• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:17
Autor Wiadomość

santi 

Wysłany: 2016-06-15, 08:13   

Też apteczkę pakuję i u mnie on tez na pewno w niej będzie ;) , tak już z dzieciakami jest że się spocą, wiatr jeszcze jest dosyć nieprzyjemny, w ogóle jakoś lato kiepsko się zapowiada, no i choróbsko gotowe.

Kaszka 

Wysłany: 2016-06-15, 18:30   

poza tym teraz wszędzie jest klimatyzacja, więc o przezienienie nie trudno, zwłaszcza u dzieci, ja też na wakacje pakuje pyramidonek, bo nie mam zamiaru potem za granicą biegać i szukać jakichś leków i niepotrzebnie się stresować podczas wakacji.

Bibułkaa  

Wysłany: 2016-07-20, 17:36   

oj katar to straszna dolegliwość, nie znoszę... a jak jeszcze do tego mam kaszel to dwa trzy dni wyjęte z życia :/ biorę od razu lek na kaszel Fluimucil w tabletkach http://fluimucil.pl/5-roznic/ i inhalacje na katar plus porządne oczyszczanie nosa. Skutkuje dość szybko.

santi 

Wysłany: 2016-12-28, 11:43   

niedawno odkryłam świetny spray na katar, nozitix, wielki plus za to ze nie spływa bo to zawsze zmora przy katarze u syna, jak coś u tam spłynie to od razu jest awantura :D tutaj też zostaje taki lekko słodki posmak, nie taki sztucznie chemiczny i też działanie jest długie

Kaszka 

Wysłany: 2017-01-05, 16:35   

no mi zawsze dzieci szkoda jak mają katar bo się męczą, bo dorosły to zawsze sobie jakoś poradzi. Muszę sprawdzić ten nozitix w aptece, lepiej mieć coś sprawdzone pod ręką, a od którego roku życia można stosować ten spray?

santi 

Wysłany: 2017-01-18, 13:52   

z tego co mi powiedział gość w aptece to od 2 r.ż. można używać, skład ma bardzo fajny, bo ziołowe olejki i to chyba jedyny taki spray dla dzieci w tym wieku

Kaszka 

Wysłany: 2017-01-23, 12:56   

o no to super bo ja mam bzika na punkcie leków dla dzieci, muszą mieć bezpieczny skład inaczej nie kupię, ale widzę, że nozitix wpisze się w moje wymagania co do leku.

santi 

Wysłany: 2017-01-27, 20:23   

myśle że będziesz zadowolona :) u nas się dobrze przyjął i nawet my dorośli chętnie sobie nim psikamy nos, bo działa i to długo

Kaszka 

Wysłany: 2017-02-02, 09:59   

czyli i dzieci i dorośli mogą korzystać z jednego spray, bardzo fajnie bo dzięki temu lek jest uniwersalny i mogą go stosować wszyscy, dlatego to kolejny plus dla tego leku. Nie ma też co kupować za dużo leków, ja mam czasami tak, że spora ilość się terminuje bo nie wykorzystujemy do końca i trzeba wyrzucić, w przypadku tego leku takiej sytuacji nie będzie.

santi 

Wysłany: 2017-02-22, 12:26   

dokładnie, też się staram kupować to co możemy stosować całą rodziną bo chyba by mi miejsca zabrakło na to wszystko, a że często zbiorowo chorujemy to już mam taki zestaw ratunkowy na katar i przeziębienie który i młody i my możemy stosować

kubam  

Wysłany: 2017-04-30, 15:15   

W przypadku ostrego kataru warto wypróbować Aspecton Spray. Plusem jest to, że ma bardzo wygodną aplikację. Poza tym produkowany jest na bazie naturalnych składników. Tutaj http://ekspertodprzeziebi...aspecton-spray/ można dowiedzieć się więcej.

lazygirl 

Wysłany: 2017-07-03, 19:10   

Katar nie jest jeszcze taki straszny, choć u dziecka może powodować problemy z oddychaniem. Jeżeli nie chcesz by Twoja pociecha się męczyła to warto udać się do pediatry by coś przepisał lub doradził. Jeśli poradnia jest zamknięta, możesz zawsze udać się do Szpitala Medicover,który działa całą dobę. Uważam, że warto znać takie miejsca bo może się kiedyś przydać :)

margo903 

Wysłany: 2017-12-02, 18:02   

Z katarem mam problem przy każdym przeziębieniu, co na zatkany nos? - sprawdź eapteka.pl. Sama zamawiam u n ich leki już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, jest taniej niż stacjonarnie a dostawa zawsze na czas.

Odpowiedz do tematu