• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-09-05, 14:19
Autor Wiadomość

marta112 

Wysłany: 2011-12-28, 10:21   

Izabella napisał/a:
A można wiedzieć ile czasu uczyłas sie w tej szkole ? Ja to sobie tak mysle ze w sumie chciałabym tylko pouczyć sie i przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku...Czy to mozliwe,czy po prostu trzeba zaczynac od poczatku?

Tak błyskawicznej szkoły to nie ma. Nauka w szkolach językowych to zawsze regularność. Po prostu umów się z nimi i posłuchaj co mają do zaoferowania.

Izabella  

Wysłany: 2011-12-30, 15:17   

No tak - za szybko bym chciała.Cos tam mówic to umiem ;) ale wiadomo,ze to nie jest jakies zaawansowanie. Trzeba coś na powaznie pomyslec w tym temacie.

marta112 

Wysłany: 2012-01-09, 09:13   

Izabella napisał/a:
No tak - za szybko bym chciała.Cos tam mówic to umiem ;) ale wiadomo,ze to nie jest jakies zaawansowanie. Trzeba coś na powaznie pomyslec w tym temacie.

Zapisz się do szkoły językowej. Teraz jest na to dobra pora. Najlepsza jest regularna nauka, a w wakacje można potrenować za granicą.

87prezes87 

Wysłany: 2012-01-15, 11:19   Speak UP

Witam , jestem uczniem szkoły Speak Up 2 miesiące , kupiłem pakiet 6 poziomów za 4000zł , jest to kurs rozciągnięty na 2 lata , dostałem rabatu 5000zł :) ale uwierzcie mi żałuje że podpisałem umowę z tymi złodziejami i oszustami , największy błąd życia a już pisze dlaczego :
1 . Zajęcia z komputerem są beznadziejne dlatego że :
- jeżeli czegoś nie wiesz nikt Ci nie pomoże nawet jeśli poprosisz o pomoc lektora:P powie nie mam czasu :) , jesteś zdany tylko na siebie i słownik angielski
- mówienie do mikrofonu jest czymś idiotycznym bo tak naprawdę możesz to robić w domu bo jest pełno kursów online w necie za darmo i lepszych , uwierz mi chociażby ta strona :)
- program opracowany na kursie jest nudny , skomplikowany , bardzo drogi bo 20 lekcji multimedialnych kosztuje 60 zł :) jedna lekcja to 3 zł :) to idziemy do 2 pkt
2 . Zajęcia z Lektorem Warsztaty masz ich 20 Godzin na 3 miesiące bo tyle trwa 1 poziom :) :
- ciężko jest się zapisać na wybraną lekcje jak przyjdziesz od godziny 17 to juz jest po 10 osób w grupie co daje ci 6 min indwyidualnej lekcji :) czyli jak czegoś nie wiesz i nie kapujesz od razu czas stracony bo jest za dużo osób ale konsultant przed podpisaniem umowy mówi ::: maksymalnie 4 osoby ::: co oczywiście jest kłamstwem bo wczoraj było nas 15 hahaha czujecie ten klimat :D
- 20 godzin kosztuje przy takiej grupie 5 zł :D zoabczcie jakie oni mają oszczędności :D
- warsztaty mamy do wyboru : gramatyke , czytanie , kolor zajęcia grupowe , konwersacje od poziomu 3 , pisanie , rozpisanych na 12 tygodni a co tydzien inny temat zajęc
- więc jak masz się nauczyć dobrze angielskiego majac 20 godzin w tym licząc że tak naprawde dla Ciebie przypada 3 godziny , oszustwo !! nie daj się zwieść !!!
- pamiętaj masz zajęcia co z tego że na nie pójdziesz jak w domu będziesz musiał powtarzać to jescze pare razy żeby zrozumieć !!! w tej szkole im więcej sam się uczysz tym więcej wiesz , naciąganie pieniędzy
3. Umowa :
- jawne oszustwo dobrze zrobione na papierze
-dają rabat 5000 zł , ale wpłacasz pieniądze od razu na ich konto całość !!!! Ty masz kredyt w banku czyli jeżeli nie masz pracy , stracisz prace to jesteś człowieku stracony , nie płacisz przychodzi komornik i zabiera coś :) ale pamiętaj na kurs możesz już chodzić zawsze :) bo oni mają cała kwote :p
- pamiętaj że żadne szkoły nie biorą pieniędzy z takim wyprzedzeniem , małe firmy biorą po miesiąc po 300 do 400 zł i jesteś dla nich najważniejszy bo dzięki temu oni żyją i chcą Ciebie wykształcić !!!!!!! tutaj jest aglomeracja , biznes kogoś kto wymyślił jak zarobić czysty szmal , zatrudnił ludzi do prowadzenia zajęć , miła atmosfere , program napisany na komputer i tyle , kasa od razu idzie na konto i na odsetki , np. 100 osób po 4000zł daje dam 400 000 tysiecy :)
- książki haha na umowie są warte 750 zł ale tak naprawdę ta książka jest napisana pod program , nic z niej się nie nauczysz jedynie słówek :) książka warta z produkcji 8 zł
- umowa jest cudownie zrobiona , jeżeli będziesz chciał zrezygnować to sporo zapłacisz a już mówie co i jak :)
wypowiedzenie miesięczne jest więc z niego skorzystasz ale :)
mamy 6 poziomów : 1 kosztuje 1400zł / 2 kosztuje 1300zł / 3 kosztuje 1000zł / 4,5,6 333 zł :)
więc rezygnując zapłacisz za każdy poziom aktualnie który wykorzystałeś wiec rezygnujać płacisz na gotowo 1400zł ale uratujesz reszte pieniędzy chociaż :) lepiej stracic 1400zł niż 4000zł :) za beznadziejną naukę :) gorzej jest jak robisz kolejny poziom to już nie opłaca się rezygnować dlaczego bo już wtedy płacisz 2700zł jak zrezygnujesz wiec już spora sumka jest i zostajesz ich własnościa do końca kursu a oni się z Ciebie śmieją a Ty płaczesz , niestety taka prawda

