• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Izabella  

Wysłany: 2012-04-13, 20:32   

Ok, znalazłam, przeczytałam i jednak znam szkoły gdzie jest taniej. A cena jednak ma najważniejsze znaczenie dla mnie.

podjadek  

Wysłany: 2012-07-03, 11:33   

Izabella napisał/a:
Ok, znalazłam, przeczytałam i jednak znam szkoły gdzie jest taniej. A cena jednak ma najważniejsze znaczenie dla mnie.

Oczywiście, ze cena ma znaczenie, ale za zajęcia w małych grupach, które prowadzone są także przez Nativów trzeba coś zapłacić, uważam że 666 pln za 65 lekcji jest bardzo ok. Sa tańsi ale grupy duże

kormoran  

Wysłany: 2012-08-27, 12:09   

Według mnie jest kilka kryteriów wyboru szkoły, oczywiście cena może być także jednym z nich , ale oczywiście nie jedynym

alabalakowa 

Wysłany: 2012-08-31, 10:09   

podjadek napisał/a:
Izabella napisał/a:

Oczywiście, ze cena ma znaczenie, ale za zajęcia w małych grupach, które prowadzone są także przez Nativów trzeba coś zapłacić, uważam że 666 pln za 65 lekcji jest bardzo ok. Sa tańsi ale grupy duże

A ja bym na Waszym miejscu sprawdziła też jaka inna szkoła języków obcych warszawa spełnia Wasze kryteria. Nie można się przecież zamykać na inne rozwiązania, które przecież mogą się okazać o wiele lepsze. No, ale to Wasz wybór. W każdym razie myślę, że warto choć sprawdzić.

kormoran  

Wysłany: 2012-10-02, 13:10   

Ostatnio zatrudnili w English for You, nowych, bardzo fajnych Nativów z USA, dają chłopaki czadu, moja opinia o nich cool. Zwłaszcza wymiata tu Nolan

smok1 

Wysłany: 2012-10-16, 11:09   

Moja opinia o English For You jest na tak, więc zdecydowałem się na kontynuację nauki, gdyż podoba mi się ich system polegający na zajęciach zarówno przez polskiego lektora i Nativa, wakacje spędziłem w speak upie i podobało mi się nawet bardz :oczami:

kormoran  

Wysłany: 2013-01-17, 12:26   

Ostatnio zatrudnili bardzo fajnego Nativa z uSA - Andrew, bardzo dobrze prowadzi kurs, a najważniejsze, potrafi dogadać się z polskim lektorem, także współpraca układa się dobrze

emilia106 

Wysłany: 2013-02-22, 11:23   

Witam, podbijam wątek. Ja chodziłam kiedyś do GoWork i teraz chce tam wrocic :) , pamiętam że z zajęć byłam bardzo zadowolona firma podeszła do sprawy rzetelnie i profesjonalnie, skusiła mnie wtedy niska cena i dogodna lokalizacja, doslownie wysiadalam z metra i mialam 5 krokow do szkoly, w trakcie kursu tez wszytsko bylo ok, pamiętam że mialam świteną lektorkę, ktora fajnie prowadzila zajecia i duzo mnie nauczyla, szczegolnie pod katem konwersacji, na zajeciach zawsze odstawalismy sxerowane materialy, zajec bylo sporo bo az 4 razy w tygodniu, niestety stracilam wtedy prace i musialam kurs przerwac, ale teraz znowu chcialabym wrocic a wy jakie macie doswiadczenia? :)

trudnek 

Wysłany: 2013-04-02, 01:42   

No właśnie a ktoś z Was mógłby polecić jakieś dobre i sprawdzone korepetycje z języka angielskiego? Może być coś online, tak aby przygotować się do matury pod względem słownictwa.

podjadek  

Wysłany: 2013-12-05, 13:18   

Ja jednak nie jestem za korkami, wolę szkoły jezykowe np English For You

[ Dodano: 2014-04-16, 12:57 ]
Czas na zapisanie się na wakacje, fajnie zrobić semestr w miesiąc

kormoran  

Wysłany: 2014-06-21, 20:14   

Warto rzeczywiście pochodzić do English For You w wakacje. Jest intensywnie, ale ciekawie. Zajecia z native speakers zagrzewają do konwersacji, szczególnie polecam Nolana z USA, który generalnie robi super lekcje. Poprawia błędy, zmusza do wypowiadania się. Grupy zawsze dobrze dobrane i wiekiem i poziomem. Solidna dawka języka bardzo sprzyja szybkiemu przyswajaniu wiedzy. Polscy lektorzy także robią dobrą pracę tłumacząc starannie struktury jezyka. Można w ten sposób w miesiąc przygotować się do certyfikatu, albo odświeżyć język :D

podjadek  

Wysłany: 2014-10-21, 16:30   

Krótko i w temacie English for you to dobra szkoła

kormoran  

Wysłany: 2015-05-23, 21:33   

English for you to szkoła na pierwszych miejscach w rankingach, przydatny link:

http://www.ocenwszystko.p...-warszawie.html

podjadek  

Wysłany: 2015-07-20, 19:29   

Teraz mają w English For You fajną ofertę na wakacje

kormoran  

Wysłany: 2015-11-30, 12:09   

I jeszcze jeden ranking gdzie English for You zajmuje pozycję numer jeden. Dobra metoda nauki plus lata na rynku mają odbicie w rankingach, gdzie ta szkoła jest na najwyższych pozycjach

link
http://szkolyjezykowe.zumi.pl/warszawa,index.html

Odpowiedz do tematu