• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

raspberry  

Do陰czy豉: 10 Maj 2012

Wys豉ny: 2012-05-11, 00:00   problem w zwi您ku...

No wi璚 z moim narzeczonym jeste鄉y ju 4 lata.

Na pocz徠ku by這 super, prawie si nie k堯cili鄉y, ale prawie od roku (od zar璚zyn) jest coraz gorzej. Czepiam si go o byle co, a najcz窷ciej o to, 瞠 mnie zaniedbuje, a tak naprawd to robi du穎 dla nas. Najbardziej wkurzam si o to, 瞠 jego matka ci庵le co od niego chce. A on nie potrafi jej odm闚i, nawet wtedy kiedy jestem u niego, to on i tak do niej idzie.

Tak naprawd, to nie znosz jego matki. A m鎩 narzeczony jest najm這dszy z jej dzieci to musi za wszystkich odwala robot, nawet za swojego ojca. Jak on jest u mnie to moi rodzice mnie nie wo豉j.

Ostatnio byli鄉y w Bieszczadach, jego matka zobaczy豉 zdj璚ia i m闚i豉, 瞠 chcia豉by tam pojecha...no ale z kim? ano oczywi軼ie, 瞠 z moim narzeczonym, ma m篹a, ale ona pewnie b璠zie chcia豉 jecha z synkiem. M鎩 narzeczony mi to powiedzia, no to mu powiedzia豉m, 瞠 si nie zgadzam. Jego matka ma swoje auto, ma m篹a to niech sobie pojad na ile chc. A on na to 瞠 teraz b璠zie si ba mi co powiedzie bo ja 幢e reaguje. Na jego matk zawsze 幢e reaguj. Aha no i jeszcze mi zaproponowa, 瞠 mnie te mog wzi望 (bardzo 鄉ieszne), przecie nie wytrzymam z jego matk.

Jego matka nalega 瞠by鄉y wzi瘭i 郵ub, to ja powiedzia豉m, 瞠 do jej domu szybko si nie wybieram. Ona si b璠zie mnie o wszystko czepia. Powiedzia豉m, 瞠 jak m鎩 narzeczony si ze mn wyprowadzi to owszem. A ona na to 瞠 ona go nie pu軼i z domu, bo kto jej b璠zie robot robi.

Pom騜cie, co mam w tej sytuacji zrobi? Rozmowa z moim narzeczonym nic nie da, on uwa瘸, 瞠 to jest tylko moja wina, a jego mama jest cacy :(

Achar  

Tytu: Sezonowiec:<
Do陰czy: 28 Gru 2011
Sk康: D帳rowa G鏎nicza

Wys豉ny: 2012-05-11, 08:09   

Dogadaj si z jego matk - a jak nie to go pogo.
Impatient and curious of what may come

raspberry  

Wys豉ny: 2012-05-11, 11:05   

z jego matk si nie da dogada, ona zawsze musi mie ostatnie s這wo.

pr鏏owa豉m zerwa, ale m鎩 narzeczony m闚i, 瞠 to ja jestem dla niego najwa積iejsza, ale jako tego nie widz.

no i jeszcze zapomnia豉m wcze郾iej napisa, 瞠 kilka razy dosz這 mi璠zy nami do r瘯oczyn闚. Ja zaczynam, bo jak mi powie co co mi si nie spodoba to dostaje w twarz, a on oczywi軼ie musi sobie odda i ja mam siniaki...

JanuszChrystus  

Tytu: Obie篡鈍iat
Do陰czy: 06 Sty 2012
Sk康: 奸御k

Wys豉ny: 2012-05-11, 12:53   
   Polecaj帷y: Achar

Czy kto tu nie pr鏏uje zamieni si w swoj te軼iow i by p瘼kiem 鈍iata? Co ci si nie podoba to zaraz po pysku ch這pa walisz. Wszystko ma si wok馧 ciebie kr璚i?

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Frausz
Do陰czy豉: 10 Cze 2011

Wys豉ny: 2012-05-11, 13:53   

raspberry napisa/a:
no i jeszcze zapomnia豉m wcze郾iej napisa, 瞠 kilka razy dosz這 mi璠zy nami do r瘯oczyn闚. Ja zaczynam, bo jak mi powie co co mi si nie spodoba to dostaje w twarz, a on oczywi軼ie musi sobie odda i ja mam siniaki...

