• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

missK 

Wysłany: 2010-05-24, 09:39   

Chyba każdy ma taki moment w swoim życiu,ze nie jest pewien co powinien ze sobą dalej robić. Taki urok młodości. To jak najbardziej naturalne. Trzeba sobie uświadomić,ze jesli coś cię interesuje to zajmując się tym czasami trzeba będzie też robić mniej przyjemne rzeczy. Tak jak w twoim przypadku- interesuje cię informatyka,ale nie lubisz angielskiego i matematyki. Czasami trzeba "przełamać" swoją niechęć na rzecz wyższych celi:)

DarioC  

Wysłany: 2010-05-24, 12:31   

u mnie to bylo przypadkiem ;] skonczylem technikum i trzeba bylo sie dalej edukowac uciakajac przed wojskiem ;] akurat przypadkiem jechalismy z rodzina autem i slyszalem reklame studium medycznego, a akurat wtedy pracowalem jako sanitariusz tak dorywczo. zapisalem sie, skonczylem i pracuje sobie w zawodze ktory bardzo lubie (nie sanitariusz :P )

piekielnik  

Wysłany: 2010-05-31, 13:34   

Zaskoczyłeś mnie z tym dorywczym sanitariuszem. To jest możliwe? Myślałem, że tylko osoby po odpowiedniej szkole wyższej mogą się tym zajmować. Jeśli możesz to powiedz więcej na ten temat. A co do wojska, to myślę, że było motorem napędowym wielu dzisiejszych absolwentów ;)

Odpowiedz do tematu