• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

She16  

Wysłany: 2011-11-16, 14:17   Seks oralny

Witam :)
Wczoraj moj chlopak wypytywal mnie co sadze na temat seksu oralnego,po czym zaproponowal mi to przy najblizszym spotkaniu-uwaza,ze to dobry sposob na przyblizenie nas bardziej do siebie.Jest swiadom tego,ze nie mam w tym zadnych doswiadczen(albowiem jestem dziewica m.in.) :wstyd: Zapewnia mnie,ze nie mam sie czego obawiac,ani stresowac,on pomoze mi sie przelamac i bedzie nam milo :zawstydzony: Jest bardzo wyrozumialy i kochany,ale...ja jednak mam pewne obawy..bo kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac :zalamany: pomozcie prosze ! :dontgetit:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-11-16, 14:46   

czekaj czekaj, ale w czym ci mamy pomóc? mamy poklepać cię po ramieniu i powiedzieć "spoko mała, będzie dobrze, no stress"?

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-11-16, 14:49   

Nie, raczej techniki konkretne zapodać :) "Robienie loda na 1000 sposobów" :P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

She16  

Wysłany: 2011-11-16, 14:54   

...dzieki za pomoc.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2011-11-16, 14:59   

Za pisanie takich głupich tematów powinienem ci odpisać "ćwicz, mała, jak chcesz to będę twoim modelem" na twoje szczęście jestem dość wyrozumiały wobec głupoty i powiem jeno, że prawdopodobnie zrobisz chłopakowi komplement połykając. Dziękuję.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-11-16, 16:21   

Na internecie jest pełno "filmów instruktażowych", więc nie wiem w czym problem.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-11-16, 18:34   

Greggy napisał/a:
prawdopodobnie zrobisz chłopakowi komplement połykając.

And if both of you are into some kinky stuff, pora na śnieżynkę. William Black, Kevin Smith & the snowball effect.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.
Ostatnio zmieniony przez Smarkej 2011-11-16, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  

Pasażer  

Wysłany: 2011-11-17, 01:00   

Skoro koleś proponuje ci seks oralny jako sposób na zbliżenie, to bądź mądra i powiedz mu, że spoko, ale trochę się boisz, więc niech będzie przynajmniej delikatny i uważa z jęzorem.

Quest  

Wysłany: 2012-01-12, 19:16   

Starrk napisał/a:
Na internecie jest pełno "filmów instruktażowych", więc nie wiem w czym problem.

To prawda są, ale ten rodzaj pieszczot jest dla osób które sobie wzajemnie ufają i nie można nikogo do "tego" zmuszać - zwłaszcza dziewczyna która dopiero wchodzi w dorosłość.

porola  

Wysłany: 2012-02-01, 18:26   

jej, cholernie trudny temat i jeszcze cięższe odpowiedzi...
musisz sobie najpierw odpowiedzieć na pytanie, czy ty tego chcesz.. czy mu ufasz na tyle, żeby to dla niego zrobić i na odwrót (bo mam nadzieje, że na odwrót też, nie? bo trochę dziwnie by było jakby tylko w jedną stronę....)
Wybadaj, czy to nie jest koleś, który potrzebuje tego żeby połechtać swoje ego, bądź pochwalić się przed kolegami... u mnie w mieście się np. tym chwalą i robią sobie o to zakłady :kwasny:
Jeśli jesteście już ze sobą na tyle długo i koleś się sprawdził.. nie skrzywdził i mu ufasz...
To myślę, że nie ma nic złego w przejściu na kolejny etap... w końcu jesteś tylko człowiekiem i przyjemność też Ci się należy...
Jeśli nie chcesz, żeby to było tylko jakieś szczeniackie "bawienie się", to zadbaj o nastrój :)

Cukiereńka  

Wysłany: 2012-04-08, 20:40   

Przestań się denerwować. Jak do tego dojdzie... to będziesz wiedziała co i jak.

aniakowal137 

Wysłany: 2012-07-10, 13:52   

Pamiętaj tylko o jednym- Ty też musisz tego chcieć.

SAJGON 

Wysłany: 2013-01-14, 22:46   

Ale kto kręci lody w zimie?Po próbuj technikę na sopelkach ;) A tak poważnie spróbujcie najpierw od petingu

kapselek 

Wysłany: 2013-04-21, 20:40   

Bardzo dużo o seksie oralnym można przeczytać na blogu oświeconego kochanka. W ciekawy sposób przedstawia tam zarówno punkt widzenia mężczyzn jak i kobiet na dany problem. Warto podczytywać, rozwiązuje tam wiele ważnych problemów, które mają miejsce w związkach.

Roksanka16  

Wysłany: 2013-05-24, 19:45   

nie wiem czym się przejmować, spokojnie, najważniejsze, żebyś ty chciała, on może poczekać

Odpowiedz do tematu