• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 15:45
Autor Wiadomość

niechcicm 

Wysłany: 2010-09-06, 16:59   

Dopalacze wpływają na psychikę dużo bardziej niż Mary Jane(którą jest spoko:)). Fatalna sprawa. Widziałem wiele przypadków nie do pozazdroszczenia, nie chodzo nawet o 'stan w trakcie' ale długo po próbowaniu...

Hikaru  

Tytuł: Prawie poetka

Wysłany: 2010-09-22, 20:16   

Ja raz paliłam to coś. Chciałam po prostu spróbować, bo nigdy czegoś tego typu nie brałam. Oczywiście przegięłam. Nie polecam XD Człowiek po tym ma takie schizy...

Ja dostałam ataku paniki. Ubzdurałam sobie że otaczająca mnie rzeczywistość... Nie istnieje XD Ze cały ten świat jest tylko wytworem mojej chorej wyobraźni. A miałam jeszcze wtedy faze że naczytałam się artykułów na temat DMT, miałam mega problemy w domu i miałam wrażenie, ze to wszystko co mnie otacza jest tak nierealne, że nie istnieje.
Pytałam się wszystkich jak ja mogę sprawdzić czy Ich jaźń, świadomość istnieje, skoro to niemożliwe xD Chodziłam po pokoju i dotykałam ścian, okien, mebli zastanawiając się czy są rzeczywiste, czy to faktycznie wytwór mojej wyobraźni, czy to możliwe abym umarła i mój umysł tak bardzo bał się śmierci że przedtem wykreował sobie wyimaginowany świat? A może umarłam i jestem w piekle? Wpadłam też na pomysł zę zapadłam w głęboki sen, śpiączkę i to wszystko mi się śni.

Po dopalaczach można wpaść na takie dziwne pomysły, ze potem trudno się z tego otrząsnąć XD

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

c0bra  

Tytuł: HoodBoyz

Wysłany: 2010-09-25, 14:14   

Jeśli mowa o dopalaczach nie polecam tego gówna, robi dziury w głowie, lepiej zapal sobie zioło
LEGALIZACJA

Goofy 

Wysłany: 2010-11-09, 13:10   

Gówno straszne już lepiej se ziółko zapalcie z dobrego źródła bo dopalacze to niesamowite gówno. Paliłem i śmierdzi zgniłymi rybami :/

palisun  

Tytuł: cuchnąca krew

Wysłany: 2010-11-09, 15:33   

Z tym, że śmierdzi rybami to fakt. Ja dopatruje się w tym śledzi, ewentualnie gorsza. Słyszałam porównanie smrodu do jajka.
Ogólnie próbowane, ciekawe. Ale tylko i wyłącznie do palenia. Nie mam i nie będę miała odwagi eksperymentować z twardymi dopalaczami.

smektaj  

Wysłany: 2010-11-09, 19:48   

Markus napisał/a:
dopalacz napisał/a:
no tak napewno poleci najfajniesze ...

No cóż, nie wyczułeś ironii?

Bo nie zażył dopalaczy. Jakby zażył, to by wyczuł- każdy wie, że dopalacze są niezbędne do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie;)

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-09, 18:47   

Dopalacze ryją łeb. Miałem okazję palić kilkakrotnie legendarnego Tajfuna. Odradzam.

!katun!  

Wysłany: 2011-01-31, 20:08   
   Polecający: google

Troszkę odświeżę temat, ale może komuś się przydadzą, bo dopalacze są dostępne nadal, choć już nie tak łatwo jak kiedyś.

