• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-09-05, 14:19
Autor Wiadomość

Izabella  

Wysłany: 2012-12-07, 20:38   

W sumie to nie jest zły pomysł... Zawsze mozna kupic sobie, bo to taki mega praktyczny pomysł na prezent, który zostanie dobrze przez Ciebie wykorzystany ;)

mir123bych  

Wysłany: 2012-12-25, 17:22   

Już jestem po trzech lekcjach. OD nowego roku rozpoczynam intensywną naukę. Chcę zrobić przynajmniej dwa poziomy, na każdy poziom daję sobie pół roku. Powinienem dac radę. Wstyd mi jak w pracy oglądają filmiki po angielsku a ja ich nie rozumiem :/
Ostatnio zmieniony przez mir123bych 2012-12-25, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  

typonik  

Wysłany: 2012-12-27, 11:00   

W czerwcu byłem tam na teście i rozmowie. Przedstawiono mi ofertę wszytko fajnie ale koszt 1 lekcji z lektorem wynosił tyle co 2 - 3 lekcje prywatne z dobrym lektorem z ogłoszenia. Speak Up to multimedia + lektor i to nie zawsze native. Dobry program do nauki języka można już za 100 - 200 zł kupić na PC albo za dużo mniejsze pieniążki na tableta + indywidualne lekcje z lektorem wychodzi dużo taniej i elastyczniej ;)

marta112 

Wysłany: 2013-01-09, 13:43   

typonik napisał/a:
W czerwcu byłem tam na teście i rozmowie. Przedstawiono mi ofertę wszytko fajnie ale koszt 1 lekcji z lektorem wynosił tyle co 2 - 3 lekcje prywatne z dobrym lektorem z ogłoszenia. Speak Up to multimedia + lektor i to nie zawsze native. Dobry program do nauki języka można już za 100 - 200 zł kupić na PC albo za dużo mniejsze pieniążki na tableta + indywidualne lekcje z lektorem wychodzi dużo taniej i elastyczniej ;)

Z tego co wiem, to ceny się wahają i są różne w zależności od pory roku.

Porównanie cen do lektora z ogłoszenia jest bez sensu, bo równie dobrze mógłbyś znaleźć tańszą szkołę językową, jak i droższego lektora. Pozostaje kwestia jakości nauczania.

typonik  

Wysłany: 2013-01-14, 22:34   

marta112 napisał/a:
typonik napisał/a:

Z tego co wiem, to ceny się wahają i są różne w zależności od pory roku.

Porównanie cen do lektora z ogłoszenia jest bez sensu, bo równie dobrze mógłbyś znaleźć tańszą szkołę językową, jak i droższego lektora. Pozostaje kwestia jakości nauczania.

Pamiętaj, że w tej szkole płacisz za multimedia co uważam za zbyteczną rzecz, a z ogłoszenia za dużą niższą cenę są Ci sami lektorzy co tam nauczają ;) Multimedia można w domu ;P

mir123bych  

Wysłany: 2013-01-20, 14:23   

Ceny są różne, ja dużo nie zapłaciłem. Lektorzy są porzadni zaczynają punktualnie mówią cały czas po angielsku, zadają homeworki.

Co do multimedii to ja w domu jakoś nie mogę usiąść zawsze mnie coś odciąga, telewizor, dziewczyna, kot, sąsiad, zmywanie, sprzątanie :/

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2013-01-23, 13:35   

Cytat:
I założyłeś konto tylko po to, żeby pojeździć akurat po tej szkole językowej? Dziwne…

No dobra ja mam tutaj konto trochę dłużej(i nawet jestem użytkownikiem miesiąca) i akurat dzisiaj byłem w tej szkole.

Najpierw dostałem spam, czy jestem zainteresowany ofertą 40 godzin gratis, no i byłem, więc dałem numer telefonu.

Następnego dnia dzwoni jakaś pani i mówi, że wygrałem jakiś rabat warty ponad tysiąc złoty i mnie umawia z konsultantem na odbiór nagrody na następny dzień o 10. Zgodziłem się.

