• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

rosto 

Wysłany: 2014-09-30, 13:16   

Ciekawy blog , najlepszym sposobem jest bycie w towarzystwie osób rozmawiających po angielsku. Jeżeli chodzi o lekcje to nie mam żadnych statystyk jaka fora nauki lepiej i szybciej do nas trafia.

ttomek90 

Wysłany: 2014-09-30, 20:53   

rosto napisał/a:
Ciekawy blog , najlepszym sposobem jest bycie w towarzystwie osób rozmawiających po angielsku.

Tak, przebywanie w towarzystwie osób mówiących biegle po angielsku daje duże rezultaty, dlatego w szkołach języków obcych prowadzone są zajęcia przez native speaker-ów.

ordonek 

Wysłany: 2014-10-16, 12:03   

Indywidualna nauka jest lepsza, bo więcej się nauczysz i nauczyciel skupia uwagę tylko na Tobie.

golgi  

Wysłany: 2015-01-25, 21:09   

ordonek napisał/a:
Indywidualna nauka jest lepsza, bo więcej sięnauczysz i nauczyciel skupia uwagę tylko na Tobie.

a godzina korepetycji kosztuje z reguły tyle co miesięczny dostęp do poważnych materiałów z języka online

zaboleq  

Wysłany: 2015-02-15, 11:57   

Bycie korepetytorem to dopiero jest opłacalny zawód :) Zdecydowanie lepiej przyłożyć się samemu w domu.

marta112 

Wysłany: 2015-02-18, 08:24   

Indywidualna nauka może być lepsza, ale wiele zależy od lektora. Kiepski lektor nawet jak ma jednego ucznia to go niewiele nauczy.
Z drugiej strony w grupie raźniej, łatwiej nawiązać z innymi kontakt, bo są na podobnym poziomie.

golgi  

Wysłany: 2015-02-22, 21:28   

grupowa nauka nie wszystkim odpowiada, co nie?
raźniej, ale nie oszukujmy się mniej wydajnie.

zaboleq  

Wysłany: 2015-02-25, 21:34   

Na przedtestem.pl masz abonamenty od 50 gr jak się wolisz uczyć sam, tak jak ja.

marta112 

Wysłany: 2015-03-02, 09:15   

golgi napisał/a:
grupowa nauka nie wszystkim odpowiada, co nie?
raźniej, ale nie oszukujmy się mniej wydajnie.

Mniej wydajnie? Zależy od lektora. Dobry lektor na indywidualne zajęcia więcej kosztuje.
Co to znaczy, że grupowa nauka nie wszystkim odpowiada? Przecież poza nielicznymi wyjątkami wszyscy jesteśmy do takiej formy przyzwyczajeni idąc do przedszkola czy szkoły podstawowej.
Zastanawiać się można jedynie nad zajęciami online w grupie - na ile one są "obce" do nauki.

santi 

Wysłany: 2015-04-25, 20:49   

Dużo zależy od osoby, niektórym lepiej idzie na korepetycjach inni wolą szkoły językowe. Ja jestem za drugą opcją, bo mi się lepiej pracuje w grupie, taka praca wydaje mi się bardziej dynamiczna i wcale nie uważam, że mam za mało uwagi poświęconej mi przez lektora.

marta112 

Wysłany: 2015-05-07, 08:11   

Oczywiście można się z tym częściowo zgodzić, bo indywidualny tryb nauki ma swoje zalety. Dlatego niektóre szkoły językowe to uwzględniają, np. w empik school możesz mieć zajęcia online z lektorem grupowe lub indywidualne. Wydaje mi się jednak, że tradycyjna metoda nauki w grupie dla większości będzie korzystniejsza.

santi 

Wysłany: 2015-06-05, 13:54   

Szkoły językowe teraz starają się podchodzić indywidualnie do każdego, przynajmniej z takim podejściem spotkałam się w speak upie. Cały kurs można do siebie dopasować.

lazygirl 

Wysłany: 2015-06-29, 20:03   

Według mnie lepiej uczyć się indywidualnie ponieważ osoba która cię uczy może więcej uwagi skupić na Tobie. Tutaj jest fajny artykuł http://praca.gratka.pl/po...rt,t,id,tm.html o szybkiej nauce języka może zajrzyj jeżeli Ci zależy na szybkiej i efektywnej nauce.

Szympansik 

Wysłany: 2015-07-31, 12:13   

Chyba to indywidualna sprawa i kwestia szkoły i nauczycieli którzy tam pracują. JA chodziłem na zajęcia grupowe do Akademii Językowej w Gdyni i w Rumi i byłem bardzo zadowolony z tego jak się szybko uczyłem, ale jak wcześniej chodziłem do innej szkoły - to szkoda gadać... nauczyciel nie radził sobie z całą grupą i lepiej było mieć indywidualne zajęcia.

santi 

Wysłany: 2015-08-11, 21:57   

Szkoły są różne, zależy jak się trafi. Trzeba zrobić wcześniej rozeznanie do jakich warto a jakich nie.

Odpowiedz do tematu