• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 03:07
Autor Wiadomość

HadeSS 

Tytuł: DEGENERAT

Wysłany: 2009-11-21, 14:33   

A jakie mam podac argumenty? Ze dziecko sie nie bedzie moglo uczyc tolerancji i milosci do pedała W jakim Ty czlowieku swiecie zyjesz. To jest młodość, najpiekniejszy okres w zyciu kazdego czlowieka. Ty pewnie swe dziecko, zapiszesz w wieku 3 miesiecy na basen, w wieku roku na skrzypce, w wieku dwoch lat na pisanie i czytanie, w wieku trzech na jezyk chinski a w wieku 4 lat kazesz mu rozpisac liczbe Pi do 10000 miejsc po przecinku...

Najlepiej go zamknąć w domu, bo jeszcze się biedaczysko zaciągnie biernie i umrzez na raka jąder z przerzutami.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-11-21, 14:36   

Nerwus z ciebie :]

Nie mam zamiaru robić żadnej z podanych rzeczy, bo chce żeby dziecko mialo normalne dzieciństwo. Ale nie pozwolę sie mu truć, bo dopóki jest pod moja opieką i na moim utrzymaniu, to ja zarządzam jego życiem i mam prawo mówić mu co powinno robić i zakazywać tego, co uważam za szkodliwe dla niego.

HadeSS 

Wysłany: 2009-11-21, 14:42   

Potrafisz czlowieka wyprowadzic z rownowagi ;)
Rozumiem, ze dziecko nie zje pizzy, golonki, frytek, chipsow, nie napije sie coli, fanty etc ;)
Nie wspominając już o tym, że w wieku 16 przyjdzie podchmielony.

Trzeba byc konsekwentnym!!

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-11-21, 14:49   

Stawianie pizzy i golonki na równi z papierosami to przejaw albo kończących się sensownych argumentów, albo małej wyobraźni.

HadeSS 

Wysłany: 2009-11-21, 14:56   

na dłuższą metę spozywanie frytek zwiększa ryzyko zawału i raka czegoś tam o ileś tam procent, może nie jest to samo jak papierosy ale też wiele zależy od organizmu ;)

słodziutka:)  

Wysłany: 2009-11-21, 15:47   

HadeSS napisał/a:
Bo jeśli zaczęliby mi podbierac papierosy etc to wtedy zaczalbym palic dwa razy więcej, wiadomo na przekór stary, : )

no i tutaj kolega ma rację ;) nie pomogą żadne zakazy...........choćby nie wiem co.....w końcu te latka to dosyć buntowniczy wiek

ale napewno rozmowa jest tutaj jak najbardziej wskazana :D

Haine  

Tytuł: MNC Vase

Wysłany: 2009-12-28, 06:15   

Zombwbij napisał/a:
Słyszałem o takim:
zamyka się takiego w pokoju z paczką (bądź więcej) papierosów i nie wypuszcza dopóki wszystkich nie wypali (oczywiście się go przy tym pilnuje).
Nie wiem, czy jest skuteczny.

Dlaczego pytasz? Chcesz rzucić? :P

Niestety zmartwię cię... Sposób z paczką nie działa <przestestowany przez mojego ojca na mnie>. Jeśli go użyjesz obrócisz tylko daną osobę przeciwko sobie< atrakcji mu nie braknie... 3 dni głową w kibel>
Zjeździł z nami pół Europy.."

________________________Big Cyc

Piszę poprawnie po polsku
.
Ostatnio zmieniony przez Haine 2009-12-28, 06:16, w całości zmieniany 1 raz  

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2009-12-29, 16:28   
   Polecający: google

zaprowadzic do szpitala i pokazac wnętrzności człowieka który umarł na raka płuc najlepiej takiego co palił 35 - 40 lat

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Markus  

Wysłany: 2009-12-29, 16:30   

es-cs_wuv napisał/a:
zaprowadzic do szpitala i pokazac wnętrzności człowieka który umarł na raka płuc najlepiej takiego co palił 35 - 40 lat

A szpitale się zgadzają na takie coś?

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2009-12-29, 17:26   
   Polecający: google

Markus napisał/a:
A szpitale się zgadzają na takie coś?

idź zapytaj to się dowiesz tylko podaj powód najpierw

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

HadeSS 

Wysłany: 2010-01-06, 00:57   

Niedługo i tak zamkną wszystkich palących, wprowadza prohibicję, zdelegalizują związki heteroseksualne. Także bez obaw, Wasze dzieci już palić nie będą ;-)

Haine  

Tytuł: MNC Vase

Wysłany: 2010-01-06, 14:44   

Paczka fajek będzie po 15 złoty, sam powinien wpaść że to troszkę droga zabawa...
Zjeździł z nami pół Europy.."

________________________Big Cyc

Piszę poprawnie po polsku
.

pablotti 

Wysłany: 2010-01-08, 11:26   

niech będą i po 30 PLN, trzeba zasponsorować swoje leczenie na oddziele onkologii :cwaniak: [/quote]

czarny95 

Wysłany: 2010-07-01, 08:13   

Na mnie by to nie zadziałało jak ja pale L&M czerwone i wypalam całą paczkę w pół dnia i to jeszcze bez kolegów. Mi się wydaje że ten sposób z "zamknięciem dziecka w pokoju jest beznadziejny" przecież wiadomo że rodzic nie zastosuje takiej kary żeby swoje dziecko odciągnąć od palenia jak dziecko będzie chciało to i tak zapali. :cwaniak:

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-07-01, 10:33   

ja bym złapał takiego zawodnika za wszarz, posadził przy stoliku i powiedział "masz, czarnuchu, całą paczkę swoich ulubionych fajek i pal jedną po drugiej. skończysz, wygrałeś, dam ci hajs na wagon, wróć, jak skończysz, ale jak teraz dasz dupy, wypie#%aj i i mi się na oczy nie pokazuj, łobuzie zatracony, żeby to jeszcze była wóda, a ty faje doisz, na miły buk."

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Odpowiedz do tematu