Miałem się zgłosić na recepcji i już tam mnie próbowali oszukać, bo dostałem niby ankietę, która w rzeczywistości byłą zgodą na wykorzystanie danych osobowych w celach marketingowych. Chciałem oddać niepodpisaną to jedna z babka z recepcji już by zaraz powiedziała, że w takim razie mogę spadać, ale druga powiedziała, że mogę skreślić formułkę o tej zgodzie zanim podpiszę.

A potem była pani "konsultantka", która nawet nie wiedziała co niby wygrałem i traktowała mnie jak kogoś komu trzeba wcisnąć kurs, a mnie drażni, gdy ktoś mnie traktuje jak idiotę i użyta tych wszystkich kretyńskich technik sprzedażowych w dodatku niezbyt udolnie.

Gdy jasno postawiłem sprawę, że niczego dzisiaj nie podpiszę, bo chcę najpierw zobaczyć czy mi się to opłaca to mi zaczęła robić wyrzuty. Gdyby mieli naprawdę dobrą ofertę to nie byłoby problemu, żeby komuś dać czas do zastanowienia się.

BTW: Oni tam mają regularne call center, więc widać, że są nastawieni na wciskania. Nie zdziwiłbym się, gdyby zatrudnili też fałszerzy opinii. Zresztą nawet w tym temacie widzę nicki tych, którzy na tym forum są tylko po to, aby coś reklamować.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2013-01-23, 13:39, w całości zmieniany 2 razy  

marta112 

Wysłany: 2013-01-29, 10:16   

typonik napisał/a:

Pamiętaj, że w tej szkole płacisz za multimedia co uważam za zbyteczną rzecz, a z ogłoszenia za dużą niższą cenę są Ci sami lektorzy co tam nauczają ;) Multimedia można w domu ;P

Zawsze możesz wykupić kurs online.
Nie widziałam jeszcze ogłoszenia, w którym ktoś naucza prywatnie za plecami pracodawcy i się tym chwali.
Ostatnio zmieniony przez marta112 2013-01-29, 10:17, w całości zmieniany 2 razy  

Izabella  

Wysłany: 2013-07-04, 21:04   

No ładnie to wszystko opisałes... Musze sie w to zagłębić, ale ja mam kurcze zupełnie inne zdanie o tej szkole, a przynajmniej nie spotkałam sie z tym o czym piszesz.

betao 

Wysłany: 2013-08-09, 13:56   

Duża szkoła, mała szkoła jakie to ma znacznie ? Liczy się lektor. Na złego czy dobrego lektora można trafić wszędzie Speak UP nie jest wyjątkiem.

marta112 

Wysłany: 2013-08-28, 11:33   

betao napisał/a:
Duża szkoła, mała szkoła jakie to ma znacznie ? Liczy się lektor. Na złego czy dobrego lektora można trafić wszędzie Speak UP nie jest wyjątkiem.

Nie zawsze, ale często ma znaczenie. Po prostu większa firma ma większe możliwości. Choćby płacowe, czyli jest może zatrudnić lepszą kadrę. Oczywiście dla każdej reguły są wyjątki.

Izabella  

Wysłany: 2013-10-18, 14:56   

Ja mysle ze tez duze znaczenie ma to ile taka szkoła jest na naszym rynku. Wówczas samo doświadczenie też mówi samo za siebie.

marta112 

Wysłany: 2013-10-21, 10:06   

Izabella napisał/a:
Ja mysle ze tez duze znaczenie ma to ile taka szkoła jest na naszym rynku. Wówczas samo doświadczenie też mówi samo za siebie.

W sumie racja. "Wiek" szkoły także coś nam o niej mówi, bo przecież znaczna konkurencja, zwłaszcza w dużych miastach wymusza nie tylko jakość, czy ceny, ale najgorsi upadają.

Izabella  

Wysłany: 2013-10-26, 09:10   

No tak a najlepsi zostają i takie szkoły jak widac ciesza sie naprawde dużym powodzeniem i uznaniem.

santi 

Wysłany: 2015-03-19, 21:42   

Każda szkoła zbiera różne opinie bo wiadomo, że wszystkich się nie zadowoli, można spróbować tak jak ktoś pisał wyżej, iść na jeden semestr itp. i zobaczyć czy nam to odpowiada

Odpowiedz do tematu