• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

pmsady 

Wysłany: 2010-06-01, 23:56   kursy językowe mp3

co sądzicie o formie nauki języków obcych poprzez słuchanie nagrań, jest to wg mnie dobre dopełnienie nauki, osłuchanie się z językiem co jest też bardzo ważne, także przed wyjazdem za granicę można przyswoić sobie podstawowe zwroty, można ich słuchać w zasadzie wszędzie, coś w stylu kursów w księgarni językowej LanguageTown jezyki-obce.nextore.pl - kursy na mp3 , pozdrawiam

missK 

Wysłany: 2010-08-08, 15:40   

NIe twierdzę,że jest to zły pomysł. Podstawa je3dnak zawsze powinienbyć kurs w szkole językowej. Natomiast takie nagrania w ostotny sposób przyczyniają się do poprawy naszej sprawności językowej. Nie można jednak bazować tylko na nich

xyz22 

Wysłany: 2010-09-15, 16:30   Najlepsza jest nauka ze słuchu

Najlepszą formą nauki każdego języka jest nauka poprzez słuchanie. Dobry zbiór darmowych audycji w mp3 do nauki angielskiego znajduje się tutaj http://www.eslpod.com/website/index_new.html

ceza16  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Informatyk

Wysłany: 2010-09-25, 14:50   
   Polecający: ceza16

Ja sądze że pmsady, ma racje bo najpierw trzeba posłuchać jezyka
Ja zaczynam sie na mp3 uczyć poprzez słuchanie bo dostałem E-maila o takiej stronie na której można słuchać różnych języków
by na Twej buzi uśmiech zagościł.
Bo życie krótkie, szybko ucieka.
Człowiek doceni kiedyś człowieka...

Wower  

Wysłany: 2010-09-25, 20:19   

Dla mnie kursy mp3 niczym się nie różnią od tych starych gazetek sprzedawanych z kasetami czy później płytami CD. Dla mnie osobiście na nic się nie zdają. Równie dobrze mógłbym odpalić zagraniczny program telewizyjny. Co innego gdy już jesteśmy w trakcie nauki i mamy opanowane jakieś tam podstawy. Wtedy osłuchanie się jest ważne, jednak zdecydowanie lepiej właśnie wtedy zacząć oglądać filmy, słuchać muzyki itd. Osobiście uważam takie lekcje mp3 za pieniądze wyrzucone w błoto.

Poorandojin 

Wysłany: 2010-09-26, 09:20   

W 100% zgadzam się z Wower'em, bo jak chcecie się uczyć języka obcego nie mając najmniejszego pojęcia o jego budowie? MP3 pomaga na dalszym etapie nauki.

Mieczysławek  

Wysłany: 2011-11-17, 19:56   

Nie wydaję mi się , żebym mógł się z takiego czegoś uczyć :/ Wole jednak papier i książkę :) !
Darmowe tworzenie Bloga obcojęzyczne
Tłumacze !

justy123  

Tytuł: justy

Wysłany: 2011-12-05, 06:42   

podcasty, audiobooki i kursy wymowy, super uzupełnienie nauki języka.

marta112 

Wysłany: 2012-01-12, 12:10   

Mieczysławek napisał/a:
Nie wydaję mi się , żebym mógł się z takiego czegoś uczyć :/ Wole jednak papier i książkę :) !

Komputer też, ale przede wszystkim solidny nauczyciel.

pmsady 

Wysłany: 2014-09-25, 23:43   

przeciez są rożne stopnie zaawansowania kursów, mozna wybrac co komu pasuje, najwazniejsze sa chęci nauki języka ;)

lazygirl 

Wysłany: 2014-12-04, 15:39   

Myślę, że zawsze jest to jakiś sposób. Ostatnio czytałam fajny artykuł na temat tego, że bez angielskiego ani rusz i to się sprawdza. Teraz praktycznie każdy umie ten język i potrafi się nim posługiwać bez wysiłku dlatego warto się go uczyć.
Polecam przeczytać artykuł: http://praca.gratka.pl/po...rt,t,id,tm.html może Cię zainspiruje.

Izabella  

Wysłany: 2014-12-19, 16:36   

Sama sie kiedys nad tą mtodą zastanawiałam ale jednak chyba to nie dla mnie bo nie ma to jak nauka stacjonarna kiedy jestes razem z nauczycielem, lektorem

lazygirl 

Wysłany: 2015-03-11, 11:16   

To fajna sprawa, bo ja kiedyś słyszałam, że można naprawdę wiele się nauczyć właśnie słuchając danego języka no i oczywiście rozmawiając tutaj nie ma o czym mówić. Ostatnio tez czytałam fajny artykuł o szybkiej nauce języka: http://praca.gratka.pl/po...rt,t,id,tm.html i powiem Wam, że takie uczenie się gdy szybko widać efekty jest naprawdę przyjemne. Na pewno jak się zdecyduje uczyć jakiegoś języka to będę starała się taki kurs znaleźć.

[ Dodano: 2015-05-18, 18:05 ]
To coś podobnego do uczenia się w sieci. Teraz jest t bardzo modne można o tym przeczytać tutaj http://praca.gratka.pl/po...t,t,id,tm.html. Ja jednak wolę tradycyjną naukę języka i kontakt z człowiekiem który mnie w razie czegoś poprawi.

santi 

Wysłany: 2015-05-25, 23:15   

Jakieś tam podstawy nauki można zrobić przez mp3, ale całościowej nauki według mnie to nie zastąpi, chyba największym problemem jest nauka wymowy, ktoś kto się zna musi nam powiedzieć czy dobrze to wymawiamy, bo samemu się często nie słyszy swoich błędów, lepszą opcją jest kurs w szkole stacjonarnej, sama mam dobre doświadczenia ze speak upem, nauczyciele potrafią u nich dobrze zmotywować do nauki, tłumaczą cierpliwie.

sylwia4012 

Wysłany: 2015-09-10, 11:24   

Moim zdaniem takie kursy nie dają dobrych rezultatów, warto pomyśleć o szkole językowej lub odbyciu kursu. Teraz wiele języków warto uczyć się nawet Chińskiego, ponieważ w wielu zakładach pracy jest on bardzo potrzebny. W wolnej chwili zerknijcie sobie na ofertę szkoły Nihao język chiński warszawa . Uczą tam lektorzy pochodzenia Chińskiego ale w języku Polskim a więc ta nauka jest szybsza

Odpowiedz do tematu