• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2012-06-06, 17:36
Autor Wiadomość

Altea 

Wysłany: 2013-01-17, 10:52   

Ja nie pale od nowego roku :) Czyli już 17 dni się trzymam... początek był ciężki.. dzisiaj jest już łatwiej, ale boję się pierwszego wyjścia do jakiegoś klubu.... to będzie prawdziwy sprawdzian..... :)

foremka  

Wysłany: 2013-03-21, 12:15   
   Polecający: google

Nie masz się czego bać, bo skoro ktoś wytrzymał chociaż kilka dni, to już jest pewien sukces. W klubie wiadomo, każdy prawie pali,sala zadymiona, ja raczej unikałabym takich miejsc, bo skoro samemu się nie pali, bardziej szkodzi samo wdychanie tegoż dymku papierosowego. Tak jak wspomniałam, mocne postanowienie, nie zawracanie z raz obranej drogi - mądrej drogi - i trzymanie się tego jak tonący brzytwy, a rezultat będzie taki jakiego oczekujemy. Powodzenia,wytrzymaj w tym, a z każdym następnym dniem będzie coraz lepiej. :)

oma87  

Wysłany: 2013-05-29, 21:15   

Nie palę od ponad tygodnia i mam mdłości... A myślałam, że będzie tak pięknie i jakoś znośnie uda mi się ten nałóg rzucić. Teraz myślę tylko o tym żeby zapalić i uwolnić się od tych mdłości:/

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2014-03-07, 11:33   

Znam osoby, które palenie rzucały w pierwszej kolejności przerzucając się na e-papierosa. Kupując liquidy o coraz mniejszej zawartości nikotyny. Z kolei rodzice przestali palić przerzucając się na miętówki.

Rudii84  

Wysłany: 2014-03-09, 17:52   

Ja nie palę już półtora roku, musiałam przestać, bo zaszłam w ciąże. Gorzej było z mężem, ale w końcu też rzucił i teraz popala sobie epapierosa. Nie robił nagle wielkiej rewolucji, tylko zamienił nikotyne na lepsze rozwiązanie. Tylko, ze on pali takie jednorazowe, jak te http://www.belvene.com/e-...orazowe,c2.html
Ostatnio zmieniony przez Rudii84 2014-03-11, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  

Amiszka 

Wysłany: 2014-05-28, 20:32   

Rettyyy!!! A ja ciągle rzucam, rzucam i rzucić nie mogę. Nawet jak tydzień nie palę, to potem i tak pojadę do sklepu i kupię.

Lalunia  

Tytuł: Montain

Wysłany: 2014-05-29, 11:46   
   Polecający: Monia

No wiem,że to trudne. ja paliłam 30 lat. próbowałam wielu sposobów plastry, tabletki, elektroniczny papieros, rezonans magnetyczny. Pomogła mi dopiero akupunktura. Jestem wolna od nałogu 9 miesięcy i mam nadzieję,że już nigdy nie będę śmierdziała fajkami.
______
banki komercyjne!

haloi  

Tytuł: Amazonka

Wysłany: 2014-05-30, 20:15   

Rudii84 napisał/a:
Tylko, ze on pali takie jednorazowe

Jednorazowe są kompletnie nieopłacalne.

Altea napisał/a:
Ja nie pale od nowego roku :) Czyli już 17 dni się trzymam... początek był ciężki.. dzisiaj jest już łatwiej, ale boję się pierwszego wyjścia do jakiegoś klubu.... to będzie prawdziwy sprawdzian..... :)

Też tak miałam jak się przerzucałam z normalnych fajek na elektrycznego papierosa. Też myślałam, że będzie mnie ciągneło, aby zapalic zwkłe, ale nie. Jakoś dałam radę. Po tygodniu w sumie miałam tylko ochotę na e-p.

czessio 

Wysłany: 2014-06-01, 23:09   

Estgar napisał/a:
Znam osoby, które palenie rzucały w pierwszej kolejności przerzucając się na e-papierosa. Kupując liquidy o coraz mniejszej zawartości nikotyny. Z kolei rodzice przestali palić przerzucając się na miętówki.

na freepal.pl jest dobrze rozpisany program jak rzucic fajki, dzieki epapierosom, i w kolejnych miesiacach masz wskazane jak nalezy redukowac moc liquidy, tak zeby po roku naturalnie odstawic nikotyne

haloi napisał/a:
Jednorazowe są kompletnie nieopłacalne.

zgadzam sie, nie palisz analogow, ale cenowo to podobne rozwiazanie, lepiej kupic dobry epapieros, wydajana i pojemna baterie, i korzystac bez obaw, przez pare dni bez ladowania

blur  

Tytuł: vassalord

Wysłany: 2014-06-02, 00:33   

Pierwszy raz się spotykam z czymś takim jak e-papieros na abonament. Dużo firm coś takiego oferuje?

czessio napisał/a:
lepiej kupic dobry epapieros, wydajana i pojemna baterie, i korzystac bez obaw, przez pare dni bez ladowania

jednorazówka jest dla osób, które chcą sprawdzić, czy im to będzie odpowiadać. Jeśli tak, to po pierwszym od razu się powinno kupić normalnego e-p.
Ostatnio zmieniony przez blur 2014-06-02, 00:35, w całości zmieniany 1 raz  

Belix 

Wysłany: 2014-07-08, 11:14   

oczywiście, chyba że ma się dużo pieniędzy by jednorazówki kupować.

Kolka  

Wysłany: 2014-09-02, 18:15   

Ja nie palę już 7 miesięcy. Na początku nawet nie było tak źle, ale po jakimś miesiącu myślisz, że kontrolujesz sytuację i wtedy przychodzi kryzys i w głowie myśli, a może tak spróbuję tylko czy mi będzie smakować. Już prawie bym sobie zapaliła, ale pomyślałam, że może poszukam jakiś metod na rzucanie palenia i trafiłam na fajną stronę jakrzucicpalenia.pl. Można tam znaleźć wiele przydatnych rad jak zacząć, jakie są metody rzucania, no i jak wytrwać. Na stronie jest też telefon do Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym, więc w razie kryzysu można też zadzwonić i porozmawiać o swoim problemie.

DorotaK  

Wysłany: 2014-09-09, 09:18   

Chyba chodzi o stronę http://jakrzucicpalenie.pl/ Mogę potwierdzić, że warto tam zajrzeć, oprócz adresów poradni, jest tam sporo rad jak sobie poradzić z nałogiem.

a_gatka 

Wysłany: 2014-09-12, 14:48   

Takich stronek jest w sieci wiele, ale większość należy do prywatnych praktyk, które są - nie oszukujmy się - dość kosztowne. Zerknęłam sobie na tę, którą podajesz i widzę, że to bardzo fajna inicjatywa ze środków Ministerstwa Zdrowia, więc zaufałabym nie tylko poradom i namiarom, ale również Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym, do której podają numer. Myślę, że sięgnięcie po profesjonalną pomoc to świetny pomysł, a przez telefon rozmawia się łatwiej niż osobiście. Aż żałuję, że sama na to nie wpadłam, kiedy rzucałam parę lat temu! Ale na pewno podsunę koleżance ten numer. Podchodzi o rzucania po raz kolejny...

Calais  

Tytuł: Uber

Wysłany: 2014-09-13, 14:27   

Zszedlem, a raczej staram sie zejsc z 60sztuk dziennie do 20. Na razie sie udaje, powod?zaczely mnie bolec pluca ;)

Odpowiedz do tematu