• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

NightFury  

Wysłany: 2011-06-05, 21:42   

mnie idzie bardzo dobrze bo musi. Mieszkam i pracuje w Anglii. Mozna sobie do szkol chodzic i sie prywatnie uczyc ale i tak jak sie przyjedzie na mejsce to jest po prostu szok. Glowa przestala mnie bolec po 3 mcach :) Generalnie trzeba duzo mowic, mowic i jeszcze raz mowic.

podjadek  

Wysłany: 2011-06-05, 23:48   

To rzeczywiście dobry sposób ,zwłaszcza jak możesz pogadać Nativami, u nas tylko niektóre szkoły językowe dają namiastkę tego podczas kursu

Aliothe  

Wysłany: 2011-07-27, 14:42   

Całkiem dobrze.
W szkole mam 5 godzin tygodniowo i naprawdę wymagająca nauczycielkę, więc efekty są :)

ciek90  

Tytuł: Panicz

Wysłany: 2011-08-01, 22:31   

Aliothe napisał/a:
Całkiem dobrze.
W szkole mam 5 godzin tygodniowo i naprawdę wymagająca nauczycielkę, więc efekty są :)

u mnie było 2 razy w tygodniu. więc dodatkowe zajęcia w SpeakUp. Ogólnie rzecz biorąc masz chyba profilowany angielski - język obcy - skoro masz go tyle. Czytaj - język roszerzony. Ciesz się ze jej sie chce.

grygielik 

Wysłany: 2011-08-16, 10:55   

Ja niestety nie mam możliwości póki co, żeby wyjechać z Polski. Korzystam ze szkoły językowej i kursu internetowego english-by-phone do tego dużo staram się uczyć samemu. Często też próbuję poznawać się z ludźmi z innych krajów, nativami, zarówno przez internet jak i "na żywo" :) Mój angielski nie jest jeszcze taki jaki bym chciał mieć, ale ciągle widzę postępy. Jak wiadomo języków uczymy się przez całe życie i przez całe życie trzeba je praktykować, aby nie zapomnieć ich:)
PS. Nawet sobie nie zdawałem sobie sprawy ile w polskim języku jest słów, których znaczenia jeszcze nie znam... :P

marasenha 

Wysłany: 2011-08-26, 10:09   

Ja radzę sobie całkiem nieźle z rozumieniem, zarówno czytając jak i ze słuchu, ale z mową już trochę gorzej, bo, że tak powiem "zardzewiałem" w mówionym angielskim. Dlatego zastanawiam się nad jakimś kursem, co by ruszyć to do przodu i przełamać ten zastój :) . Myślałem nad kursem w Axonie, ponoć bardzo fajna szkoła, mają ciekawą ofertę kursów i do tego niezbyt drogą.

Smolar  

Tytuł: Kozak. ^^

Wysłany: 2011-08-29, 23:52   

Chodzę do prywatnej szkoły języka angielskiego. Idę do 1 gimnazjum , a uczę się z książek do 3 gimnazjum , chociaż podobno są one bardzo zaawansowane.
Ja swój poziom oceniam na Pre-Intermediate, lub Elementary. W 4,5 i 6 klasie podstawówki z angielskiego miałem 6.

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-28, 18:00   
   Polecający: dzięki sobie

Ja tam z gramatyki słaba jestem strasznie, ale mimo średniawych ocen w szkole spokojnie potrafię się dogadać z ludźmi zza granicy - przynajmniej pisemnie i rozumiem ze słuchu gorzej z wymową bo akcent nie ten :(
najlepiej uczyć się czytając angielskie stronki i tłumacząc sobie na bieżąco oraz właśnie rozmawiając sobie np na imvu z ludźmi zza granicy - mi to pomogło bajerancko zdać maturę - temu polecam :cool:

Mieczysławek  

Wysłany: 2011-11-17, 19:58   

Hej :)
Muszę się pochwalić , że na ten semestr będzie chyba 4 ^^ Ale to ciężko zapracowane :D
Odkąd mam korepetycję idzie mi na prawdę dobrze :)
Darmowe tworzenie Bloga obcojęzyczne
Tłumacze !

cocoo77  

Wysłany: 2011-11-18, 16:00   

Mieczysławek napisał/a:
Hej :)
Muszę się pochwalić , że na ten semestr będzie chyba 4 ^^ Ale to ciężko zapracowane :D
Odkąd mam korepetycję idzie mi na prawdę dobrze :)

- u mnie też będzie 4 ale bez korepetycji. w sumie mogłabym się na 5 postarać bo stać mnie na to. z gramatyką i pisaniem ok, troszkę gorzej z mówieniem (niezbyt płynnie)

wiooolaaa123  

Wysłany: 2011-11-28, 20:10   
   Polecający: brat

niestety, ale mój nauczyciel nie jest dobry.. chyba brak mu powołania, dlatego cierpi i mój język ...

solaris  

Wysłany: 2011-12-02, 21:51   

Musisz nadrabiać sam w domu, albo wybrać dobrą szkołę językową gdzie nie ma problemu z akcentem ani z językiem :)

Izabella  

Wysłany: 2014-01-16, 21:04   

W domu nieraz jest sie ciezko zmotywować. Sama wiem po sobie. I w tym wypadku własnie najlepszym rozwiązaniem jest wspomniana szkoła językowa.

kajametrowska 

Wysłany: 2014-08-20, 13:33   

Mi szczerze powiedziawszy coraz lepiej :)
Od czasu kiedy zapisałam się do szkoły językowej widzę znaczną poprawę mojego języka.
Zdecydowałam sie na lekcje indywidualne. Prowadzi je na terenie Polski ta szkoła:
http://www.piaseczno.mobileenglish.pl - można tam sobie wykupić zajęcia z dojazdem do ucznia. Nauczyciel również zapewnia wszystkie materiały dydaktyczne tak więc o nic nie trzeba się martwić.
Daje to bardzo dużą motywację do nauki ponieważ wiadomo,że nauczyciel nas na pewno przepyta. Przez to po prostu trzeba się nauczyć tego co było zadane bo inaczej trochę przypał ;)

Izabella  

Wysłany: 2014-08-20, 23:45   

A czy myslicie ze przy przyjęciu, rekrutacji do kazdej pracy jest tak ze zawsze zapytaja o to w jakim stopniu znamy angielski ?

Odpowiedz do tematu