Ani Ty nie powinna dawa z li軼ia za byle pierd馧k i niezr璚znie rzucone s堯wko (i og鏊nie sko鎍zy z nadmiernym czepialstwem), ani on nie ma najmniejszego prawa Ci oddawa [a ju zw豉szcza wali na tyle mocno, by zostawia siniaki, Matko Bosko, co za patologia]. Skoro za sytuacja mia豉 miejsce ju kilka razy (+ opisywany wcze郾iej przez Ciebie jego stosunek do mamusi) to przykro mi bardzo, ale ja na Twoim miejscu zasadzi豉bym kochasiowi solidnego kopa w d*p, coby si a na orbicie znalaz. "Synek mamusi" [kt鏎y to typ jest prawdziwie niereformowalny] + r瘯oczyny = recepta na prawdziwe piek這 ju po 郵ubie.

Wybuchy rysuj, 瞠 niby bukiety. Psycholo磬a daje si nabra.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2012-05-11, 13:57, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytu: s這dziak *^_^*
Do陰czy豉: 11 Pa 2005
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2012-05-11, 14:13   

jak "mama go z domu nie pu軼i", a on sam nie potrafi by na tyle doros造, 瞠by jej powiedzie, 瞠 wiecznie go w domu trzyma nie mog przecie, to ja rozwi您ania dla tej sytuacji nie widz. to on jest z tob i jemu ma by z tob dobrze, a nie jego matce, ej. ale tu du穎 zale篡 od ch這paka niestety. je郵i woli by z tob i przy tobie, to b璠zie dobrze. je郵i woli do czterdziestki siedzie z mam, to odejd bez 瘸lu. lepiej 瞠by to wysz這 na jaw teraz, ni po 郵ubie, za 5 czy 10 lat, kiedy zosta豉by z dzieciakiem a on ze swoj mam.

trzymaj si (;

raspberry  

Wys豉ny: 2012-05-11, 15:14   

Kerosine napisa/a:
Ani Ty nie powinna dawa z li軼ia za byle pierd馧k i niezr璚znie rzucone s堯wko (i og鏊nie sko鎍zy z nadmiernym czepialstwem)
"Synek mamusi" [kt鏎y to typ jest prawdziwie niereformowalny] + r瘯oczyny = recepta na prawdziwe piek這 ju po 郵ubie.

wiem, 瞠 nie powinnam, ale mnie to wkurza jak on broni star i nie da sobie z貫go s這wa o niej powiedzie. M闚i豉m mu, 瞠 chcia豉bym 瞠by鄉y razem zamieszkali po 郵ubie to on m闚i, 瞠 do tego jeszcze d逝ga droga i jeszcze wszystko mo瞠 si zmieni, czytaj: nie wiadomo czy jeszcze b璠ziemy razem.

On nie jest "synkiem mamusi" na 100%, ale wkurza mnie to, 瞠 jak jestem u niego,to on idzie do starej a ja sama siedz w pokoju.

Pami皻am sytuacj, kiedy to kaza豉m mojemu pomalowa pok鎩 na fioletowo i skr鏂i karnisz, o matko, jaka by豉 z豉, m闚i豉, 瞠 ten kolor nie pasuje, i karnisz te nie itp. Ona si na mnie drze, na nic mi nie pozwoli, nawet w pokoju mojego narzeczonego.

Raz siedzia豉m u niego ponad tydzie, to jak chcia豉m ugotowa co w kuchni w domu, to nie mog豉m, musia豉m i嗆 do kuchni na polu, bo ta w domu jest chyba tylko po to, 瞠by si ni chwali, a m闚i豉 nam, 瞠 ona to robi dla nas, phi. M鎩 narzeczony widzia, 瞠 jest co nie tak i powiedzia: przepraszam, widz, 瞠 jest ci 幢e. Szkoda, 瞠 ju tego nie pami皻a. Wtedy jak co mia豉 do mnie to m闚i豉 mojemu, a on mi to przekazywa i m闚i, 瞠 dostaje za mnie opieprz, np. za to, 瞠 po這篡豉m suszark nie tak jak trzeba. No to jej powiedzia豉m, 瞠by mi m闚i豉 od razu jak co ma do mnie...od tamtej pory tego 瘸逝je. Kiedy jej pomaga豉m w kuchni, ale teraz jest za bardzo osch豉 i ju jej nie pomagam, niech sobie sama robi.

Chcia豉bym tylko, 瞠by nie szed do niej kiedy jestem u niego i nie odbiera od niej telefon闚 kiedy jeste鄉y razem... Chyba nie mam du篡ch wymaga, prawda?

Martina  

Wys豉ny: 2012-05-11, 15:25   

jo wim? to pierwsze jeszcze jako mog zrozumie, zostawianie ci samej sobie mo瞠 nie jest do ko鎍a poprawne z jego strony, ale te nie wymagasz chyba, 瞠 b璠帷 u niego przez tydzie on przez tydzie nie zostawi ci ani na chwil? co za du穎 to i 鈍inia nie zje.
ale druga sprawa, czyli 瞠by telefonu nie odbiera jak jest z tob, to ju imho lekka przesada. nie wiem, to takie straszne, 瞠 瞠by si nie denerwowa豉 porozmawia z ni 10 minut przy tobie? umrzesz przez te 10 minut jego zmniejszonej uwagi w twoim kierunku?

