• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:17
Autor Wiadomość

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-06-29, 14:35   
   Polecający: Paulinaaa

no nie stety mi ta masc nie pomaga zupełnie, to zalezy jaką człowiek ma cere mam zapisaną wizyte u dermatologa, juz nic innego mi nie pozostało to ostatnia deska ratunku :(

freak_mika  

Wysłany: 2008-07-03, 11:02   

Ostatnio kupiłam sobie nowe kosmetyki:
*Żel głęboko oczyszczający do twarzy CLEANSER - under twenty
*Głęboko oczyszczający chłodzący tonik - Clean&Clear[
*Antytrądzikowy krem matujący (gruszka+potas+mikroperły matujące) - Perfecta
Dodatkowo stosowałam kupiony w aptece krem Brevoxyl

Odkąd zaczęłam używać ten zestaw zauważyłam poprawę kondycji mojej skóry ale jestem alergiczką i po 2 dniach stosowania wyszła mi swędząca wysypka. Drobne czerwone krosteczki. Odstawiłam już Brevoxyl bo wydawało mi się ze może to jest podrażnienie... ale wysypkę wciąż mam. Moje pytanie brzmi: czy używał ktoś z Was może któryś z ww. kosmetyków i także miałyście jakieś problemy?
Proszę o odpowiedź!:(

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-07-07, 21:18   

Trądziku nigdy nie miałem, ale z pewnych źródeł wiem, że na trądzik tylko i wyłącznie cynk w tabsach;)
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Miyako  

Wysłany: 2008-07-10, 10:37   

Szybko zaczęłam dojrzewać i szybko się uporałam z problemem. Używałam kosmetyków z firmy Soraya i wszystko zniknęło. Teraz używam łagodnych kosmetyków, bo nie potrzebuję już tak intensywnego oczyszczania.

rowerek21  

Wysłany: 2008-07-10, 10:41   

Bardzo polecam kosmetyki Garniera
cały czas mam do czynienia z wypryskami i wągrami.
Opakowania są koloru niebieskiego.
Stosuje się żel oczyszczający, tonik sćiagający pory i krem nawilżający serii A.
Kosmetyki te zawieraja właśnie cynk. Tonik troszczkę piecze ale to nic.
Krem bardzo szybko sie wchłania i nie jest tłusty.
Zauważyłam znaczna poprawę odkąd stosuję te kosmetyki i narazie nie mam zamiaru próbować innych. Pozostaję przy Garnier :) :)

Glam  

Wysłany: 2008-09-21, 11:29   

Ja też stosowałam Acne-Derm, tak samo jak inne środki np. Differin czy Davercin, ale niestety nie były skuteczne. Pomógł mi dopiero ten żel Skinoren. W związku z tym wydaje mi sie że różne leki działają mniej lub bardziej skutecznie na rożne osoby :) . I trzeba szukać.

submarino 

Wysłany: 2008-11-07, 19:09   Acne-Derm

Oj dawno tu nie zaglądałem. Ja nadal stosuję Acne-derm choć teraz to już bardziej profilaktycznie bo nie chcę żeby koszmarek powrócił. Dziwie się Glam temu co piszesz bo z tego co wiem Skinoren i Acne-Derm mają ten sam środek leczący trądzik tzn. kwas azelainowy. Znacząca różnica jest natomiast w cenie Acne-Derm jest 3 razy tańszy.

Judyta^^ 

Wysłany: 2009-01-06, 21:16   

Ja polecam Afronis jest to płyn o zapachu miętowym. Wysusza to co trzeba a nie całą twarz . :)dOSTEPNY W aptekach około 6 zł
Ostatnio zmieniony przez Judyta^^ 2009-01-06, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  

Ludożerka  

Wysłany: 2009-01-07, 21:32   

Ja łykam bratek w tabletkach mam na pewno mnie pryszczy choć nie zupełnie znikły.
Oczywiście trzeba tonikiem ja używam najczęściej z Garniera lub Clean&Clear. Moim zdaniem najlepsze. :)

smaczne tiramisu ;p

Backlash  

Wysłany: 2009-01-07, 23:40   

hmm.. piszecie tutaj o różnych maściach,kremach tonikach itd, tak owszem, ale wasze problemy z trądzikiem w 80% mają podłoże żywieniowe, zastanawialiście się nad tym kiedyś czy nie bardzo ? :> zacznijcie zdrowo jeść, a zobaczycie sami efekty, pijcie wodę zwykłą niegazowaną co najmniej 1,5l/ na dzień i jak dla mnie to jest najlepsze! na dzień dzisiejszy nie mam w ogóle pryszczy!

pesca  

Wysłany: 2009-01-08, 17:24   

Polecam tabletki drożdżowe ;) Są świetne na prawdę.
Do tego:
-NIE WYCISKAĆ!!
-nie wysuszać, a wręcz nawilżać. skóra przesuszona aby się 'bronić' produkuje jeszcze więcej tłustego
-myć, to oczywiste
-unikać zbędnych ton makijażu

A jako kosmetyki polecam serię z Clinique, bardzo droga bo za 3 rzeczy płaci się ok. 300zł, ale warto, na prawdę. ;)
Cytat:

problemy z trądzikiem w 80% mają podłoże żywieniowe

A zastanawiałeś się, że czasem to jest uwarunkowane genetycznie? ;)

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-01-08, 18:48   

pesca napisał/a:
na prawdę
'naprawdę'
pesca napisał/a:
Toż przeca napisał, że nie zawsze, ale
Backlash napisał/a:
w 80% mają podłoże żywieniowe
Poza tym nawet jeśli winne są geny, to i tak odpowiednia dieta (unikanie czekolady, kakao, produktów bardzo podrasowanych chemicznie, zawierających syntetyczne aromaty i barwniki) pozawala zmniejszyć zmiany trądzikowe.

grlało, matulu

Backlash  

Wysłany: 2009-01-08, 20:31   

pesca napisał/a:

hmm.. moim zdaniem to jedna z wymówek.. a zastanawiałaś się kiedyś co tak naprawdę jesz w ciągu dnia? Pijesz dziennie chociaż 1,5l wody?

tak samo jak lekarze mówią wiele razy pacjentom że ich choroba jest uwarunkowana genetycznie, a 90% takich odpowiedzi pada nie dlatego że faktycznie tak jest, a dlatego że nie znają odpowiedzi skąd ta choroba tak naprawdę się wzięła... uwierz mi wiem coś o tym!

I jeśli ktoś mi mówi, że trądzik to choroba spowodowana genami to wybacz ale to się kupy nie trzyma, mamy XXI w. i środowisko się zmienia a co dalej z tym idzie? Nasza żywność jest tak przetworzona że praktycznie wszystko co jemy zawiera jakieś chemikalia i na to nie mamy wpływu..!! Możemy jeść lepiej lub gorzej... warto patrzeć na składniki odżywcze itd.. no i poza tym używać suplementów diety...

Magdziorek  

Wysłany: 2009-01-19, 13:37   

czego ja już nie stosowałam na trądzik, wszelkich maści brałam antybiotyki, przrzadano mi specjalne preparaty na krosty, a jedyne co mi pomogło to tabletki antykoncepcyjne, pozbyłam się trzdziku po ok 2-letniej walce!

Ludożerka  

Wysłany: 2009-01-19, 14:44   

Cytat:
... że trądzik to choroba spowodowana genami

moim zdaniem to nie jest choroba.
A trądzik jedni mają większy inni mniejszy co jest spowodowane i tą dietą i sprawą genetyczną.

smaczne tiramisu ;p

Odpowiedz do tematu