• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

cipson  

Wysłany: 2010-10-20, 12:50   Dziewczyna i narkotyki

Mieszkam zagranicą i mam dziewczynę w pl ,ma 16 lat,(opisywałem tą historię w poprzednim temacie ,,kocham ją mimo tego że ma 16 lat,,....nie dogadujemy się,kłócimy i nasze rozmowy robią się nerwowe!!Przez krótki czas zauważyłem że ona ma jakieś problemy...kiedyś przy naszej w spólnej rozmowie kiedy byłem w pl przyznała mi się że ,,ćpała,,.Po tej rozmowie obiecywała mi że nie będzie tego robiła .Tydzień temu jej ojciec kazał jej zrobić narkotest oczywiście odmówiła więc zabrał jej modem od internetu.Za czołem coś podejrzewać i pomyślałem że napisze do jej znajomej.Kiedy odpisała mi na moją wiadomość nie mogłem uwierzyć że ona nadal to robi!!Napisała mi że ma nie odpowiednie towarzystwo,często ją widuję naćpaną,nie śpi po kilka nocy i takie tam ...... Nie wiem czy mam wierzyć znajomej która mi to napisała ??!! czy po prostu jest to prawda!!>?? Nie wiem jak mam zacząć tą rozmowę z nią ......POMOCY :niepewny: :(

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-10-20, 18:51   

...a mówiliśmy ci, daj sobie spokój z tą młodą siksą.

MadBoy  

Wysłany: 2010-10-25, 22:36   

daj sobie z nią spokój wiecm coś nie coś po sobie ja tez z taką byłem to przejrzalem na oczy - ćpała dupy dawała a miała tylko 15 lat kurewką juzbyła Sory za wyrazy ale szczerze mowie

Maros  

Wysłany: 2010-10-25, 22:40   

cipson, to jedna z wad bycia ze sobą na odległość, nie możesz jej pilnować, być przy niej, może miała jakiś trudny moment i chciała ukoić ból w narkotykach skoro Ciebie przy niej nie było, musisz zdecydować, albo wracasz do Polski i się nią zaopiekujesz albo z nią zerwij bo na odległość to to nie ma sensu ;)

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-11-01, 19:58   
   Polecający: Paulinaaa

Martina napisał/a:
daj sobie spokój
minimalboy napisał/a:
daj sobie z nią spokój
Maros napisał/a:
albo z nią zerwij

Rewelacja normalnie! Najprościej jest napisać takie coś "daj sobie spokój", "zerwij z nią", a czy wiecie moi mili, że czasami opcja 'zerwij" nie wchodzi w grę? Dlaczego ma z nią zrywać skoro ją kocha?

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-11-01, 20:04   

cipson napisał/a:
Rewelacja normalnie! Najprościej jest napisać takie coś "daj sobie spokój", "zerwij z nią", a czy wiecie moi mili, że czasami opcja 'zerwij" nie wchodzi w grę? Dlaczego ma z nią zrywać skoro ją kocha?

Wiesz, opcja jest taka, że panna nie przestanie brać dopóki sama nie będzie tego chciała, więc gość może na rzęsach stawać a to i tak gówno da. I wyjścia są dwa - albo będzie czekał aż sama pójdzie po rozum do głowy [bo zmuszanie zazwyczaj gówno daje], albo w końcu ją zostawi - albo za radą innych, albo bo nie wytrzyma. Jest wiele związków, które kończone są przez tą osobę, która kocha bardziej tylko dlatego, że druga osoba ma zbyt destruktywny wpływ na związek ina tą pierwszą osobę.

m. gallery

Maros  

Wysłany: 2010-11-01, 20:07   

kanarinho napisał/a:
a czy wiecie moi mili, że czasami opcja 'zerwij" nie wchodzi w grę? Dlaczego ma z nią zrywać skoro ją kocha?

Dlatego napisałem "albo wracasz do Polski i się nią zaopiekujesz"

Skoro ją kocha to powinien się nią zająć.
Ostatnio zmieniony przez Maros 2010-11-01, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  

kanarinho  

Wysłany: 2010-11-01, 20:17   

matra napisał/a:
[bo zmuszanie zazwyczaj gówno daje]
No tak, ale zawsze można zmusić ją nie do odstawienia dragów, ale do skorzystania z porady specjalisty, który będzie wiedział dokładnie jak temu zaradzić. Wątpie, żeby laska brała here czy inne temu podobne, w polsce najpopularniejsza w jej wieku jest amfetamina i zielsko, a od tego ciężko jest się uzależnić.

