• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-03-07, 23:33   fajki: co palicie?

- co wy tam, Stopczyk, palicie?

- ja radomskie, ale jak pan major chce, to Franz ma camele.

poruszony poruszonym na szaucie wątkiem, zakładam nowy temat poświęcony papierosom, fajkom, szlugom, wyrflom. prosta sprawa - co palicie, jakie marki, rodzaje, czego już nie palicie, czego byście nigdy nie zapalili, co lubicie od czasu do czasu zabuszyć. z filtrem? (miało być bez filtra!)

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-03-08, 15:56   
   Polecający: Paulinaaa

Smarkej napisał/a:
co palicie
Palę Lucky Strike, na zmianę niebieskie i czerwone. Dodam, że sony krokiet z miami vice palił czerwone LS'y;D

Smarkej napisał/a:
czego już nie palicie
Na pewno odpadają L&M'y, ostatnio zrobiły się paskudne.

Smarkej napisał/a:
czego byście nigdy nie zapalili
Jak chce się jarać to i nawet samojeba się zakurzy.

Smarkej napisał/a:
z filtrem?
Pamiętam jak za czasów szkolnych wysępiło się szluge i paliło z kolesiami po 3 buchy, wtedy robiło się delikatny tuning filtra;D

Smarkej  

Wysłany: 2011-03-10, 15:12   

kanarinho napisał/a:
Na pewno odpadają L&M'y, ostatnio zrobiły się paskudne.

tu prawda, niestety. jeszcze półtora roku temu trochę pociągałem, niebieskie bądź szare, zależy co było na składzie, ale dałem sobie z nimi spokój. zresztą, jeśli pominąć mentolowego salema w wieku lat 6, były to moje pierwsze faje, tj. L&M'y niebieskie. potem na chwilę wrzuciliśmy chesterfieldy, również niebieskie, a potem dość długo złote rocketsy aka 40 aka czterdziestki ^^ (od liczby faj w paczusze), a były to czasy, kiedy te czterdziestki stały po niecałym dychu, stare dzieje, to wszystko to prawda, chociaż może i halun.

na chwilę obecną marlboro złociutkie albo są takie w ciemnogranatowym pudełku, nie wiem, jak się nazywają, ale coś ostatnio ich nie widuję. do czego nie tęsknię? do cameli, bo zarzuciłem raz trzytygodniowy trial. do ukraińskiej kopii cameli z lamą zamiast camela na szyldzie. do HB, jedna paczka skutecznie mnie odstręczyła. do westów ice - miejska legenda jest taka, że jak się włoży do zamrażarki to mają jakiś cool posmak, ale nigdy mnie nie przekonały w zwykłych warunkach atmosferycznych. do bezrobotnych (!), kupiliśmy kiedyś paczkę tego za jakieś 4,70, zomg. a do czego? do kentów. gdzie one są, zabrakło ich.

zebrałbym się kiedyś na dunhille, bo prócz jednorazowych pojarań nie miałem okazji. albo giewonty. sama nazwa! ;<

kanarinho napisał/a:
wtedy robiło się delikatny tuning filtra;D

w starych dobrych czasach, kiedy były mentole, dla znaczniejszego macho-looku, wyciągaliśmy z nich te filtry, hihi. ale to było juwenilne. a tak wogle to nie.

kanarinho  

Wysłany: 2011-03-10, 16:58   

Mam gdzieś jeszcze starą paczkę po kentach, ale nie wiem gdzie.

Być może teraz skłamie, ale prawdopodobnie nigdy nie miałem polskich cameli w ustach. Zawsze były ukraińskie, egipskie, albo niemieckie.

Pamiętam jak za czasów wyjazdów z kumplami za granice zamiast pójścia na lekcje zbieraliśmy trochę ojro, żeby kupić kolorowe fajki w reichu. Nie pamiętam nazwy, ale każda fajka w paczce miała inny kolor. Kupowaliśmy je w takim małym sklepiku w centrum Seelow, kasjerka akurat znała angielski i można było się z nią normalnie dogadać. To były czasy;)

Do moich pierwszych pojarek i kupionych szlug na sztuki można dołączyć też historyjki cenowe, 10gr za sztukę fajrantów w meliniarskim sklepiku u Mariolki. W ogóle ceny były dość ciekawe, za paczkę L&M wtedy płaciło się 3,70 złotego, a za najtańsze fajranty jakieś 2,70 pln.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-03-10, 22:21   

Czy możecie mi, jako kompletnemu laikowi wyjaśnić, na czym w zasadzie polega różnica między fajkami? I czy to wam faktycznie smakuje?

