorem dosłownie :) dla jasności nie były to jakieś libacje ciągłe :) dużo imprezowałem wychodziłem z kumplami na piwo dużo grałem w piłkę po prostu miałem taką swoją dużą paczkę przyjaciół z którymi dużo przeszedłem... W końcu poznałem tą jedyną jak wtedy mi się wydawało . początkowo nic się nie zmieniało tyle tylko że czściej spotykałem sie z dziewczyna ale dla kumpli też czas miałem po jakimś roku przestałem wychodzić z kolegami a jak już to bardzo rzadko a gdy chciałem wyjść były zgrzyty . Z dziewczyna widzimy się praktycznie co dzień . Po jakimś roku zaczeła mi zabraniać grać w piłkę co uwielbiam a także wędkować tzn wyznaczała mi limity np raz na miesiąc . Alkohol ostatnio piłem jakiś rok temu na osiemnastce kolegi .A na zwykłym piwie z kolegą nie byłem dobre półtora roku kumpli widuje przelotnie ale nie zapomnieli o mnie myślą tylko że ja zapomniałem o nich dzwonią pytają się kiedy wyjde i zawsze szykuje głupie wymówki .Moja dziewczyna zabrania mi z nimi wychodzić nawet nawet by tylko pogadać nie mówiąc piwie wybłagałem raz w tygodniu 1,5 h piłki nożnej a gdy idę grać to i tak jej to nie pasuje . Jak to ona mówi albo piwo albo ja . Mogę też dodać że nigdy nie uprawialiśmy seksu. ma ktoś jakieś propozycje co zrobić ?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-11-18, 10:34   

twój post w dużym skrócie brzmi jak: moja dziewczyna nic mi nie daje od siebie a zabrania wszystkiego co nie jest związane z nią. tak? o matko.

"albo piwo albo ja", hue hue. może zabierz ją na to piwo z kumplami ze sobą? pewnie ci będzie trochę zawadzać, ale przynajmniej nie będzie marudzić, że ją olewasz dla kolegów. chociaż osobiście uważam że jest głupia, skoro nie pozwala ci raz na jakiś czas (bo nie mówię że codziennie, ty pewnie też na to nie liczysz) wyjść gdzieś bez niej. przecież to wspaniała okazja żeby i ona miała czas tylko dla siebie :oczami:

Yoshiiko  

Wysłany: 2012-11-18, 13:09   

Szczerze mówiąc nie rozumiem dziewczyn, które zabraniają swoim chłopakom spotykać się ze znajomymi lub wybierać pomiędzy nią a nimi. Facet musi się wyszaleć - to logiczne.Tak samo oczywiście jak dziewczyna. Rzecz jasna wszystko w granicach rozsądku! Rozmawiałeś ze swoją dziewczyną? Przedstaw jej jasno że to Ci nie odpowiada. Może zrozumie...

zbych1112  

Wysłany: 2012-11-18, 13:30   

Nie wiesz co robić? Olej ją. Wiadomo, że w związku nie można pozwalać sobie na to samo co będąc samemu. No ale bez przesady, każdy jest człowiekiem, ma swoje własne pasje, zajęcia i czasem potrzebuje być bez tej drugiej osoby. Trochę powietrza trzeba mieć dla siebie bo się podusicie. A przynajmniej ona udusi Ciebie.

Olej ją albo zmień zasady gry.
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

brill3r  

Wysłany: 2012-11-19, 14:35   

No nieźle. Żartujesz, prawda? :)

Moim zdaniem tekst typu: "albo ja, albo piwo" dyskwalifikuje Twoją dziewczynę na starcie. Ja po pierwszym takim tekście powiedzianym serio zadzwoniłbym do kumpli i poszedł z nimi na browara. I wyłączył telefon.

Ale dobra, może Ci na niej zależy bardzo (czemu?). W takim razie na początek delikatnie: powiedz jej, że chcesz, żebyście przez 3 dni w tygodniu się nie spotykali i że chcesz mieć te dni dla siebie. I to nie jest propozycja, tylko ultimatum. W sensie: powiedz jej, że tak chcesz i zacznij tak robić.

Nie no, jeszcze raz: to jest na poważnie?

