• Szukaj • U篡tkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwil闚ki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Nast瘼ny temat
Autor Wiadomo嗆

Mondaysss90  

Do陰czy: 18 Lut 2011

Wys豉ny: 2011-02-18, 12:42   Problemy w Zwi您ku :(

a Wi璚 Witam was wszystkich,
Mam na Imi Rafa mam 21 lat, mam dziewczyn 18 Letni.., jestem z ni ju Prawie 4 lata, jak w prawie kazdym zwi您ku by造 r騜nego rodzaju k堯tnie, spowodowane z mojej strony, jak tak瞠 i z jej, no i teraz nasz zwi您ek wisi na w這sku... bardzo cienkim w這sku..
J bardzo denerwuje ze jestem zazdrosny.. :< a w豉snie bardzo du穎 kobiet chcia造by 瞠by jej facet by o Nie zazdrosny, wiadomo wtedy 瞠 mu bardzo na Niej zale篡.. Ogarn掖em si, przesta貫m k堯cic si o b豉che sytuacje...
Kiedy do Niej na Facebooku go軼iu sk豉da jej r霩nego rodzaju propozycje, typu ze chcialby z nia wyskoczy na piwko, itd, napisalem do Go軼ia WYPIER....!. Jak widac nie poskutkowa這.. bo teraz zn闚 widz u niej na profilu komentarze z jego Strony.. i zn闚 propozycja 瞠by razem wyskoczyc na piwo. No mnie to ju przerasta... Uwa瘸m 瞠 je瞠li jest zemn w zwi您ku to niema mowy o 瘸dnych spotkaniach tego typu.. go軼ia nie rozumiem, jezeli Dziewczyna jest zajeta to sie nie Wpierd*** .... a nie kurde Ingeruje w nasz zwi您ek i tworzy k堯tnie... a wi璚 napisalem mu po raz 2, "OdWAL Si od niej, bo pogadamy inaczej" dostalem odpowiedz, " bede pisa z ni kiedy mi sie zechce, i nawet jak bede mial chec to si z ni spotkam, nie bedziesz jej nic zabranial" Normalnie mam ch璚 rozszarpac go軼ia.. poprosilem J, zablokuj go by do Ciebie nie pisal, i Usu go, jakos zmienila temat i dobra, na 2 dzien patrze znowu do niej pisze, wi璚 jej pisze czemu tego nie zrobila? i w pewnym sensie zrobi貫m jej awanture.. a Ona mi m闚i ze my郵a豉 ze to przemysle i ze nie bedzie musiala go usuwac.. no kurde, chyba jest zemna i powinienem by jej wa積iejszy czy nie? dobra, po d逝giej k堯tni.. Usun窸a go, ale dodam ( Nie zablokowala) wi璚 jak bedzie chcia to b璠zie pisa jej Privy.. ale trudno.. Dzie pozniej by造 walentynki... nie mia貫m kasy, trudno.. porzyczylem , by zrobi jej przyjemnosc, kupilem jej R騜yczke, walentyneeee tak ogromn.. , zajezdzam do niej, wl帷zyla film, bo mielismy polezec, poogladac, i liczylem na cos.. zeby mnie przytulila.. poca這wala.. Trudno leza豉 jak k這da. zimna. w walentynki.... a mi tak bardzo brakowa這 mi這sci z jej strony..bo j Kocham..:( powiedzia豉 ze musimy pogadac, po filmie wyjdziemy na podworko i porozmawiamy.. jak powiedziala tak i by這 , powiedziala mi ze sobie nie radzi, ze mnie kocha i ze robila test na depresje, i ze wyszlo wlasnie ze jest zle, ze to wszystko przeze mnie... p豉ka貫m, s逝cha貫m jak mi to m闚ila.. no i powiedziala ze jeszcze jedna taka akcja to ze zerwiemy...
A TERAZ POWIEM JAK JA TO WIDZ :
Uwa瘸m 瞠 jest zapatrzona w Siebie, powinna te czasem zobaczy czego ja chce, a nie tylko to co Ona ... bardzo uwielbiam si ca這wac, by blisko, a nawet bardzo blisko, wiadome o co chodzi... , a jej to jest obojetne, ja chce si z ni ca這wac, Jej sie nie chce, mi sie chce sexu, jej sie nie chce, wi璚 wciaz skrywam to w sobie, w 鈔odku..
Uwa瘸m 瞠 jezeli Kobieta jest zaj皻a, ma ch這paka to Trzymac sie od niej jak Najdalej, nie ingerowac w czyj zwi您ek , nie nawidze takich akcji kiedy jakis Pleb podrywa mi Moj Ulk.. a jej wytlumaczenie jest takie, to co ze pisze? a czy ja chce z nim gdzies isc? nie.. a ze mi pisze to nie moja wina..

i Teraz mamy tydzien Przerwy , na przemyslenie, czy zostajemy razem czy nie..
wiem ze mam du穎 racji , bo zostal;em popatry przez wiele osob, kazdy pisze ze --------------
11:39:55
ja to juz na 'pisanie' bym sie nie zgodzila
------------
co dopiero na propozycje jakies:/

co wy sadzicie? pozwolilibyscie aby do waszej dziewczyny/waszego ch這paka/ jakas osoba skladala jakies propozycje? No postawcie si w mojej sytuacji..