Wady i Kłamstwa :
1 .duża cena nieadekwatna to kursu , płacisz tyle na ile się zgodzisz , widzą frajera na którym można zarobić , zmydlą oczy to jeden zapłacił 10 tysięcy :D płacze mi na zajęciach , wszystko jest ceną na którą się zgodzisz ale najmniej to 3500 zł , choć idziesz na spotkanie facet mówi Ci ze ma tylko do zaoferowania 6 poziomów wiec sie zgadasz a tu niespodzaniaka dziewczyna na kursie mówi że kupiła kurs na 2 poziomy za 1600zł :D czyli magia , byłeś zainteresowany krótko ale on widział że zgodzisz się na więcej wiec da Ci rabat żebys tylko więcej płacił
2.niski poziom nauczania bo komputer za Ciebie nie będzie mówił w Anglii
- oszustwo jeżeli chodzi o informacje związane z kursem przed podpisaniem umowy a mianowicie :
a) zajęcia indywidualne z nauczyliem miały być nieograniczone hahaha :D piękno pojęcie nieograniczone już wyjaśniam więc przed umową nie powiedział że takie spotkanie trwa 30 minut ale jak na nim się pojawiłęm dostałem informację że trwa 25 minut haha , na które jest ciężko się zapisać bo nie ma terminów ja czekałem tydzień na follow up bo tak to się nazywa i on nic nie daje bo tydzien nie wiedziałem co mam poprawić jak się uczyć , tydzien uciekł z życiorysu :( stąd wniosek że nawet jak się zgłosisz to kto Ci coś wytłumaczy w 25 min tylko cudotwórca:D
b) wszysycy w tej szkole mają Ciebie gdzieś !!! zapłaciłeś no to narazie frajerze !! przykład nie chodzisz 2 tygodnie zero odezwu z firmy czemu nie chodzisz na zajęcia , skandal !!! dlaczego bo jak dzownili żebyś przyszedł na spotkanie żeby się zapisać na kurs to potrafią dzwonic codziennie :) kochają Ciebie wręcz , są kochani i mili
c ) grupy 10 15 osobowe
d ) jeżeli nie przyjdzie na zajęcia przepadają , umrze Ci ktoś z rodziny trudno trzeba było przyjść na angielski
e) warsztaty są robione w trybie szybkim w sensie tematy na 25 minut rozwinięte na 60 min
f) gwarancja na piśmie :D haha jeżli masz 75 % z multimediów i oblejsz nawet egzamin na wyższy poziom nie zwróćą Ci pieniędzy bo na multimediach umiałeś więc umiesz:D:D:D musisz być totalnym głupkiem żeby tego nie zdać :D tak to wygląda:D bronią się jak mogą wkońcu to Ty płacisz kolosalna kwotę za kurs
g) chcesz zrezygnować to już kręcą że nie można , że masz kogoś znaleźć bo to super oferta , przepiszesz na niego kurs (cesja ) albo najlepsze było to że zawiesisz kurs haha , tak pieniądze mam płacić a nie chodzić a jak mi się zachce to kiedyś przyje ,paranoja to nadaje się tylko do telewizji
h) miesięczne wypowiedzenie ale i tak płacisz kupe pasy więc najlepiej od razu odstąpić od umowy

