• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:47
Autor Wiadomość

czesiek667  

Wysłany: 2007-09-10, 14:16   

Trawka? Blee. Lepiej napić sie piwa niz walnac jednego bucha

rudasna  

Wysłany: 2007-09-11, 13:46   

Cytat:
mam pytanko.. czy rzucenie mozna nazwać nałogowego palenia trawki bo 4 razyw tyg czasami codziennie, mozna rzucić od razu? Czy trzeba rzucac stopniowo ??

Od razu. Jeśli 'rzuca się' stopniowo to i tak jest cały czas organizmowi dostarczana używka i to wcale nie pomaga w rzuceniu.

ANASTAZJAA napisał/a:
Mi tez wlasnie chodzi o chlopaka.... palił przez..hmmmrok, moze i wiecej... dosyc czesto bo po kilka razy w tyg..zdarzało sie nawet i codziennie i wlasnie obiecał mi ze rzuci ale ze teraz przez ostatnie dwa miesiace chce sie tym nacieszyc... bo juz nigdy wiecej nie tknie tego.. wierzyc mu??

Oczywiście że mu NIE wierzyć, albo rzuca od razu albo nie rzuci wcale
Muszą chodzić do góry nogami..."

naya  

Wysłany: 2007-09-11, 17:35   

czesiek667 napisał/a:
Trawka? Blee. Lepiej napić sie piwa niz walnac jednego bucha
a paliłeś kiedyś? ... jeżeli chodzi o działanie to lepiej 'walnąć bucha'... jeżeli chodzi o sam fakt zarzycia czegoś odużającego lepiej wypić piwo...

rzucić od razu czy stopniowo?... a po holerę w ogóle rzucać... skoro już doszedł jak to sama napisałaś do 'uzaleznienia' to nie wiem jakie mogą być skutki uboczne rzucenia od razu na raz, dwa trzy... bo nie znam nikogo kto by tak zrobił.... rzucanie stopniowe... nierealne... nigdy się nie rzuci trawki (czy czegokolwiek innego) stopnioowo... takie moje zdanie....

CzeRWonak;)  

Wysłany: 2007-09-14, 05:57   
   Polecający: google

co wy wogóle wiecie o ziole?!.. ANASTAZJAA słuchaj, jedyny Twój błąd to jest to że wogóle fatygujesz się i próbujesz zmienić to, że twój chłopak jara. nie zmienisz tego! on musi sam do takiego wniosku dojść, bo inaczej itak będzie palił. już widziałem wiele takich sytuacji...nawet je przerabiałem. uzależnienie tylko i wyłącznie leży w jego głowie. ziołem nie da się uzalężnić fizycznie. wolisz żeby zaczął pić? picie wzbudza agresje i uzależnia psychicznie/fizycznie znacznie gorzej, a wspomniana marihuana uspokaja. niestety jedyne jej minusy to uszkodzenia w umyśle od trwałego, długiego i dość ostrego jarania mogą załączyć się dość mocne bloki(tak to nazywam), ale to by musiał spożywać tego kosmiczne ilości przed pare lat. Jak se teraz jara 3-4razy w tyg. ok... z czasem mu się znudzi. a jak nie i będzie jarał dzień w dzień po kilka batów, a Ty to zauważysz to,że sie stacia weź go rzuć jak Ci to nie odpowiada. jak Ci na nim zależy to wyjedź z nim na przynajmniej 2tyg. żeby się odblokował! i nie może w tym czasie nawet pić! może cos do niego dotrze,ale nie możesz mu tego powiedzieć. w tym czasie może mu odjebać głupawka więc uważaj...
a co do reszty... jak nie wiecie co to jest MARIHUANA to se poczytajcie http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana albo sami zajarajcie ;) powodzenia

MarSla  

Wysłany: 2007-09-18, 10:58   

Raz zapaliłem i naprawde nie widze w tym nic fajnego Wręcz przeciwnie. A odpowiadając na pytanie: te dwa miesiące to zwykła wymówka. Jeśli mu na Tobie zależy to powinien skończyć z tym natychmiast.