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Frausz
Do陰czy豉: 10 Cze 2011

Wys豉ny: 2012-05-11, 16:39   

Matka Twojego narzeczonego po prostu strasznie si obawia, ze zabierzesz jej ukochanego synka, by mo瞠 najbli窺z jej w ca造m 鈍iecie osob i dla niej samej nie b璠zie ju miejsca w jego sercu. Robi wi璚 wszystko, aby pozby si rywalki. Je郵i nie chcesz mimo wszystko rozstawa si ze swoim liebe, sugeruj jednak spr鏏owa nawi您a z ni bli窺zy kontakt i da odczu, 瞠 wbrew pozorom nie jeste jej wrogiem. Jakby nie by這, po 郵ubie najprawdopodobniej i tak (przynajmniej przez jaki czas) b璠ziecie na ni skazani, tak瞠 ani lekcewa瞠nie przeciwnika, ani prowadzenie otwartej wojny zdecydowanie nie jest wskazane. Poza tym, c'mon, w ko鎍u obie kochacie tego samego m篹czyzn :oczami:

Poza tym, yo, sp鎩rz te uczciwie na siebie, 鈍i皻a to Ty z tego, co do tej pory napisa豉 r闚nie bynajmniej nie jeste.

Wybuchy rysuj, 瞠 niby bukiety. Psycholo磬a daje si nabra.

raspberry  

Wys豉ny: 2012-05-11, 16:59   

dzi瘯i dziewczyny, przem闚i造軼ie mi do rozs康ku.

Zobacz, jak si b璠zie to wszystko wygl康a這 na weekendzie, kiedy b璠 u mojego narzeczonego. Postaram si nie czepia o byle co. Wiecie, czasami jest super, bo jego stara jeszcze chodzi do pracy, wi璚 weekendami w og鏊e jej nie widz :) ale ten niestety ma wolny.

A i moi rodzice te jej nie lubi, uwa瘸j, 瞠 jest pazerna, wszystkim si chwali, 瞠 czego to ona si nie dorobi豉 w 篡ciu. Mi璠zy naszymi rodzicami jest ok. 10 lat r騜nicy, wi璚 maj inne pogl康y, ostatnio w 鈍i皻a prawie si pok堯cili, bo m鎩 tata m闚i, 瞠by鄉y sobie poszukali pracy w wi瘯szym mie軼ie i tam mieszkali, a rodzice mojego o ma這 co go nie udusili, m闚ili, 瞠 m鎩 narzeczony ma dom i nie b璠zie si nigdzie wynosi.

raspberry  

Wys豉ny: 2012-05-11, 21:36   

es-cs_wuv napisa/a:
powodzenia rad sobie sama

ale forum jest po to 瞠by inni doradzali, w豉郾ie po to si na nim zarejestrowa豉m...

Martina  

Wys豉ny: 2012-05-11, 22:41   

te kiedy mia豉m problem z mamusi mojego 闚czesnego. nie cierpia豉 mnie do tego stopnia, 瞠 ci庵le nak豉nia豉 jego, 瞠by mnie zostawi. no i w ko鎍u wybra mamusi, ale to i dobrze, bo lepiej wtedy, ni po kolejnych kilku latach. jak ju m闚i豉m.

raspberry  

Wys豉ny: 2012-05-25, 18:56   

niedawno szczerze sobie porozmawiali鄉y, ju si go nie czepiam o byle co, nie robi mu awantur. Obiecali鄉y sobie, 瞠 b璠ziemy mie tylko siebie, 瞠 po 郵ubie wynajmiemy mieszkanie i b璠zie nam dobrze razem ;)

mam zajebistego narzeczonego, jest ze mn dalej mimo tego, ile musia przeze mnie wycierpie...

dzi瘯i za wszystkie rady ;)

dodane dnia: 25-06-2012
niedawno zerwali鄉y, jest mi dobrze, naprawd :)

wczoraj spotka豉m si z koleg, kt鏎ego pozna豉m, by這 mi z nim dobrze, ca造 czas rozmawiali鄉y... ca造 czas o nim my郵 ;) no i tu pojawia si moje pytanie: powinnam poczeka, a on si zapyta czy zostan jego dziewczyn?
Ostatnio zmieniony przez raspberry 2012-06-25, 06:46, w ca這軼i zmieniany 1 raz  

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku