• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

dobra dusza 

Wysłany: 2012-09-19, 22:17   problem jak postąpić

Mam pewien problem jak postąpić w pewnej sytuacji hmm

Otóż zobaczyłam na imprezie chłopaka z którym już wcześniej kilka miesięcy temu tańczyłam na imprezie, ale skończyło się tylko na tańcu. Tym razem jednak na początku imprezy miałam wrażenie że mnie obserwuje, czas leciał aż w końcu pod koniec imprezy mnie zaczepił i tak tez rozpoczęła się rozmowa :D Wszystkie było tak jak być powinno, miła rozmowa i ogólnie bardzo dobrze mi się z nim tańczyło, po prostu było super :D

Jednak gdy impreza już się zakończyła to chłopak odprowadził mnie do samochodu, lecz na tym koniec :( nie poprosił mnie o nr tel :/ Zaznaczam też, iż był on pod wpływem alkoholu :znudzony: co też daje do myślenia :/

Tak się zastanawiałam co teraz zrobić, gdyż odniosłam wrażenie że mu się choć trochę podobam ( choć kto wie może się myliłam ) tak więc poczekałam dzień i nic, nie zaprosił mnie na facebooku, dlatego też postanowiłam że ja zrobię to pierwsza. Zaproszenie fakt faktem przyjął ale na tym koniec nic nie napisał :(

Mój problem polega na tym czy zrobić kolejny krok i napisać do niego?? Czy to jest dobry pomysł, czy sobie darować?? :niepewny:

Ogólnie rzecz biorąc zawsze uważałam, że to chłopak powinien pierwszy pisać i nadal tak uważam co się wydaje banalne. Tylko po prostu nie wiem co w takiej sytuacji zrobić, gdyż chłopak bardzo mi się podoba, a teraz czasy są takie że to właściwie już nie dziwi fakt że to dziewczyna pisze pierwsza.

Dlatego też prosiła bym o jakieś rady co w tej sprawie zrobić, byłabym wdzięczna gdyby darowano sobie głupie komentarze na ten temat :/

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-09-19, 22:36   
   Polecający: Achar

dlaczego chłopak musi zrobić pierwszy krok? ma umieć czytać w myślach i wiedzieć, czy ci się podoba?

wielkie walki o równouprawnienie, a to przeca działa w obie strony, a nie tylko kolejne przywileje byście chciały

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-09-20, 00:04   

trochę mu się podobałaś bo był pijany, potem wytrzeźwiał, a jak nie napisał do ciebie na facebooku to znaczy że nie sądzi żeby coś mogło z tego być, zaproszenie pewnie przyjął żeby ci nie było przykro albo przyjmuje wszystkich jak leci ; p

Lobos inca  

Wysłany: 2012-09-23, 11:51   

Wiesz, ja też wolę gdy chłopak robi pierwszy krok, ale nic nie stoi Ci na drodze żeby samej to zrobić. Ani wstyd ani nic, więc się nie martw. Nie pomyślałaś że może on też jest nieśmiały?

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2012-09-23, 17:40   

przyjął Cię na fejsie, będą z tego dzieci!!!
stara, wyluzuj, spokojnie do niego napisz, zapytaj jak leci, jak do siebie pasujecie czy cuś to rozmowa się potoczy dalej, a jak nie to jeden problem mniej do opisywania na naszych forumach , powodzenia!

Lobos inca  

Wysłany: 2012-09-23, 21:43   

Kaśś napisał/a:
przyjął Cię na fejsie, będą z tego dzieci!!!
stara, wyluzuj, spokojnie do niego napisz, zapytaj jak leci, jak do siebie pasujecie czy cuś to rozmowa się potoczy dalej, a jak nie to jeden problem mniej do opisywania na naszych forumach , powodzenia!

Dokładnie! Trzeba być wyluzowanym żeby cokolwiek mogło się zacząć.

ania333 

Wysłany: 2012-10-08, 16:37   

Idź i spotkaj go jeszcze raz. Może był nieśmiały...? Daj mu drugą szansę :)

Odpowiedz do tematu