• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2012-10-03, 17:15
Autor Wiadomość

SUZI  

Wysłany: 2010-02-19, 08:30   SAMOTNOŚĆ W MAŁŻEŃSTWIE

Mam 31 lat, od 4 jestem mężatką..Niestety, związek ten nie ma nic wspólnego z tym, czego oczekiwałam od małżeństwa. Pierwszy raz związałam się z kimś, wyszłam za mąż z miłości, myśląc, że to jest to, na co czekałam całe życie. Dziś stwierdzam z bólem, że jestem z kimś obcym, kimś, na kogo normalnie nie zwróciłabym uwagi. Nie ufam mu, jesteśmy w ciągłym konflikcie, nie potrafimy się porozumieć. Nie mamy dzieci, jest między nami mur nie do przebicia. Męczymy się chyba oboje, ale jakoś trudno jest podjąć radykalne kroki. Jestem bardzo samotna, czuję pustkę. Jak sobie z tym poradzić?

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2010-02-19, 09:19   
   Polecający: google

rozwód ciężka sprawa ale chyba dla ciebie najlepsze wyjście i

młoda jesteś to jeszcze masz pare lat szaleństwa

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

kenusarf  

Wysłany: 2010-02-19, 11:02   

SUZI napisał/a:
Jak sobie z tym poradzić?

Przyszłaś tu tylko, po to żeby ktoś Ci napisał to co chcesz przeczytać.

Jeżeli Twój mąż jest dla Ciebie " kimś obcym, kimś, na kogo normalnie nie zwróciłabyś uwagi" to nie ma innej opcji jak rozwód.

SUZI napisał/a:
Pierwszy raz związałam się z kimś, wyszłam za mąż z miłości, myśląc, że to jest to, na co czekałam całe życie. Dziś stwierdzam z bólem, że jestem z kimś obcym, kimś, na kogo normalnie nie zwróciłabym uwagi.

Pytanie trochę poza tematem: Czy wychodząc za mąż "z miłości" uprawiałaś wcześniej seks ze swoim wybrankiem, który okazał się być "kimś obcym, kimś, na kogo normalnie nie zwróciłabyś uwagi"?

SUZI  

Wysłany: 2010-02-19, 11:39   

[quote="kenusarf"][quote="SUZI"] Jak sobie z tym poradzić?[/quote]
Przyszłaś tu tylko, po to żeby ktoś Ci napisał to co chcesz przeczytać.

Jeżeli Twój mąż jest dla Ciebie " kimś obcym, kimś, na kogo normalnie nie zwróciłabyś uwagi" to nie ma innej opcji jak rozwód.

Hmm..ja wiem po co tu jestem, czego nie może wiedzieć ktoś, kto zupełnie mnie nie zna i wnioskuje o mnie coś na podstawie rzuconego tematu i kilku zdań. Taka pseudoanaliza nie prowadzi do niczego, nie pomaga i nie ma nic na celu. Piszę, bo jestem w kropce.Takie jst chyba założenie wszelkich forów - rozmawiać.
Jeśli chodzi o seks, to mąż jest moim pierwszym w tym kontekście partnerem; nie wiem jednak, co to ma do rzeczy...

kenusarf  

Wysłany: 2010-02-19, 11:55   

SUZI napisał/a:
Jeśli chodzi o seks, to mąż jest moim pierwszym w tym kontekście partnerem; nie wiem jednak, co to ma do rzeczy...

Nie ma sensu się rozwodzić, jeżeli masz w przyszłości popełnić ten sam błąd. Musisz się poważnie zastanowić dlaczego wymyśliłaś sobie, że kochaś kogoś, kto później okazał się być "kimś obcym, kimś, na kogo normalnie nie zwróciłabyś uwagi". Mój typ to pomyliłaś pożądanie z miłością, ale to już pozostawiam Tobie pod rozwagę, bo roztrząsanie tego na forum z pewnych względów nie ma sensu.

SUZI napisał/a:
Hmm..ja wiem po co tu jestem, czego nie może wiedzieć ktoś, kto zupełnie mnie nie zna i wnioskuje o mnie coś na podstawie rzuconego tematu i kilku zdań. Taka pseudoanaliza nie prowadzi do niczego, nie pomaga i nie ma nic na celu.

Każda napisana tutaj opinia będzie bazowała na podstawie kilku rzuconych zdań, ale to jakoś Ci nie przeszkadza. Pseudoanalizą nazwałaś tę opinię, która Ci się nie spodobała.
SUZI napisał/a:
Piszę, bo jestem w kropce.

Z tego co napisałaś wniosek jest tylko jeden rozwód, więc nie rozumiem czemu jesteś w kropce.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2010-02-19, 12:16, w całości zmieniany 1 raz  

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-02-19, 12:13   

Dokładnie. Przeanalizuj ile Was łączy, a ile dzieli i będziesz miała odpowiedź. Dzieci nie macie, a to duży 'plus' dla rozwodu. Jeżeli do niego faktycznie dojdzie, to może na przyszłość dwa razy się zastanowisz zanim się ożenisz, choć w sumie to i tak Ci niczego nie gwarantuje. Ludzie się łączą w pary i rozstają ze sobą a i tak nie jest powiedziane, że znajdą w końcu tą prawdziwą miłość.
Należy tylko pamiętać, że rozwód jest ostatecznością. Nie pisałaś nic o czym, czy rozmawialiście o swoim konflikcie otwarcie, czy byliście u psychologa. Czasem wystarczy zmienić dosłownie kilka rzeczy, żeby się polepszyło.

m. gallery

silna.kobietka 

Wysłany: 2012-10-03, 13:48   

rozwód to naprawdę nie jest nic łatwego... ale jesteś jeszcze młoda i szkoda żebyście obydwoje się męczyli:( zresztą... co za różnica ile lat masz... nie jesteś szczęśliwa, męczysz się...musisz to zrobić.

Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało:)

foremka  

Wysłany: 2012-10-03, 15:18   
   Polecający: google

suzi - a próbowałaś o tym wszystkim porozmawiać z mężem? Może dojdziecie jeszcze do porozumienia?. Nie szkoda Ci tych 4 lat?. Czy on rzeczywiście jest takim ,jakby tu delikatnie powiedzieć "nieudacznikiem". Czy on wcale nie posiada żadnych zalet?, musiało Ciebie coś w nim ująć skoro zdecydowałaś się zostać jego żoną. Może spróbuj jeszcze z nim tak szczerze od serca porozmawiać. Nie podejmuj pochopnie decyzji. Chyba się nad Tobą nie znęca?,nie bije Ciebie, nie jest też alkoholikiem? no i pewnie też nie zdradza Ciebie?. I masz słuszność forum jest po to,aby sobie porozmawiać i móc się wyżalić. Ja Ciebie rozumiem. Może jeszcze wszystko da się jakoś posklejać?.Przemyśl to. Pa.

Kerosine  

Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-10-03, 17:15   

Zamykam temat ze względu na przedawnienie.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi