• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Tarantitla  

Wysłany: 2012-09-29, 21:23   

A racja, bardzo ładnie. Nie wiem czy inny jakoś innych części Hiszpanii nie zwiedzałam :)

Izabella  

Wysłany: 2012-10-14, 17:41   

Ja zawsze uważałam ze jednak na poczatku trzeba poznac troszkę jezyka zeby mozna było też mysleć o jakiś wyjazdach. Ja uwazam ze taka w sumie powinna być kolejność.

martyna2013 

Wysłany: 2013-05-30, 23:29   

Ja uważam, że takie obozy dają mnóstwo! Byłam w tamtym roku na obozie w Londynie z biura Atas i było super. :) Już nie mówiąc nawet o tym, ile się nauczyłam nowych rzeczy, jednak trzeba przyznać, że to zupełnie co innego, jak trzeba się jeęzykiem codziennie posługiwać, i jest to przymusowe. :) Super zorganizowany wyjazd..

stobejczyk 

Wysłany: 2013-06-11, 23:43   

Ja jeździłam na takie obozy młodzieżowe z językiem angielskim na Maltę. Bardzo mi się podobał, chociaż okropnie się bałam jak sobie poradzę gdy nie będzie ze mną nikogo mówiącego po polsku. Okazało się, że właśnie to pomogło mi uwierzyć w swoje możliwości. Teraz wybieram się na kurs dla dorosłych właśnie z językiem hiszpańskim do Barcelony. Dodatkowo taki wyjazd ma swoje walory turystyczne, bo przecież lekcje są tylko rano a wieczory są aranżowane przez organizatorów kursu.

tiramisu  

Wysłany: 2013-10-07, 12:54   

Taka nauka za granicą ma sens pod warunkiem, ze nie ma w grupie innych Polaków, najlepiej żeby w ogóle nie było w naszym otoczeniu rodaków, bo inaczej i tak będziemy więcej rozmawiać po polsku :( .

Izabella  

Wysłany: 2014-01-09, 19:25   

Ja też uwazam ze to ma sens pod warunkiem ze jednak uczymy sie juz wczesniej i troszkę ten jezyk jest nam znany. Bedzie łatwiej.

ciulecka  

Wysłany: 2014-01-15, 00:47   

Ja jakoś bym nie pojechała chyba nie znając kompletnie języka. Nie wyobrażam sobie być za granicą i nie móc się porozumieć na tyle żeby sobie choćby śniadanie kupić. Teraz się zapisałam na kurs angielskiego, już niedługo zaczynam. W tej szkole językowej są podobno małe grupy i dobrze uczą, więc liczę na szybki efekt.

Izabella  

Wysłany: 2014-01-16, 20:31   

No własnie, sama tez tak uważam. Jesli juz zdecydowałabym sie na to aby wyjechac na taki obóz to tylko w momencie kiedy miałabym pewność ze znam chociazby podstawy języka.

Eveline 

Wysłany: 2014-02-10, 18:54   

ciulecka napisał/a:
Ja jakoś bym nie pojechała chyba nie znając kompletnie języka. Nie wyobrażam sobie być za granicą i nie móc się porozumieć na tyle żeby sobie choćby śniadanie kupić.

Wyrażeń które pozwoliłyby Ci kupić śniadanie byłabyś w stanie nauczyć się w kilkanaście minut ;) Poza tym, takich typowych podstaw można się naprawdę samemu nauczyć. Znam ludzi, którzy brali udział w kursach językowych w obcym kraju nie znając kompletnie języka, są to zazwyczaj intensywne kursy, a ludzie którzy je prowadzą potrafią jakoś się z uczestniczącymi dogadywać.

Moim zdaniem taka forma nauki, to najlepsza i najskuteczniejsza ze wszystkich. Sama brałam udział w takim zagranicznym kursie językowym, trwał 7 tygodni i byłam bardzo zadowolona, mimo początkowej słabej znajomości języka. :)

Odpowiedz do tematu