Czekam na wasze Odpowiedzi Pozdrawiam Rafal.

Miszcz 

Wys豉ny: 2011-02-18, 13:11   

Ja na Twoim miejscu nie mowil nic lasce tylko umowil z tym kolesiem wyjebal mu i napewno by nie pisal wiecej ;) ... to nie jest pow鏚 瞠by si rozstawa.. Ciekawe co by ona zrobila jak by pisala do Ciebie jakas dupa i chciala sie umowic , watpie ze by powiedzial idz sie znia spotkac tylko by sie wkurzyla... Widac jak Ona Cie Kocha skoro przez takie co chce przerwac tak d逝gi zwiazek

Mondaysss90  

Wys豉ny: 2011-02-18, 13:25   

Jeszcze Dodam,
Kocham J Bardzo Mocno... Nie wyobra瘸m sobie 篡cia bez niej..
Ju porozmawiali鄉y , Obieca貫m ze b璠zie dobrze, 瞠 nie b璠 ju jej tak ogranicza,
Mamy ten Tydzie... jescze 6 dni i sie rozstrzygnie co b璠zie,
tylko zapewne Powie Mi 瞠 nie wyobraza sobie 篡cia beze mnie ale jescze jedna akcja ograniczania jej znajomosci, albo zazdro軼i to ze zerwiemy.. Na Bank Tak napisze..
to r闚nie dobrze moge jej powiedziec, Okej, ale jak z twojej strony, b璠zie chociarz jedna akcja, 瞠 odmowisz mi poca逝nk闚, sexu czy czu這軼i to tez zerwiemy... i mo瞠 by zle.. bo ja nie stawiam ca貫j winy w sobie..
ja Bym m鏬 usun望 Swoje wszystkie konta ,nk, fb itd... zeby nie by這 problem闚 i 瞠by by這 ju tylko dobrze.. a Ona tego by nie zrobi豉 , a jakby to zrobi豉 to by豚y cud heh.. ale napewno Uratowa這by to nasz zwiazek..;=o a Szkoda wyrzycac w b這to tylo letni zwi您ek przez g逝poty..

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: niereformowalny
Do陰czy: 01 Lut 2009
Sk康: z daleka

Wys豉ny: 2011-02-18, 13:42   
   Polecaj帷y: google

stary jak poleci na inny kwiatek to j olej ciep造m moczem , liczy si zaufanie z zwi您ku

i nie b康z za bardzo zazdrosny bo wyjdziesz na tyrana

nabijam posty

jestem oaz spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Bodek 

Wys豉ny: 2011-02-18, 14:35   

Stary 瞠by dla niej tak zaleza這 to by ola豉 go軼ia i nie przejmowala si, zycie dalej by lecia這. Na twoim miejscu bym przestal sie przejmowac olal ja byl zimny tak jak ona i sprowokowal ja do zazdrosci jesli cie Kocha to by to odczu豉 i sie zmienila. A co do goscia to bym kazal sie z nim umowic przy mnie poszedl z nia i mu wjebal.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytu: s這dziak *^_^*
Do陰czy豉: 11 Pa 2005
Sk康: Pozna

Wys豉ny: 2011-02-18, 21:23   

ch這pcze, czy ty aby nie przesadzasz troch? co, jak dziewczyna z tob jest, to nie mo瞠 mie 瘸dnych koleg闚? nie mo瞠 wyj嗆 na piwo ze znajomymi? bo tobie si to nie podoba? lito軼i... wcale si dziewczynie nie dziwi, 瞠 tak reaguje, jakby mi m鎩 facet zabrania pisa z kolegami czy wyj嗆 gdzie, tylko dlatego 瞠 jestem zaj皻a, to przesta豉bym by zaj皻a szybciej ni by si zd捫y zorientowa. zwi您ek to nie trzymanie kogo na smyczy, tylko pozwalanie mu na posiadanie r闚nie swojego 篡cia.

疾lkii^^  

Do陰czy豉: 15 Maj 2010
Sk康: mnie mo瞠sz zna?

Wys豉ny: 2011-02-19, 17:21   

Mondaysss90 napisa/a:
Uwa瘸m 瞠 jest zapatrzona w Siebie, powinna te czasem zobaczy czego ja chce, a nie tylko to co Ona ...
Czy z czasem nie jest odwrotnie? Chcesz, 瞠by by這 tak, jak ty myslisz, jak ty chcesz sexu, to ma byc, jak ty nie chcesz , 瞠by si umawia豉 z kolegami, to tak ma byc? Za bardzo j ograniczasz, daj dziewczynie troch wolno軼i. Mo瞠 ona my郵a豉 tak samo, chodzi mi o dzie walentynek. Mo瞠 to jej zale瘸這, 瞠by j poca這wa, a chyba faceci powinni bardziej takie rzeczy dawac do zrozumienia. Mo瞠 my郵a豉, 瞠 jeste na ni z造 o tego faceta? Mo瞠 to ona chcia豉 jakiejkolwiek czu這軼i z Twojej strony? A ty nie dajesz nic po sobie poznac, i przez to mo瞠sz sprawiac pozory z貫go na ni. Zaufaj jej i daj jej troch przestrzeni w tym zwi您ku.
Pa tatatatatataj...

