• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

pearl 

Wysłany: 2012-01-30, 14:55   problem z rozpoczęciem współżycia

Witam. Zwykle nie piszę o swoich problemach na forach, ale tym razem nie wiem już gdzie szukać pomocy. Mam 24 lata i jestem w związku z cudownym facetem od 5 lat. Mieszkaliśmy już razem na studiach, a wkrótce mamy wziąć ślub. Niestety nigdy nie uprawialiśmy seksu. Choć często o tym myślę i wręcz marzę o naszym wspólnym życiu, które wkrótce się zacznie, nie jestem w stanie się przełamać. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby mi ‘tam’ coś włożyć. Nigdy nie byłam w stanie nawet włożyć tam sobie tampona, na samą myśl robi mi się słabo. Nawet jak jego członek mnie tam dotyka to mam wrażenie, że nie wszedłby tam. Zresztą i tak jestem cały czas zaciśnięta. Naprawdę nie wiem już co mam robić. Kiedyś myślałam, że jak przyjdzie odpowiedni moment to będzie dobrze, ale już się nie oszukuję. Kocham go, on kocha mnie, planujemy wspólne życie, za kilka miesięcy ślub, a ja jestem przerażona. Chciałabym żyć normalnie, ale na drodze do mojego szczęścia stoi ten choler*y problem. Do jakiegoś czasu starałam się odsuwać ten problem, myśląc: jakoś to będzie, ale już najwyższa pora żeby się z tym zmierzyć. Boję się, nie wiem co mam robić. Proszę, niech mi ktoś jakoś pomoże.

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-01-30, 16:30   

pearl napisał/a:
Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby mi ‘tam’ coś włożyć.

Czy, że tak zapytam, generalnie odczuwasz do seksu wstręt i obrzydzenie?

Generalnie sam opis Twojego problemu przywodzi mi od strony "technicznej" na myśl zaburzenie zwane pochwicą (się naczytałam swego czasu wszelkiego rodzaju Twistów i Bravo Girl XD), ma ono podłoże psychologiczne, wizytę u seksuologa bym w takim przypadku dość mocno doradzała i sugerowała :luka:

Zresztą i tak wydaje mi się ona najlepszym rozwiązaniem.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2012-01-30, 16:39, w całości zmieniany 2 razy  

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-01-30, 19:58   

podejrzewam, że posiadasz jakieś traumatyczne przeżycia z przeszłości. czy nie pękła ci kiedyś kaszanka podczas kinky figli-migli?

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-01-30, 22:13   

Skoro Tobie nic nie pomaga i skoro Twój facet jest cudowny, to powinien zrozumieć, że nie chcesz i już. Idź jak Kerozyna mówi, do seksuologa, ale jeśli to nic nie pomoże, to fakt, że jesteś po ślubie nie zmusza Cię do straty dziewictwa. Nie chcesz, nie musisz - Jak przyjdzie odpowiedni moment to poczujesz. In my opinion ;)
Impatient and curious of what may come

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-01-31, 10:11   

Achar napisał/a:
Nie chcesz, nie musisz - Jak przyjdzie odpowiedni moment to poczujesz.
ale ona nie nie chce, tylko się boi/odczuwa dyskomfort na myśl o tym. i raczej chce, tylko ma problem. więc tu nie chodzi o brak momentu czy odpowiedniego partnera (jak czeka tyle lat, to musi ją naprawdę kochać :3). wycieczka do seksuologa będzie raczej lepszym rozwiązaniem niż rady ludzi na forum...

porola  

Wysłany: 2012-02-01, 18:08   

świetnie na takie "seksualne" problemy odpowiada pewien fragment z "Czarnego Łabędzia",
Thomas kazał na zadanie domowe Ninie, żeby obudzić w niej rządzę, się popieścić...
To dobry krok ku wkroczeniu w życie seksualne... bo gdy ty nie pokochasz swojej seksualnej strony, wtedy pochwa będzie Ci odmawiać posłuszeństwa, bojąc się zranienia i wkroczenia w jej zakazany obszar... Ostatnio kolega przesłał mi dość kontrowersyjną, a zarazem piękną stronę o sexie w sztuce... pokazane były piękne ujęcia stosunków.

A może porozmawiaj z partnerem o twoim lęku?
Powiedz mu, że bardzo obawiasz się sexu, ale bardzo go kochasz i mu ufasz... Czy to on właśnie mógłby Ci pomóc... Nie wiem na jakim etapie jesteście w pieszczotach, ale skoro jego członek Cię już Tam dotykał ,to pewnie dalekim... w takim razie pomyśl, czy nie potrzebowałabyś dłuższej gry wstępnej, np. masażu? który uśpiłby twoje lęki i całkowicie rozluźnił? dobra gra wstępna decyduje o dobrym stosunku...

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-02-01, 22:01   

porola napisał/a:
pochwa będzie Ci odmawiać posłuszeństwa, bojąc się zranienia i wkroczenia w jej zakazany obszar
poległam i już dzisiaj nie wstanę chyba :rotfl:

moja pochwa boi się zranienia :zalamany:

Mateusz!  

Wysłany: 2012-02-02, 01:05   

Ciężko mi uwierzyć że ludzie zasięgają porad na takie tematy w internecie na forum.

Moim zdaniem musisz udać się do seksuologa, on na pewno coś zaradzi. Innej opcji nie widzę.

Odpowiedz do tematu