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-11-01, 20:23   

kanarinho napisał/a:
Wątpie, żeby laska brała here(...)

ano właściwie nie wiadomo czy bardziej ćpa bo jest uzależniona, czy po prostu lubi sobie coś wciągnąć. nie wnikam. można ją zmusić do skorzystania z usług specjalisty, ale nawet MONAR nic nie zrobi jeśli ktoś nie chce przestać ćpać.
w ogóle fajny motyw - jak będziesz ćpała, to pozbawię cię internetu.. radzą sobie rodzice z młodą, nie ma co.. :oczami:

m. gallery

kanarinho  

Wysłany: 2010-11-01, 20:40   

matra napisał/a:
w ogóle fajny motyw - jak będziesz ćpała, to pozbawię cię internetu.. radzą sobie rodzice z młodą, nie ma co..
Heh, też o tym pomyślałem;D

Towarzystwo wpływa na nią źle. To też jest zastanawiające, bo jeśli laska ma poukładane pod kopułą to odetnie się od ćwoków i zacznie się kumplować z kimś normalnym. Nie wiadomo też czy to ona przypadkiem nie rzuciła hasła "a może sobie coś przyćpamy?"

cipson  

Wysłany: 2010-11-03, 16:07   c.d.n

Postanowiłem jej bez pośrednio napisać co o tym wszystkim myślę i okazało się że to wszystko nie prawda(szczerzę myślę że to ściema ),napisała mi że nie ćpa ,że ktoś mi pierdół nagadał i że przestałem jej ufać ....a co do was to nie mogę wróci do pl i się nią zaopiekować,robię szkołę z zawodem i co mam to wszystko rzucić!!!????,. nadal ją kocham ,...po naszej ostatniej rozmowie nie było łatwo :P ale dałem radę to wyprostować by jej nie stracić :hyhy: :) .Wielu z was myśli co ten gościu robi!? Ale mi na niej naprawdę zależy i postanowiłem poczekać co będzie dalej??.dzięki za wasze wsparcie i za to że mogę z kimś się podzielić moją historią :) jeśli coś się zmieni na lepsze lub gorszę nawiąże nowy temat lub po prostu napiszę co dalej :D pozdrawiam

[ Dodano: 2010-11-03, 19:42 ]
Wątpię żeby brała here ....na to trzeba mieć kasę !! a po trawie nie wytrzymała by jednej nie przespanej nocy więc zostaje feta i na pewno nie jest uzależniona !!,po prostu od czasu do czasu zarzuci sobie .Mimo tego nie toleruje jej zachowania....fajne macie poczucie humoru :) :rotfl:

Goofy 

Wysłany: 2010-11-09, 13:13   

Jak kochasz to walcz ale z UK będzie z tym problem. A jak nie kochasz to daj se spokój

cipson  

Wysłany: 2010-11-09, 16:02   

Nie mam już o co walczyć ,starałem się o tą miłość ale ta laska wybrała co innego i kogo innego!!, ja dla niej przestałem się liczyć.Ostatnio dostałem kilka ciekawych wiadomości od znajomych i nie tylko.Moje przypuszczenia co do ćpania były trafne w 100% choć ona sama twierdzi na dal że to kłamstwa....postanowiłem to za kończyć i nie męczyć się już tym wszystkim i tymi kłamstwami a co do miłości ???-nadal ją kocham :) ale myślę że z czasem to wygaśnie (mam nadzieję ) (...)

niewidoczna  

Wysłany: 2010-11-10, 15:19   

wygaśnie na pewno ;)
tylko ona jest młoda, nie wie czego chce i za jakiś czas może się odezwać do ciebie z chęcią powrotu, co wg mnie nie miało by sensu więc się trzymaj swojego zdania.

a jak to się mówi: 'tego kwiata jest pół świata' ;]

revelation  

Wysłany: 2010-11-13, 15:00   

I dobrze, nie da się stworzyć poważnego związku z dziewczyną która ma jeszcze mleko pod nosem.

Znajdź sobie kogoś w podobnym wieku do twojego, dojrzałą dziewczynę, która będzie blisko Ciebie :)

Odpowiedz do tematu