• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

pokorna 

Wysłany: 2011-05-30, 12:53   Jakia jest warszawka szkoła językowa English For You

Witam, czekam na Wasze recenzje szkoły angielskiego English For You, najlepiej filii z Grochowskiej 10, gdyż jest to dla mnie dobra lokalizacja ?????
Dzięki

podjadek  

Wysłany: 2011-06-05, 11:51   

Wybierając szkołę angielskiego nie można kierować się jedynie kryterium ceny, bo wyjdzie jak z autostradą budowaną przez Chińczyków- będzie porażka. Jeżeli chodzi o English For You to chodziłem tam trzy lata temu, skończyłem poziom upper intermediate. Uważam, że wypracowali niezły system zajęć- uczy cię 2 lektorów na przemian, polski ogarnia gramatykę a Native zajmuje się konwersacjami. Zajęcia są w małych grupkach, a kursy bardziej nastawione na konwersację mniej na ćwiczenia z podręcznikami. Miałem fajnego gościa od konwersacji - Chrisa prosto z Australii, nie wiem czy dalej tam uczy.
Cenowo jest ok, nie są najtańsi, ale na przeciętną kieszeń. Generalnie jeżeli chodzi o szkoły angielskiego to fajnie wybierać te które oferują kursy z Nativami, reszt zależy od szczęścia na jakiego lektora trafisz.

kormoran  

Wysłany: 2011-07-02, 21:50   

Chodzę do English For You od dwóch semestrów, poprzednio chodziłem do bardzo fajnej szkoły Lexix-polecam, lecz z uwagi na przeprowadzkę bliżej mi jest do English For You, szkoła rzeczywiście fajnie łączy elementy gramatyki i konwersacji. Niespotykaną sprawą jest ich klubik, kawiarenka dyskusyjna, gdzie można dodatkowo spotkać się z różnymi Nativami na zasadzie towarzyskiej rozmowy. Oczywiście odbywa się to dodatkowo, szkoła robi testy, czasami dla mnie za dużo. Rzeczywiście nauka nie jest szablonowa...

zosia12 

Wysłany: 2011-08-07, 10:56   

English For You to szkoła z bardzo miłą atmosferą, zajęcia mają klimat, duuuużo się konwersuje. Tak jak pisze Kormoran mają kameralny klubik, gdzie odbywają się dodatkowe konwersacje, a tematyka tych spotkań jest powiązana z bieżącymi wydarzeniami. Szkoła fajnie przygotowała mnie FCE, polecam nativa Mary, świetnie zmusza do konwersacji.

myszołów 

Wysłany: 2011-09-10, 20:47   

Chodziłem do oddziału na Grochów przez dwa lata, ale przeprowadziłem się na Bielany, więc nie kontynuuję tam nauki. Bardzo żałuję, bo teraz właśnie jestem na etapie szukania innej alternatywy i muszę przyznać, że English For You przyzwyczaiło mnie do fajnej atmosfery i dużego zainteresowania słuchaczem. Ciężko mi coś teraz wybrać, bo bardzo pasował mi system dualny w English For You. Zajęcia konwersacyjne z Native'em dużo mi dały. W lipcu byłem w Stanach i muszę przyznać, że nieźle dawałem sobie radę. Przede wszystkim przełamałem barierę, walczę jeszcze z tłumaczeniem z polskiego na angielski. Muszę zacząć myśleć po angielsku. Jeśli nie znajdę nic w swojej okolicy to na pewno zapiszę się do placówki w centrum. Mało szkół oferuje zajęcia z Nativem, a to jest największy plus tej szkoły. Niestety, ze względu na natłok obowiązków tylko 3 razy byłem na dodatkowych konwersacjach w kawiarence. A to naprawdę super pomysł. Miałem zajęcia z Magdą Grzegrzółką, a w ostatnim roku z panią Justyną. Obie bardzo fajne. Z tego co widziałem na ich stronce w tym roku też uczą, więc polecam. Do tego jeśli chodzi o ceny to wygląda to bardzo przystępnie, zwłaszcza że zajęcia są w małych grupach. Płaciłem sobie w ratach miesięcznych, do tego właścicielka szkoły zgodziła się na wydłużenie mi terminu wpłat. Są naprawdę elastyczni. :ok:

smok1 

Wysłany: 2011-11-27, 01:17   

Słyszałem wiele o English For You od znajomych na studiach, mówią, ze szkoła ma super klimacik i jest dużo konwersacji

kormoran  

Wysłany: 2011-12-17, 11:36   

Obecnie w English for You mam mega ekstra lektora Travisa z Usa, koleś mocno zmusza do konwersacji strasznie ciągnie za język i jest zwyczajnie dobry. Warto do niego trafić

Izabella  

Wysłany: 2011-12-30, 15:18   

A ile płacicie za semestr,czy jak to jest w tej szkole rozliczane, za poszczególne zajecia ?

kormoran  

Wysłany: 2012-01-01, 14:23   

Cena jest ok, choć zawsze znajdziesz tańszą opcję, za 74 lekcje niecały tysiak, miesięcznie 250 choć wówczas kurs wychodzi niestety drożej

podjadek  

Wysłany: 2012-01-11, 12:01   

Izabella napisał/a:
A ile płacicie za semestr,czy jak to jest w tej szkole rozliczane, za poszczególne zajecia ?

A chodzi Ci o kurs indywidualny czy grupowy, bo to czyni różnicę w cenie.

smok1 

Wysłany: 2012-01-22, 18:15   

Generalnie w English For You bardzo opłacalne są kursy, gdyż grupki są małe, a zajęcia dzielone między polskiego lektora i Nativa, natomiast lekcje indywidualne są mało ekonomiczne 67 pln za 45. Korki można mieć taniej. Rzeczywiście 1000 pln za 74 godziny w grupie z uwzględnieniem Nativa to ok :cool:

Izabella  

Wysłany: 2012-02-11, 18:08   

podjadek napisał/a:
Izabella napisał/a:

A chodzi Ci o kurs indywidualny czy grupowy, bo to czyni różnicę w cenie.

W sumie to dobrze byłoby znac i cene za lekcje indywidualne i grupowe, a potem dopiero podjąc decyzje , zaleznie od funduszy.

smok1 

Wysłany: 2012-02-15, 13:55   

Cennik to chyba najłatwiejsza rzecz do sprawdzenie, wystarczy wejść na stronę www

Izabella  

Wysłany: 2012-02-29, 21:10   

Ja sie nie zgodze, bo nie na wszystkich stronach szkół jezykowych jest podana ta informacja.

smok1 

Wysłany: 2012-03-07, 14:18   

Izabella napisał/a:
Ja sie nie zgodze, bo nie na wszystkich stronach szkół jezykowych jest podana ta informacja.

Na stronie English for You jest cennik i nawet przejrzysty.

Odpowiedz do tematu