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Smarkej  

Wysłany: 2011-03-10, 22:52   

istotnych nie ma, przerzucamy się jedynie dla dobrego wrażenia.

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2011-03-11, 10:27   

Cytat:
istotnych nie ma, przerzucamy się jedynie dla dobrego wrażenia.

Im droższe się pali tym większy rispekt na dzielni?
Lol, wiedziałem, że nikt nie lubi palić, to jest tylko dla towarzystwa!!!!123

Smarkej  

Wysłany: 2011-03-11, 16:07   

Cytat:
Im droższe się pali tym większy rispekt na dzielni?

odwrotnie, ziom. odwrotnie. d;
droge faje są dla burżuja, a djarumy dla fejka!!!1

kanarinho  

Wysłany: 2011-03-12, 16:15   

Sol napisał/a:
na czym w zasadzie polega różnica między fajkami?
Jedne pali się fajnie, a drugie niefajnie. Cena nie zawsze idzie w parze z jakością, dajmy na to takie Westy, są tańsze i lepsze od L&M'ow
Greggy napisał/a:
Lol, wiedziałem, że nikt nie lubi palić, to jest tylko dla towarzystwa!!!!123
Pleciesz durnoty.

ziele1221 

Wysłany: 2011-06-02, 11:31   

ja pale priluki !!!!!! sa najlepsze no morze i malbory ;D :cwaniak:

[ Dodano: 2011-06-02, 11:34 ]
kto pali pryłuki!!!!!!!!!!!! ten jest git!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :rotfl:

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-06-06, 03:54   
   Polecający: Wujek Google

Palę głównie Camele niebieskie, czasem żółte, po prostu lubię je. Czasem L&My (ale czerwone, niebieskie od czasów "nowych L&Mów" to jakieś dno), Lucky Strike, Marlboro (podobnie jak w L&Mach tylko czerwone, złote mi kompletnie nie odpowiadają) lub po prostu to, na co mnie w chwili zakupu stać.
Nie zapaliłbym czego... Hmmm... Nie wiem. Trudno określić czego bym nie zapalił więcej, skoro nie próbowałem. Paramounty, to jedyne co mi teraz przychodzi do głowy.
Od czasu do czasu lubię zapalić coś, co nazywam "kolorowymi gó*nami" czyli papierosy typu Black Devil etc. To coś, co można czasem zapalić, ale nie mógłbym tego fajczyć dzień w dzień. Czasem tez mam ochotę na "babskie" ćmiki typu L&M Link czy coś lub menthole.
Raz miałem, "Poznańskie" bez filtra. Fajna sprawa i dobre do wkruchy. Ale generalnie tak, wolę z filtrem.

hubertoxd  

Tytuł: Depesz <3

Wysłany: 2011-06-14, 15:59   

Najlepsze według mnie w jakości i smaku są marlborasy czerwone (za goldami nie przepadam) . Podobny smak mają "mocne" ,są małe ..więc na przerwy idealne xD Lubię też Camele niebieskie ,żółte również ujdą ,w sumie palę to na co mam kasę . Często też próbuje nowych

Cam  

Wysłany: 2011-06-14, 21:51   
   Polecający: Dzieki Google

L&M czerwone tutaj w polsce niebieskie nie wiem czemu ale tutaj niebieskie mi nie smakuja :) :cwaniak:

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2011-06-15, 19:32   

nie znam się prawie w ogóle na fajkach... palę rzadko ale z tego co pamiętam bardzo smakowały mi czekoladowe i inne cynamonowe z kawałkami cukru w środku, który podczas spalania fajnie pękał...

kawy
papierosów

Ciebie.

kupionanatargu  

Wysłany: 2011-07-24, 20:42   

Palę tylko i wyłącznie L&M mentolowe. Na pewno odpadają Malboro mentolowe bo według mnie smakuja jak trawa :dobani:
Od dwóch dni nie miałam fajki w ustach :)

Odpowiedz do tematu