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2012-11-19, 15:12   
   Polecający: google

mnie kiedyś się zdarzyło usłyszeć zdanie typu " wybierasz mnie czy ćpanie" , rozbawiło mnie to strasznie . Zresztą czemu ja się udzielam ?? :zdziwko:

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-19, 23:52   

poważnie poważnie niestety . Ja już tego nie ogarniam tylko najgorsze jest to że zależy mi na niej ale mnie ch... strzela jak słyszę ciągłe fochy pretensje rozkazy i zakazy . A ona piwa nie lubi ;p Dodam też że jest strasznie zazdrosna o mnie . Często myśle o tym by to zakończyć ale jakoś nie potrafię jesteśmy ze sobą już od 3 lat a oboje mamy po 20 to jest mój pierwszy poważny związek . Szczerze to nawet nie mam się gdzie wygadać jedynie na tym forum :p Dzięki za odpowiedzi i zainteresowanie :) liczę na jeszcze więcej rad :)

Martina  

Wysłany: 2012-11-20, 01:38   

brill3r ci dobrze radzi. może jeśłi nie 3 dni w tygodniu, to chociaż jeden, dwa dni. całościowo. dla siebie osobno.

też jestem zazdrosna o mojego mężczyznę i nie lubię jak mnie zostawia samą, ale z drugiej strony sama lubię od czasu do czasu wyskoczyć gdzieś z przyjaciółką czy znajomymi, więc... no jeny. trzeba jakieś kompromisy osiągać :oczami:

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-20, 13:05   

Ja jej mówie idz czasem wyjdz z kolezankami to ona że nie chcę jej się i jakieś wymówki a jej nie obchodzi że ja czasem bym chciał wyjść tak po prostu pogadać nawet ma fochy jak do sąsiada na siłownie idę . Albo przykład z wczoraj napisała mi żebym poszedł z nią na zakupy po coś... powiedziałem że nie mam czasu bo mam dużo pracy (tak też było ) to już wielkie fochy i wyrzuty że nie chcę z nią iść mówię idz z koleżanka jakaś to nie . Tak nawiasem mówiąc nie nawidze zakupów a średnio raz na tydzień kilku godzinne na które muszę iść bo się obraża dodam że ona mieszka w mieście a ja muszę do niej dojeżdżać około 15 km

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-11-21, 18:51   
   Polecający: Achar

kilkogodzinne zakupy raz na tydzień?
ona arkę buduje?

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-21, 19:23   

hehe tu chodziło by raczej o chodzenie po mieście szukanie nie wiadomo czego w sklepach . Tak myśle sobie że chyba przez to ona robi ze mną co chce bo to jest mój pierwszy poważny związek . U niej wszystko musi być tak jak ona chce w przeciwnym razie jej to max nie pasuje zaraz mi mówi że jaki to ja jestem i wogóle

Martina  

Wysłany: 2012-11-21, 19:59   

to też jej kiedyś powiedz jaka to ona nie jest. jak nie mówisz co ci się nie podoba, to ona robi tak dalej. bo może nie zdaje sobie sprawy, że cię to denerwuje. a jak powiesz, a nie będzie się starała nic zmienić i dalej będzie się tak zachowywać... well, trza się będzie zastanowić chyba czy to na pewno ma sens.

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-22, 09:59   

ale ja mowilem ze mi sie pare rzeczy nie podoba i nic wtedy to sa dopiero fochy i wyrzuty . Dziewczyny kobiety jak to jest u was w związkach ? Czy tez wszystkiego zabraniacie czy tylko ja jestem w chorym zwiazku ?

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2012-11-22, 12:13   

Ty jesteś w chorym związku. Zwyczajnie rozpuściłeś sobei babę jak dziadowski bicz, nie zareagowałeś jak przekraczała granicę raz, drugi, trzeci, to teraz robi z Tobą co chce. Oczywiste jest, że za każdym razem będzie się obrażać, gdy spróbujesz coś zmienić, bo przyzwyczaiłeś ją, że to ona jest panią sytuacji. Nie chce po dobroci? To trzeba drastycznie, tak jak już Ci tu radzono - postaw ultimatum. No chyba że chcesz się całe życie tak z nią męczyć. Nawet jeśli ona wybierze rozstanie, to wierz mi, lepiej teraz niż za kolejnych kilka lat. W tej chwili macie całe studia przed sobą (o ile się wybieracie), czyli mnóstwo okazji do poznania nowych ludzi, możliwe, że także prawdziwej drugiej połówki.

Chłopie, walcz o siebie, nikt za Ciebie tego nie zrobi.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

xxx2020 

Wysłany: 2012-11-22, 19:29   

wow ostro ale tego mi chyba potrzeba Sol masz racje a co do studiów na razie się nie wybieram . Z tym rozpuszczeniem masz 100% racji robi ze mną co chce zdaje sobie sprawę z tego że im dłużej tym bedzię ciężej ale mi już jest ciężko myśleć o rozstaniu chociaż nie ukrywam że się wypalam całkowicie ale trudno mi tak po 3 latach to skończyć w przeciwieństwie do tej drugiej połowki ona lekko myśli o rozstaniu gdy jej się coś nie podoba . Kurcze to jest moja wina że się teraz tak dzieje a pomyśleć że kiedyś zgrywałem twardziela...

Odpowiedz do tematu