Poznałem kolegę, który z narkotykami ma często do czynienia. I tak się zaczęło z dopalaczami - u mnie nazywało się Pop-eye i speedway. Typowo speedujące rzeczy. W pewnym momencie tak się wkręciłem, że nie było chwili kiedy nie byłem "na papaju". Pomijając pieniądze wyrzucone na te śmieci, przestałem kontrolować siebie, swoje życie. Prowadzę firmę, choć mam tylko 20 lat, i ewidentnie zaniedbywałem obowiązki. I teraz najgorsze- zaniedbywałem swoją dziewczynę, z którą niestety już nie jestem. Przez dopalacze. Dopiero teraz, po czasie widzę co to ze mną robiło. Naprawdę nie pakujcie się w to- problem największy w tym, że te negatywne efekty dopalaczy widać dopiero w momencie gdy to rzucisz. I dochodzi wtedy do Ciebie, jakim idiotą byłeś.

fooooo  

Wysłany: 2011-01-31, 21:54   

naprawdę wspaniała historia. I co teraz? Mamy płakać, współczuć? O dopalaczach jest (a raczej było) tak głośno, że wątpię iż aktualnie ktokolwiek postanowi korzystać z tego typu rozrywki. Jak będzie chciał się zabawić, używając środków psychoaktywnych - zwyczajnie się schleje, ew. zajara sobie coś. Aktualnie wygląda to tak, że łatwiej jest załatwić marihuanę, haszysz niż te dopalacze.

Co do twojej wspaniałej historii - tak byłeś idiotą, ale skoro sam o tym wiesz, znaczy to, że zmądrzałeś.

Cała ta sprawa pokazała, że lepiej jest zalegalizować cannabis, niż zatruwać ludzi chemią. Jak mówili o tym co znajdowali w dopalaczach, n/c. Zdecydowanie lepiej jest korzystać z tego co dał nam "Bóg", czyli natury.

btw. jeżeli mowa o tym, to również raz paliłem dla "sprawdzenia". Ja nie miałem żadnych większych faz. Wszystko co u mnie wysątpiło? Wyostrzenie słuchu, zwolnienie tempa, wszystko się kołysało i nie mogłem przestać się śmiać. Ale po tym jak zobaczyłem co wyprawiali moi znajomi... Więcej nie spróbowałem. Tzn. wciągały ich jakieś czarne dziury, krzyczeli bez powodu, napady strachu itp. Były też śmieszne sceny - kolega zawinął się w dywan i udawał gąśniecie, mówił, że zostanie motylem.

Posłuuuuu-chaj głosu manifestu,
Ty jeden na nie,
na tak tysiące Nas jest tu.

!katun!  

Wysłany: 2011-02-01, 06:54   
   Polecający: google

Mój post nie napisałem, aby się wszyscy rozczulali nade mną, tylko jako przestroga. Wiesz, całe szczęście że łatwiej dostać lolka niż dopalacze, bo.. te dopalacze są po prostu nieprzewidywalne. Wydaje Ci się że jest ok, że wszystko kontrolujesz, a tak naprawdę wszystko wokół Ciebie się sypie, a Ty się bawisz :dobani: Nie powiem, "kapa" jest na tym fajna, ale nie warte późniejszych konsekwencji.
O takich skutkach jak piszesz również słyszałem, ale ja nic takiego nigdy nie miałem.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2011-02-01, 10:36   

fooooo napisał/a:
Cała ta sprawa pokazała, że lepiej jest zalegalizować cannabis, niż zatruwać ludzi chemią.

Mało wiesz, głupio piszesz.
fooooo napisał/a:
Zdecydowanie lepiej jest korzystać z tego co dał nam "Bóg", czyli natury.

Jak wyżej.

To co sztuczne może wyleczyć, a to co naturalne może zabić. Liczą się właściwości substancji, a nie jej pochodzenie.

Masz piętnaście lat i żyjesz w przeświadczeniu, że marihuana jest zdrowa, więc pewnie za kilka lat nawet pojęcie tak prostej rzeczy będzie poza Twoim zdolnościami intelektualnymi, kiedy już sobie mózg wypalisz do cna.

fooooo  

Wysłany: 2011-02-01, 10:55   

Zapewne. Tylko, że cannabis był uznany za "świętą roślinę" i ma wiele substancji leczniczych. No ale Ty wiesz lepiej od naukowców, którzy badają tę roślinę, prawda? To, że jesteś straszy i masz sporo postów nie czyni z Ciebie wszechwiedzącej osoby.

btw. akurat marihuana Cię nie zabije, nie da się jej przedawkować. A chemia tak czy inaczej, zawsze będzie szkodzić naszemu organizmowi - oprócz tego, że trzeba dawkować, bo można przesadzić to jeszcze niszczy wątrobę.