Zalety :
- miła atmosfera na zajęciach warsztatowych , panie są miłe ze względu takiego żeby robić tylko dobrą atmosferę w końcu biorą za to 3000zł miesięcznie

Uwaga :
Ci co piszą pozytywnie na forach o tej szkole to pracownicy , mają to w umowie żeby promować szkołę na forach bo mają z tego przeciez zysk , procent o wynegocjowanej umowy z Toba :
nie dajcię na teksty :
- chodze tam 5 lat :D szkoła super , naucyzłąm sie wiecej niż myślałam,itd bo to brednie , ludzie tam płaczą ale nie mogą nic zrobić bo najpierw próbują 1 poziom coś im wychodzi bo są zaangażowani a potem płacz bo nic nie idzie jak powinno i już nie idzie się wycofać więc zmuszają się hasłem
"""""tyle zapłaciłam więc muszę się uczyć żeby coś umieć :::::::::::

gdybyś miał jakieś pytania pisz 87prezes87@wp.pl

Pozdrawiam

Beltherion 

Wysłany: 2012-01-16, 13:29   

I założyłeś konto tylko po to, żeby pojeździć akurat po tej szkole językowej? Dziwne…

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-01-16, 13:59   

a po jakiej ma jeździć skoro sparzył się akurat na tej? :oczami:

Beltherion 

Wysłany: 2012-01-18, 15:31   

Rozumiem, ale dla mnie mało wiarygodny jest ktoś, kto tylko po to zakłada konto.

marta112 

Wysłany: 2012-01-20, 12:26   

Beltherion napisał/a:
Rozumiem, ale dla mnie mało wiarygodny jest ktoś, kto tylko po to zakłada konto.

Czasem bywa, że ktoś się na czymś sparzy, ale doskonale rozumiem Twoje wątpliwości.
Osobiście nie rezygnowałam z kursu, ale z tego co wiem, i co jest w umowie, to można odejść.
Dla mnie to dziwne, że osoba, która jest tak bardzo niezadowolona z kursu nadal będzie go kontynuowała. Bez sensu.

Izabella  

Wysłany: 2012-02-06, 19:17   

Moim zdaniem nikt do niczego nas nie zmusza. W samej stolicy jest strasznie dużo szkół językowych, wiec mozna zanlezc ta odpowiednia dla siebie. Ja musze przyznac ze jednak patrzac w necie na opinie o Speakup były one bardzo dobre.

marta112 

Wysłany: 2012-02-14, 12:16   

Izabella napisał/a:
Moim zdaniem nikt do niczego nas nie zmusza. W samej stolicy jest strasznie dużo szkół językowych, wiec mozna zanlezc ta odpowiednia dla siebie. Ja musze przyznac ze jednak patrzac w necie na opinie o Speakup były one bardzo dobre.

Niby racja. W każdym dużym mieście szkół jest na prawdę bardzo dużo. Inna sprawa, to że jak się zacznie je weryfikować pod różnymi kątami, to ich ilość nagle spada do kilku - tych największych.

Izabella  

Wysłany: 2012-02-19, 15:21   

No można sie i przypatrzec temu co zostało napisane powyżej... Ale troszkę trudno mi wierzyc w wiarygodnośc takiej wypowiedzi przy 1 wpisie tej osoby. A lekcji pokazowych nie maja ?

Izabella  

Wysłany: 2012-02-24, 20:03   

Martina mam takie samo wrażenie, bo jakoś na jeszcze 2 forach podobny tekst rzucił mi się w oczy. Moze tak jest a może nie...

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-02-24, 20:31   

Well, kto ma wątpliwości, zawsze może napisać do tej osoby pod wskazany adres :luka:

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2012-02-29, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  

Izabella  

Wysłany: 2012-02-29, 20:37   

Raczej odpuszcze, coś dla mnie ta osoba jest mało wiarygodna w tym co napisała tutaj i na kilku innych forach.

mir123bych  

Wysłany: 2012-11-17, 14:04   

Ja się zastanawiam czy na mikołaja nie kupić sobie jakiś semestr nauki np. w speak up.

Ktoś z Was zdecydował się na naukę w tej szkole?

Odpowiedz do tematu