• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 15:45
Autor Wiadomość

Emilka21 

Wysłany: 2011-02-08, 14:21   

Nasim napisał/a:
Emilka21 napisał/a:
Legalizacja się nie opłaca? Wierz mi, że państwo n legalizacji mogłoby bardzo dużo zarobić. Nie broń więc ślepo to, z czego sobie nie zdajesz sprawy. Też kiedyś miałam takie podejście jak Ty - legalizować wszystko. Tylko dopiero później -po latach- zaczynasz sobie zdawać sprawę o co tak naprawdę chodzi...
Państwo - owszem, ale komu zależy na państwie? Nie opłaca się to producentom papierosów, alkoholu, oleju, papieru, płótna... A może nawet nafciarzom I nie walczę o coś, z czego nie zdaję sobie sprawy!

Przepraszam, że odbijam od tematu, ale musze d tego wrócić.

Jak to nikomu nie zależy na tym, aby państwo miało pieniądze? To daczego wciąż papierosy są droższe? Jest to związane z akcyzami. Państwo polskie nie ma pieniędzy i jeśli orientujesz się w polityce, to powinieneś wiedzieć, że wciąż mamy dziurę budżetową, która staramy się jakoś załatać (stąd choćby podwyżka podatku VAT).
I wierz mi - bęziesz miał swoje dzieci, to wtedy jakoś "nie wiadomo dlaczego" nagle się oświecisz i będziesz prosił Boga, żeby Twoje dziecko nie brało się za wszelkie używki.

krolik  

Wysłany: 2011-02-08, 15:39   

Emilka21 napisał/a:

I wierz mi - bęziesz miał swoje dzieci, to wtedy jakoś "nie wiadomo dlaczego" nagle się oświecisz i będziesz prosił Boga, żeby Twoje dziecko nie brało się za wszelkie używki.

dołączam się do tego co wyżej Emilka napisała, ma racje w 1oo %!

[ Dodano: 2011-02-08, 15:46 ]
Emilka21 napisał/a:

dołączam się do tego co wyżej Emilka napisała, ma racje w 1oo %!

Nasim  

Tytuł: Don

Wysłany: 2011-02-09, 00:18   

Emilka21 napisał/a:
Jak to nikomu nie zależy na tym, aby państwo miało pieniądze? To daczego wciąż papierosy są droższe? Jest to związane z akcyzami. Państwo polskie nie ma pieniędzy i jeśli orientujesz się w polityce, to powinieneś wiedzieć, że wciąż mamy dziurę budżetową, która staramy się jakoś załatać (stąd choćby podwyżka podatku VAT).

Hahahahaha :D Tej dziury można było uniknąć, ale niestety żyjemy w socjalistycznym kraju i w takim systemie naprawdę nie ma co zrobić - tylko podwyższać podatki.

Emilka21 napisał/a:
I Bóg mi jakoś pomoże? Zresztą - możliwe, ale nie potwierdzę, aby nie być posądzony o hipokryzję :)

Emilka21 

Wysłany: 2011-02-09, 11:29   

Nasim napisał/a:

Hahahahaha :D Tej dziury można było uniknąć, ale niestety żyjemy w socjalistycznym kraju i w takim systemie naprawdę nie ma co zrobić - tylko podwyższać podatki.

Czekam na propozycję jak możemy jej uniknąć...

Cytat:
I Bóg mi jakoś pomoże? Zresztą - możliwe, ale nie potwierdzę, aby nie być posądzony o hipokryzję :)

Yyyy... Ale, że co? Odpisałeś tylko po to, żeby coś napisać? Napisałam ,że będziesz prosił Boga o to,by Twoje dzieci nie brały się za narkotyki (po części oczywiście została używa metafora), a Ty zadajesz pytanie, czy Ci Bóg pomoże? :lol:

Nie przetłumaczę Ci tego teraz, ale kiedyś jeszcze przekonasz się do mojego zdania :)

Pozdrawiam serdecznie:)

haha19 

Wysłany: 2011-05-24, 19:18   

to najgorsze gówno jakie paliłem, ale zjazd niezły i strasznie chciało mi sie po tym ruchać...

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-05-24, 21:05   

Nie próbowałem i nie zamierzam, ale podobnież nie wszystkie są aż tak szkodliwe np. ziółka ?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-05-25, 22:38   

dopalacz to dopalacz, sama chemia. jak chcesz palić "ziółka", to pal naturalne. bo te dopalaczowskie z ziołami nie mają nic wspólnego.

Draciel  

Wysłany: 2011-05-25, 22:40   

Martino, nie mam zamiaru brać dopalaczy. Naturalne rozumiem. Nie mniej każdy ma inne nałogi. Jeżeli akurat te, o których właśnie piszemy to szkoda mi tej osoby.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-05-28, 00:28   
   Polecający: Paulinaaa

W polsce nie ma naturalnych ziółek w sprzedaży (chyba, że sam sobie wyhodujesz) wszystko jest podlewane, żeby miało w sobie więcej thc, czy jakoś tak.

Draciel  

Wysłany: 2011-05-28, 15:23   

A tam od razu nie ma. Ktoś hoduje naturalnie i sprzedaje. Są takie osoby, co bez chemikaliów uprawiają.
Ostatnio zmieniony przez Draciel 2011-05-28, 15:23, w całości zmieniany 1 raz  

Lisku  

Wysłany: 2011-06-16, 02:59   

haha19 napisał/a:
to najgorsze gówno jakie paliłem, ale zjazd niezły i strasznie chciało mi sie po tym ruchać...

Po tajfunie zawsze był dobry seks ;) . Mocno to klepało, głównie tajfuna właśnie paliłem i całkiem fajne były fazy, w tym i gastro fazy, tylko na drugi dzień człowiek się czuje jakby mu połowa mózgu się rozpuściła. Generalnie nikomu nie polecam tych dopalaczowych świństw, kij wie co za chemia w nich, a mam znajomych co po dopalaczach wylądowali w szpitalu z problemami sercowymi. Ja osobiście przestałem się w to bawić gdy tylko była ta akcja z zamykaniem tych sklepów, i dobrze. Jeśli już to tylko naturalne.

strongboss 

Wysłany: 2011-10-31, 13:02   

moim zdaniem te cale dopalacze to bylo najwieksze nieporozumienie ;/

gajuś  

Wysłany: 2011-11-13, 18:36   

Pieprzyc wszystkie dopalacze!! Tylko naturalny staf

Katharsis  

Wysłany: 2011-11-13, 18:38   
   Polecający: Lewiatan

a czym się różnią narkotyki z roślin od tych stworzonych syntetycznie? ceną?

LesiuJLB 

Wysłany: 2012-03-08, 08:51   

Katharsis napisał/a:
a czym się różnią narkotyki z roślin od tych stworzonych syntetycznie? ceną?

Marihuana - konopia indyjska, używana była od tysiącleci jako środek przeciwbulowy, następnie została uznana za narkotyk.

Dopalacze - chemia, chemia, chemia - nie wiesz co palisz, nie jest to kwiat rośliny, tylko podejrzewam domestos i trutka dla szczurów połączona z majerankiem dla wyglądu.

Czym się różnią? Od dopalaczy w ostatnim czasie umarła masa ludzi, od Marihuany od lat nie zarejestrowano ani 1 zgona. Więcej ludzi umiera od alkoholu/papierosów, a marihuana dalej jest nielegalna. Zamieniajac alkohol na marihuane, rzad zaoszczedzil by troche ludzi :)

@EDIT

Nie spojrzałem na datę, sry za odświeżenie.
Ostatnio zmieniony przez LesiuJLB 2012-03-08, 08:53, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu