• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Nancy  

Wysłany: 2017-08-25, 13:36   

Bardzo dobrze na takie problemy robi wyciąg z żurawiny.

santi 

Wysłany: 2017-10-12, 12:34   

Z żurawiną trzeba uważać, jest zdrowa ale suszona jest mocno dosładzana, to w zapaleniu pęcherza nie pomoze, bo tylko nakarmi bakterie. Urofuraginum max wg mnie jest najskuteczniejsze, działa szybko i można się łatwo pozbyc pieczenia i kłucia, ale trzeba pamiętac o tym żeby brać przez 7 dni

Kaszka 

Wysłany: 2017-12-16, 18:04   

no ja też brałam urofruragnium max przy ostatnim zapaelniu pęcherza rzeczywiście szybko pomogło ale kurację brałam do samego końca przez tydzień tak pro forma, żeby przypadkiem znowu mi się nie przyplątało zwłaszcza teraz zimą kiedy łatwiej o przewianie.

obig 

Wysłany: 2018-01-08, 10:31   

Problemy z pęcherzem mogą być przeróżne.Moja babcia miała częste zapalenia pęcherza i sama zawsze próbowała się leczyć. Jak się okazało zapalenie brało się od problemów z nietrzymaniem moczu o, którym nie wiedzieliśmy. Teraz pilnujemy babci, kupujemy jej specjalne pieluchy dla dorosłych http://www.tena.pl/ i chodzimy do urologa.

popiel 

Wysłany: 2018-02-20, 15:28   

Chyba najlepiej wybrać się do lekarza po antybiotyk, bo on działa najlepiej. Zresztą jak wejdzie elektroniczna recepta, to w ogóle będzie dużo wygodniej i nawet nie trzeba będzie mieć jej fizycznie, wystarczy na mailu. Wtedy pokazujesz ją w aptece i od razu dostajesz lek.

lazygirl 

Wysłany: 2018-04-06, 21:51   

Ja gdy przeziębiłam pęcherz dostałam leki na bazie ziół jednak nie leczyłabym tego na własną rękę. Jeżeli masz tai problem polecam udać się do lekarza -on będzie wiedział co się u Ciebie sprawdzi najlepiej. Jeżeli przeziębienie pęcherza uniemożliwia Ci wyjście z domu to polecam umówić się na wizytę domową u nich https://lekarzobok.pl/ Jest to możliwe np we Wrocławiu. Najlepiej poczytać na ich stronie jakie miasta jeszcze obejmuje ich oferta :)

owsiana  

Wysłany: 2018-04-18, 17:05   

Też uważam, ze najlepiej udać się po antybiotyk do lekarza.Na http://ultimed.com.pl/ znajdziesz specjalistyczne gabinety lekarskie - zajmą się tam tobą jeśli nie chcesz czekac na wizytę na NFZ. Ja często mam problemy z pęcherzem i niestety tylko antybiotyki pomagają.

popiel 

Wysłany: 2018-05-22, 20:48   

Ostatnio mój dziadek to miałem i mieliśmy spory problem ze znalezieniem leków, które przepisał dla niego lekarz. na szczęscie teraz są wyszukiwarki leków w internecie i dzięki temu byliśmy je w stanie znaleźć.

santi 

Wysłany: 2018-06-08, 13:26   

na mnie najlepiej działa urofuraginum max, można kupić bez recepty, kieyś próbowałam domowych sposobow, kombiowałam z nasiadówkami, okładami cieplymi ael to w ogole nie działało na mnie, a po leku szybko przechodzi

popiel 

Wysłany: 2018-07-01, 18:00   

Szukam dobrych urologów w Warszawie. możecie kogoś polecić? To powracające zapalenie pęcherza to jakaś tragedia.

Odpowiedz do tematu