• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Gunia15  

Wysłany: 2007-08-11, 15:36   Myśli o pracy i wykształceniu w przyszłości...

Hej ;) Mam do Was bardzo ważne pytanko...A szczególnie do starszych czytelników forum. Czy wiedzieliście od razu co Was kręci...?? Chodzi mi szczególnie o to czy wiedzieliście od razu co chcecie robic w życiu...?? I czy były to trafne chęci?? Ponieważ ja mam mały problem z wybraniem kierunku, w stronę którego chcę iśc dalej. Kręci mnie informatyka ale nie lubię matematyki i angielskiego. Co mam zrobic? Rodzice ciągle mi się pytają a ja nie wiem co mam mówic. Moja starsza siostra dobrze wybrała. Bardzo lubi robic to co robi a ja niepotrafię stwierdzic co potrafię... Doradźcie proszę.....Całuski dla wszystkich;*;*
Ostatnio zmieniony przez Gunia15 2007-08-11, 23:48, w całości zmieniany 1 raz  

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-08-11, 21:34   

Gunia15 napisał/a:
Doradźcie plosie

A już miałem coś odpisać na temat...

Gunia15  

Wysłany: 2007-08-11, 23:36   

kenusarf napisał:
A już miałem coś odpisać na temat...
Dlaczego nie odpisales?? Całuski;*

Gunia15  

Wysłany: 2007-08-11, 23:48   

kenusarf
A co jest złego w słowie plosie??

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-11, 23:54   

kenusarf napisał/a:
Gunia15 napisał/a:
Dlaczego nie odpisales??Całuski;*

Bo zobaczyłem "plosie".

ciesz się, że nie "prosie"... :hyhy:

a teraz w temacie. ja zawsze chciałam być artystką, od dziecka mam takie ciągoty i kiedyś nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej... za to teraz, mając niespełna 20 lat, mam mętlik w głowie, nie dlatego, że nie wiem czym się interesuje i z czym chciałabym związać swoją przyszłość, tylko dlatego, że tych rzeczy jest kilka. dalej moim marzeniem jest zostać piosenkarką (ew. aktorką), ale interesuje mnie też psychologia czy dziennikarstwo, albo nauka (ściślej geografia). i się zaczynają schody... ale wierze, że cokolwiek postanowię, wyjdzie mi na dobre :cool: i Tobie też tego właśnie życzę.
Ostatnio zmieniony przez MissIndependent 2007-08-12, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  

Gunia15  

Wysłany: 2007-08-12, 00:00   

MissIndependent
Bardzo się cieszę, że nie tylko ja mam taki problem...Chociaż nie zazdroszczę Ci... Ale także życzę aby wszystko Ci się powiodło i żebyś znalazła swoją prawdziwą drogę...;*;*

Szlachcianka  

Wysłany: 2007-08-12, 16:32   
   Polecający: Google

Gunia15 napisał/a:
Czy wiedzieliście od razu co Was kręci...?? Chodzi mi szczególnie o to czy wiedzieliście od razu co chcecie robic w życiu...??

Od 13. roku życia wiem czym chcę się zajmować w przyszłości..
I już raczej zdania nie zmienię. ;) Wybór jak najbardziej trafny.
_______

<33

dove  

Wysłany: 2007-08-14, 00:24   

Od najmłodszych lat interesowałam się przyrodą. Uwielbiałam hodować różnorodne dzikie zwierzątka ( myszy, ryby, bociana, jeże, motyle). Często w wolnych chwilach brałam lornetkę i szłam do parku krajobrazowego i tam w ukryciu obserwowałam dzikie zwierzęta. Najpiękniejszym miejscem był dla mnie kanał augustowski, który naprawdę tętnił życiem. W wieku 4 lat marzyłam, że w przyszłości będę miała wielką szklarnię a w niej wszystkie rośliny świata, ale kiedy rodzice mi to wybili z głowy marzyłam o wyprawie do puszczy amazońskiej. :] Jak tylko nauczyłam się czytać uwielbiałam czytać Świat Wiedzy, Życie Świata a szczególnie działy o przyrodzie. Największą radość sprawiło mi jak dostałam na ósme urodziny książkę na temat najróżniejszych zwierząt. Teraz nagminnie czytam artykuły z zakresu genetyki bo jest to dziedzina najprężniej rozwijająca się i niezmiernie ciekawa. Moje zainteresowania pokrywają się z tym co teraz studiuję, czyli biologię. Dodam, że składając na uczelnie nie ubiegałam się o przyjęcie na żaden inny kierunek. Biologia jest naprawdę ciężka, ale ja jestem szczęśliwa ;)

badylek  

Wysłany: 2007-08-20, 15:44   

ja to do teraz nie wiem co chce robic w zyciu no moze mi cos tam swita w glowie ale zanim rusze swoja szanowna w tym kierunku to jeszcze potrwa. a tak do teraz a mam 24latek to nic ,zadne z moich "widzimisie" nie trwalo dlugo

Tynka88  

Wysłany: 2007-08-20, 16:09   

od 5 klasy szkoly podstawowej wiedzialam, ze niemiecki to jest cos co mnie interesuje i mi wychodzi od tamtej pory staram sie kreowac w tym kierunku. Wybieram sie wlasnie na studia.
Ale nie martw sie jak nie znajdziesz swojej pasji to skonczysz w pracy z przymusu.. chociaz oplacalnej :)

donia7zur 

Wysłany: 2007-08-20, 16:21   

Mam swoje naście lat i wiem co chce w życiu to mi wszystko ułatwia nie chce obudzić się mając 18 i stanąć przed wyborem przedmiotów na maturę.

aisak  

Wysłany: 2007-08-20, 21:27   

ja się jeszcze zastanawiam, a matura blisko
hmm nie wiem cyz dalej się kształcić w moim kierunku czyli projektant mody czy iść do szkółki policyjnej, albo może coś innego mi wypadnie.. za szybko to się dzieje i mam mętlik w głowie

zbych1112  

Wysłany: 2007-08-20, 23:44   

Jak byłem mały to chciałem być kosmonautą :P

Idąc do liceum wiedziałem w jakich kierunkach na pewno nie chcę się kształcić. I tak wybrałem sie na profil geograficzny. W trzeciej klasie kiedy trzeba bylo wybierać przedmioty na mature wybrałem to co nie było najgorsze. Po zdanej maturze wybrałem trzy kierunki. Dostałem sie tylko na jeden. I tak w nim teraz brnę bez przekonania juz drugi rok. Ciekawe czy bede chociaż na drugim :P

Jakoś nigdy nie wiedziałem do czego sie nadaje :/
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

piekielnik  

Wysłany: 2010-04-25, 14:50   

Ja bardzo często zmieniałem zainteresowania i wizje swojej przyszłości - zresztą robię to nadal. Ale prawda jest taka, że nasze pokolenie będzie często zmieniać zatrudnienie w zależności od tego, jakie będą wymogi rynku. Nie można więc zamykać się tylko na jedną dziedzinę - trzeba być elastycznym ;)

polinea  

Wysłany: 2010-05-23, 10:37   

do tej pory nie mam pojęcia co chcę w życiu robić, dlatego studiowałam dwa odrębne od siebie kierunki, a teraz studiuję trzeci, który w niewielkim stopniu ma coś wspólnego z poprzednimi..no i nadal mam nadzieję, że wkońcu wpadnę na to, co chcę robić w przyzłości, no ale nie ma co się oszukiwać..marzenia można mieć, ale trzeba mieć świadomość realiów na polskim rynku, także po prostu tam gdzie mnie będą chcieli tam pójdę ;)

Odpowiedz do tematu