A tak na marginesie, czy ty przed napisaniem tego tematu nie wypaliłaś co nieco z chłopakiem? Ni skaładu ni ładu tam nie ma... :rotfl:

monikaKRK 

Wysłany: 2007-09-23, 04:35   

Heh..też to przerabiałam....rozumiem Cię w zupełności. Nie możesz wierzyć swojemu chłopakowi w tym wypadku...jeśli mu naprawdę na Tobie zależy to rzuci to od razu...a jeśli nie, to daj sobie spokój

Sugerry 

Wysłany: 2010-01-10, 22:31   

Trawka niby taki mięki narkotyk. Gwarantuje paląc dalej będziesz niszczył swój mózg i mulił swoje życie i motywacje do osciągnięcia sukcesu. Rzucaj z dnia na dzień, mj jak każdy inny narkotyk po każdym wzięciu coraz bardziej uzależnia. Powodzenia!

[ Dodano: 2010-01-10, 22:34 ]
Aaa i dodam że moj bardzo dobry znajomy pali dzień w dzień po 2x nawet więcej, probowałem z całych sił żeby przestał palić, tymbardziej że to ze mną pierwszy raz się upalił... Na to nie ma leku. On musi sam zrozumieć że to błąd i musi przestać tak samo jak ty i każdy inny palacz.

Haine  

Tytuł: MNC Vase

Wysłany: 2010-01-12, 09:29   

Każdy uzależnia... Lepiej nie pchać się w ten syf... Można z tego nie wyjść.

Odpowiadam na wasze pytania:
nie nigdy nie miałem doczynienia z narkotykami.
Zjeździł z nami pół Europy.."

________________________Big Cyc

Piszę poprawnie po polsku
.

xavier370 

Wysłany: 2010-11-25, 19:44   .

Tak mowia ze nie uzaleznia fizycznie niestety wystarczy uzaleznic sie psychicznie a dlugo czekac nie trzeba. Palisz wydaje ci sie ze to kontrolujesz " co ja sie nie uzaleznie nigdy!" szkoda ze to uzaleznienie psychiczne wrecz kaze ci zapalic co prowadzi do tego ze organiz mtez tego w jakims stopniu potrzebuje. Za psychicznym idzie tez fizyczne, ale to tylko moje zdanie.

krolik  

Wysłany: 2010-12-18, 12:13   Re: narkotyki

ANASTAZJAA napisał/a:
mam pytanko.. czy rzucenie mozna nazwać nałogowego palenia trawki bo 4 razyw tyg czasami codziennie, mozna rzucić od razu? Czy trzeba rzucac stopniowo ??

niech Ciebie kumple pilnują żebyś nie palił ;p
to jest najlepszy sposób bo ty ogarnąć :)

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2010-12-18, 12:54   
   Polecający: google

krolik napisał/a:
niech Ciebie kumple pilnują żebyś nie palił ;p
to jest najlepszy sposób bo ty ogarnąć

tia na pewno jak się ma dobrych funfli to tak , ale teraz mało jest wporządku ludzi

jeśli ktoś chce rzucic to tylko drastyczne środki

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-19, 20:07   

Najgorzej jest wmawiać sobie, że jest się od tego wolnym. Znam ludzi, którzy palą codziennie i twierdzą, że tak jest... Ja piję co najmniej raz w tygodniu, palę trawę po pary razy w miesiącu i zdaję sobie sprawą, że i od jednego i drugiego jestem pewnym stopniu uzależniony i właśnie dzięki temu udaje mi się to kontrolować.
Ostatnio zmieniony przez PiotrZBielska 2010-12-19, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  

niechcicm 

Wysłany: 2010-12-19, 20:54   

Uzależnienie pojawia się wtedy gdy przestajesz kontrolować swoje życie i wpadasz w kłopoty w które byś nie wpadł... Gdybyś nie pił i nie palił :) Dopóki to co 'próbujesz' jest jedynie używką i forma relaksu daleko do uzależnienia.

Zgadzam się z PiotremZBielska. Trzeba wiedzieć, ze zwiększanie dawki to nic innego jak uzależnienie. Bo trudno powiedzieć, że nagle ktoś w ramach relaksu pali czy pije codziennie... i przy tym kontroluje swoje życie

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-07, 02:30   

Ale częstotliwość nie jest jedynym czynnikiem. Można pić albo jarać raz w tygodniu i też może być to nałogiem.

Odpowiedz do tematu