• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-09-05, 14:19
Autor Wiadomość

solaris  

Wysłany: 2010-09-05, 11:06   Speak Up

Od października chce wrócić do nauki języka angielskiego. Dawno nie siedziałam w książkach i raczej domowym sposobem nie zmotywuję się do samodzielnej nauki... Postanowiłam znaleźć szkołę językową i wybrałam Speak Up. Wygląda na to, że stawia na połączenie różnych metod nauczania. Parę lat temu chodziłam do Callana, nie powiem fajna metoda, ale po jakimś czasie nie widziałam progresu...nadal ciężko było mi zrozumieć teksty piosenek angielskich czy zrozumieć BBC. :(
Może ktoś z Was idzie do tej szkoły, albo ją skończył. Będę wdzięczna za opinie i komentarze.

Izabella  

Wysłany: 2010-09-05, 16:52   

Słyszałam sporo dobrego o tej szkole.Zreszta moja znajoma jakiś rok temu skończyła tam kurs-wiec podpytam.A w jakim mieście chcesz sie zapisac?

polinea  

Wysłany: 2010-10-21, 01:11   

ja właśnie różne opinie słyszałam na temat tej szkoły, jeżeli chodzi o naprawdę dobre szkoły językowe to Axon jest taką, ma swoje filie m.in. w Bielsko - Białej, Wieliczce i Katowicach, nie znam osoby, która narzekałaby na edukacje w tej placówce..małe grupy, świetna atmosfera, dobrzy lektorzy, a do tego w jeden semestr przerabia się jeden poziom, a nie tak jak w innych szkołach w rok, także na pewno opłaca się zapisać do tej szkoły

Izabella  

Wysłany: 2010-10-26, 14:04   

No ja teraz mam tez poparcie swojej kolezanki ,która jest zadowolona ze speak'up.Ale dzieki temu ze mamy taki wybór szkół na naszym rynku wiec kazdy coś znajdzie i dobierze szkołe pod kątem swoich zainteresowań.

ciek90  

Tytuł: Panicz

Wysłany: 2011-01-02, 13:08   

szkoła jest ok. Szczególnie dobra gdy ktoś ma dużo zajęć i miałby trudno chodzić regularnie.

Co do Callana, dużo osób lubi tę metodę. Ja nie mogłem sie przekonać. Miałem nawet jakąś książkę ale napisał ją jakiś chinczyk... wiec

marta112 

Wysłany: 2011-01-27, 09:22   

O Axonie to trochę dobrego słyszałam, ale Speak up cieszy się jednak większą popularnością.
I faktycznie studentom nauka angielskiego w speak upie nie powinna rujnować dnia, bo zajęcia można sobie tak zorganizować, że powinno pasować. Co jest dużym plusem.

Nasim  

Tytuł: Don

Wysłany: 2011-01-31, 14:37   

Ja jestem zwolennikiem Callana, jak dla mnie działa świetnie. Chociaż to na pewno zależy od nauczyciela.

ciek90  

Wysłany: 2011-02-27, 11:16   

marta112 napisał/a:
O Axonie to trochę dobrego słyszałam, ale Speak up cieszy się jednak większą popularnością.
I faktycznie studentom nauka angielskiego w speak upie nie powinna rujnować dnia, bo zajęcia można sobie tak zorganizować, że powinno pasować. Co jest dużym plusem.

z tego co zdążyłem się zorientować to rzeczywiście trochę studentów z mojego miasta tam chodzi

Cytat:
Chociaż to na pewno zależy od nauczyciela.

to na pewno
Ostatnio zmieniony przez ciek90 2011-02-27, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  

marta112 

Wysłany: 2011-02-28, 10:07   

ciek90 napisał/a:
marta112 napisał/a:

z tego co zdążyłem się zorientować to rzeczywiście trochę studentów z mojego miasta tam chodzi

Cytat:
Chociaż to na pewno zależy od nauczyciela.

to na pewno

Dobrych szkół językowych jest wiele. NIe ma co, i jakość nauczania stale się powiększa. Ale podstawowa przewaga speak up-a to właśnie chyba to dostosowanie się do studentów. Cóż. Plan zajęć żaka na uczelni nie jest zbyt elastyczny i jeżeli chce on coś więcej robić, to do niego trzeba się dostosować, albo, tak jak speak up robi, pozwolić mu dostosowywać zajęcia do własnych planów czasowych.

dorian22  

Wysłany: 2011-07-29, 14:53   test z angielskiego

jak kogoś to zainteresuje, to mozna zdać sobie test z angielskiego (lub innego języka) na stronie testcv.com - i to za free:) Na pewno sie przyda znać jaki ma się poziom jezyka przed wyborem szkoły we wrześniu. :)

ciek90  

Wysłany: 2011-08-01, 22:29   Re: test z angielskiego

dorian22 napisał/a:
jak kogoś to zainteresuje, to mozna zdać sobie test z angielskiego (lub innego języka) na stronie testcv.com - i to za free:) Na pewno sie przyda znać jaki ma się poziom jezyka przed wyborem szkoły we wrześniu. :)

w Speak Upie też rozwiązujesz test sprawdzający wiedze, a do CV to profesjonalny jest bodaj egzamin TOIEC

Beltherion 

Wysłany: 2011-08-23, 14:03   

Chodziłem do Speak Up i dobrze wspominam ten okres. Metody nauki rzeczywiście zróznicowane, mi najbardziej odpowiadały lekcje multimedialne. Udało mi się przyswoić wiedzę, tylko wiadomo, trzeba samemu chcieć sie uczyc, aby były jakieś postępy. O metodzie Callana tez słyszałem, choć nie wiem czy jest to taka rewelacja.

czeslawaK 

Wysłany: 2011-08-23, 16:25   Re: test z angielskiego

ciek90 napisał/a:
dorian22 napisał/a:

w Speak Upie też rozwiązujesz test sprawdzający wiedze, a do CV to profesjonalny jest bodaj egzamin TOIEC

hej, tez znam stronke testcv. Osobiście mi się podoba i znam osoby, które ich testy chwalą. Co do testu w speak upie, to on służy tylko do przydzielenia uczniow do odpowiedniej grupy.
Testy z tamtej strony służa do rekrutacji, bo korzystaja z nich pracodawcy, ale też osoby prywatne, ktore wyniki z testu mogą zamieścic w cv.

solaris  

Wysłany: 2011-12-02, 22:07   

Dzięki Waszym opiniom, za które dziękuję jestem już prawie rok w Speak Up. Progres jest i to całkiem niezły. Testy i książki pożyczam sobie z biblioteki British Council, świetne miejsce, polecam :)

Izabella  

Wysłany: 2011-12-14, 19:31   

A można wiedzieć ile czasu uczyłas sie w tej szkole ? Ja to sobie tak mysle ze w sumie chciałabym tylko pouczyć sie i przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku...Czy to mozliwe,czy po prostu trzeba zaczynac od poczatku?

Odpowiedz do tematu