Posłuuuuu-chaj głosu manifestu,
Ty jeden na nie,
na tak tysiące Nas jest tu.

Nasim  

Tytuł: Don

Wysłany: 2011-02-01, 11:02   

kenusarf napisał/a:
Masz piętnaście lat i żyjesz w przeświadczeniu, że marihuana jest zdrowa, więc pewnie za kilka lat nawet pojęcie tak prostej rzeczy będzie poza Twoim zdolnościami intelektualnymi, kiedy już sobie mózg wypalisz do cna.

Chciałbym zacytować samego siebie z tematu "Legalizacja"

Cytat:
Natomiast absurdem jest delegalizacja konopii indyjskiej... Tani, łatwy w hodowli naturalny środek leczący do 50 chorób, z którego można wytwarzać świetnej jakości (a bardziej ekologiczny od tego z celulozy drzewnej) papier, a olej konopny jest nie dość,że jadalny to również sprawdza się jako paliwo! Można tę roślinę wykorzystać również do produkcji płótna. Konopia indyjska jest najlepszym środkiem pomagającym w chemioterapii, nic tak dobrze nie działa.
Dodatkowo jeszcze zastosowanie rozrywkowe. Marihuana jest najbezpieczniejszą z substancji aktywnych.
Czemu więc jest nielegalna? O co chodzi? Nie wiadomo o co chodzi, a kiedy nie wiadomo o co chodzi - chodzi o pieniądze. Konopia jest zwyczajnie zbyt... tania, co nie jest na rękę producentom drogich leków chemicznych, papierosów, alkoholu... O, ironio...

Nasim  

Wysłany: 2011-02-01, 11:53   

kenusarf napisał/a:
Skoro lubisz cytować rzeczy, które nie mają związku z tematem.
To ty zacząłeś ten mały offtop.
Cytat:
Nastolatki i ludzie po dwudziestce, którzy regularnie popalają "trawkę", muszą się mieć na baczności: marihuana, najbardziej popularny z miękkich narkotyków, zaburza rozwój mózgu - twierdzą amerykańscy naukowcy.
Wszystko szkodzi, a marihuana jest najmniej szkodliwą substancją aktywną. Zarzucasz linkiem? Też ci coś dam: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,666
Cytat:
Naukowcy porównali 14 osób w wieku 19 lat, które od trzynastego roku życia regularnie palą marihuanę (przeciętnie sześć skrętów dziennie), z taką samą liczbą ich zdrowych rówieśników. Co się okazało? U miłośników trawki zaburzona była gospodarka wodna wewnątrz tkanek mózgowych. - A to sugeruje, że palenie marihuany może wpływać negatywnie na rozwój otoczki mielinowej, która chroni komórki nerwowe - wyjaśnia Ashtari.
Łahahhahaha, no to nie ma się co dziwić :D
fooooo napisał/a:
akurat marihuana Cię nie zabije, nie da się jej przedawkować.
Teoretycznie. W praktyce, przyjmując ją w postaci jointa, po wypaleniu 600 zatrułbyś się substancjami smolistymi.

[ Dodano: 2011-02-01, 12:03 ]
Przy takich ilościach przyjmowanego narkotyku naukowcy zauważyli jakieś tam zaburzenie w gospodarce wodą. Powiem ci, że faktycznie ciekawe, ale to akurat argument za nieszkodliwością.
Ostatnio zmieniony przez Nasim 2011-02-01, 11:55, w całości zmieniany 1 raz  

Nasim  

Wysłany: 2011-02-01, 12:39   

kenusarf napisał/a:
Ale Twój cytat nie pasuje nawet do tego małego offtopu.
Ja nie, jak tak?
kenusarf napisał/a:
I jaki niby to ma związek z tym co ja napisałem w tym temacie?
Pisałeś coś o wypalaniu mózgu?

Odpowiedz do tematu