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytu: Smarkula
Do陰czy豉: 11 Cze 2007

Wys豉ny: 2011-02-19, 18:21   

Bo瞠, Ty szukasz partnerki, czy w豉sno軼i? S造sza貫 kiedy o czym takim jak zaufanie w zwi您ku? W 100% popieram Martin:
Martina napisa/a:
wcale si dziewczynie nie dziwi, 瞠 tak reaguje, jakby mi m鎩 facet zabrania pisa z kolegami czy wyj嗆 gdzie, tylko dlatego 瞠 jestem zaj皻a, to przesta豉bym by zaj皻a szybciej ni by si zd捫y zorientowa.
Z jakiej racji ma zrywa znajomo軼i z wszystkimi i ogranicza si tylko do Ciebie? Czy ona jest zabawk, dmuchan lal do seksu? Ogarnij si i daj jej zy. I tak zaskakuj帷o d逝go z Tob wytrzymuje.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Kubas  

Do陰czy: 20 Lut 2011
Sk康: Siemianowice 奸御kie

Wys豉ny: 2011-02-20, 18:00   

Kolego, rozumiem Ci, ale przesadzasz. Piszesz, 瞠 ona jest zapatrzona w siebie, ale zapoznaj帷 t sytuacj tak jak j nam tutaj przedstawi貫, uwa瘸m, 瞠 to Ty jeste zapatrzony w siebie, a nie ona. Zazdro嗆 zazdro軼i, ale nie mo瞠sz jej zamkn望 w klatce, ani zabroni jej rozmawia i spotyka si z lud幟i. Je瞠li b璠zie chcia豉 Ci zdradzi, to zrobi to nawet stoj帷 obok Ciebie, nie ma opcji, 瞠by upilnowa. Musisz jej zaufa, a op豉ci Ci si to. Oka dziewczynie troch ciep豉, poka, 瞠 jej ufasz i wtedy b璠zie wiedzia豉, 瞠 naprawd Ci na niej zale篡. A stawiaj帷 jej warunki i zakazy tylko si pogr捫asz. Jest te druga opcja, brak Ci pewno軼i siebie i poczucia w豉snej warto軼i, dlatego mo瞠sz my郵e, 瞠 jak tylko nawinie si okazja, to dziewczyna od Ciebie ucieknie - b璠zie tak, je瞠li nie zmienisz swojego zachowania. Stary, uwierz mi, wiem co m闚i, bo sam w podobny spos鏏 prawie straci貫m dziewczyn, uda這 mi si wszystko odratowa, okaza貫m troch zaufania i wszystko wygl康a znacznie lepiej. Mniej k堯tni i mniej stresu. A je瞠li dziewczyna b璠zie Ci za plecami zdradza, to b璠zie to jednoznaczne z tym, 瞠 nie jest Ciebie warta, wi璚 to lepiej dla Ciebie. Spr鏏uj jej zaufa jak najpr璠zej, bo b璠zie Ci ci篹ko w przysz這軼i.

Trzymam za Ciebie kciuki mistrzu.

smerfetka66  

Do陰czy豉: 06 Mar 2012

Wys豉ny: 2012-04-16, 21:16   

Martina napisa/a:
ch這pcze, czy ty aby nie przesadzasz troch? co, jak dziewczyna z tob jest, to nie mo瞠 mie 瘸dnych koleg闚? nie mo瞠 wyj嗆 na piwo ze znajomymi? bo tobie si to nie podoba? lito軼i... wcale si dziewczynie nie dziwi, 瞠 tak reaguje, jakby mi m鎩 facet zabrania pisa z kolegami czy wyj嗆 gdzie, tylko dlatego 瞠 jestem zaj皻a, to przesta豉bym by zaj皻a szybciej ni by si zd捫y zorientowa. zwi您ek to nie trzymanie kogo na smyczy, tylko pozwalanie mu na posiadanie r闚nie swojego 篡cia.
Zgadzam sie w 100% z komentarzem,rozumiem byc zazdrosnym ale nie chorobliwie :)

xdiego77  

Tytu: Faggot, right?
Do陰czy: 02 Maj 2012

Wys豉ny: 2012-05-03, 19:46   

Wychilluj troch stary, jedyny kozak do kt鏎ego mog nale瞠 ludzie to B鏬 - a z pewno軼i nie Ty. Zaopatruj si w dystans, pozw鏊 jej 篡 tak jak chce, a zobaczysz, to czego pragniesz samo do Ciebie przyjdzie.

aniakowal137 

Do陰czy: 23 Maj 2012

Wys豉ny: 2012-07-10, 13:54   

Wydaje mi si, 瞠 nie szukasz dziewczyny, a swojej w豉sno軼i.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: