• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

pchełka  

Wysłany: 2012-03-01, 15:28   

jak nauczyciel co rok inny i zawsze tylko podstaw nas uczyli to co mogę umieć... :/

teraz chyba nie miałabym odwagi ani ochoty uczyć się jakiegokolwiek języka w grupie... myśle nad lekcjami indywidualnymi, ale nie wiem czy to w ogóle skuteczne jeszcze te ceny.. :zakrecony:

a są może jakieś tanie internetowe kursy ktoś coś wie..???

Izabella  

Wysłany: 2012-04-13, 18:48   

No sa rózne kursy ale nie jestem przekonana ze online nauczysz sie dobrze albo lepiej. Ale to tez wiadomo zalezy od indywidualnych predyspozycji.

marta112 

Wysłany: 2012-04-16, 11:10   

pchełka napisał/a:
jak nauczyciel co rok inny i zawsze tylko podstaw nas uczyli to co mogę umieć... :/

teraz chyba nie miałabym odwagi ani ochoty uczyć się jakiegokolwiek języka w grupie... myśle nad lekcjami indywidualnymi, ale nie wiem czy to w ogóle skuteczne jeszcze te ceny.. :zakrecony:

a są może jakieś tanie internetowe kursy ktoś coś wie..???

Grupowo zawsze lepiej. Nie ma się co wstydzić, bo w szkołach językowych zawsze trafisz na ludzi i podobnych umiejętnościach.
A przecież uczysz się języka także po to, aby potem go używać, rozmawiać z tubylcami na wakacjach zagranicą.

pasek  

Wysłany: 2012-04-26, 13:30   

Moim zdaniem nauka angielskiego jest lepsza i co ważniejsze skuteczniejsza w grupie.

Izabella  

Wysłany: 2012-04-27, 21:27   

W grupie to zawsze mozna sobie porównać to czego sie nie umie i z czym sie odstaje. Ale czy nauczyciel wówczas kazdego z nas dostrzeże ?

xdiego77  

Tytuł: Faggot, right?

Wysłany: 2012-05-03, 19:53   

Hmm, zależy czy wolisz się szybko nauczyć, czy na spokojnie wszystko przerobić. Jeśli zależy Ci na tym, żeby biegle gadać i szybko się tego nauczyć to wbrew pozorom lekcje z grupą będą lepszym pomysłem (wiem z własnego doświadczenia, można mi zaufać... chyba xd). Jeśli zaś chcesz se na luzie, bez pośpiechu to już rybka w sumie, bo z grupą będzie czasem śmiesznie i przyjemniej, a indywidualnie będzie spokojniej.

Pozdrawiam.

myszoskocz 

Wysłany: 2012-10-04, 11:17   

Ja wolę i polecam w grupie - więcej możliwości konwersacji i szlifowania języka.
Uczyłem się w Lincoln w Krakowie i miałem naprawdę świetną grupę i lektora, to może dlatego :)

mir123bych  

Wysłany: 2012-11-30, 20:27   

Ja tam wolę uczyć się grupowo i indywidualnie, dlatego chyba zapiszę się do speak up, grupowo będę miał lektora, a indywidualnie na kompie w słuchawkach.

natywny  

Wysłany: 2012-11-30, 22:13   

Ja polecam każdemu kto ma taką możliwość wyjazd do Anglii na parę tygodni. Żadne lekcje nie nauczą tak języka jak codzienna rozmowa z tubylcami.

Izabella  

Wysłany: 2012-12-07, 20:47   

No tak z tym językiem to najlepiej jest uczyć sie na wyjazdach. Ale ja musze powiedzieć ze tez nie kazdego tez jest stać abo po prostu moze pozwolić sobie na taki wyjazd. Dlatego trzeba korzystać z kursów językowych.

mir123bych  

Wysłany: 2012-12-25, 17:25   

No nie wiem czy taki wyjazd coś da. Ja byłem 2 tygodnie na wymianie międzynarodowej i jakoś miałem bardzo ogromną blokadę, przytakiwałem tylko, nie zadawałem pytań, jest jednak bariera jak ktoś kaleczy język nie chce się poniżać, przez to trzeba się dokształcać:/

trudnek 

Wysłany: 2013-04-02, 00:45   

Gdy tak przeglądałem niedawno ogłoszenia korepetytorów to widziałem wiele odnośnie nauk w grupie. Raz, że lepiej jest się uczyć w grupie, a dwa, że taniej :)

lolala  

Wysłany: 2013-06-19, 20:40   

Ja uczę się w domu metodą 5S. Bardzo prosta i naturalna metoda. Uczę się czuć język, a nie go tylko tłumaczyć. Pozwala na naukę kilku języków na raz i nie mylą się one.

Izabella  

Wysłany: 2013-07-08, 15:38   

Chciałam sie uczyc w domu ale niestety to nie dla mnie i nic tak naprawde z tego nie wyszło. Wiec pozostaje mi uczenie sie w szkole jezykowej.

ciulecka  

Wysłany: 2013-11-20, 00:05   

Ja też nie jestem na tyle konsekwentna żeby w domu się uczyć sama. Kumpela mówiła, że warto iść do Speak Up i mocno rozważam. Jednak język w dzisiejszych czasach to podstawa.

Odpowiedz do tematu