• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-01-31, 23:15   At The Drive-In

moja reakcja na wieść o tegorocznej reaktywacji.

powstali w El Paso w połowie lat 90. zeszłej centurii, działali do przełomu wieków. wydali trzy pełnowymiarowe albumy, z czego tytuł jednego powinien obić się przynajmniej o oczy każdemu, kto tak trochę interesował się muzyką, no, ze wstydem używam tego tagu, ale, "alternatywną" owego czasu, teraz mało to hipsterskie, mainstream, panie. ale mniejsza; tytuł ten to "Relationship of Command", na którym w idealnych chyba proporcjach wymierzyli post-hardkorowy przychlast (Fugazi też potrafili), natchniony onanizm gitarowy Omara w nieznacznym natężeniu, bo posthardkoru etos zobowiązuje, z jednoczesną dbałością o słuchalność, podczas gdy Cedric wykonywał swoje partie, jakby posiadał a pair of testicles od zawsze, nie wstydząc się ich, jak to miewało miejsce później.

no właśnie, później. The Mars Volta, anyone? dwóch kudłaczy to właśnie oni.

http://www.youtube.com/watch?v=S3Dwyswq3z0
http://www.youtube.com/watch?v=7NYbojdoAQE
http://www.youtube.com/wa...feature=related

czyli co, dwa duże festiwale w USA i triumfalna trasa po Polsce. jestem za.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2012-02-02, 11:37   

Szczerze to jestem trochę zawiedziony. Powrót Drive'a, oznacza rozpad Sparty (Waard i Hajjar), a muszę przyznać, że nieźle mnie ten band ostatnio wkręcił. W każdym bądź razie, życzę Panom powodzenia.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-02-02, 11:46   

eee, nic się na razie nie mówi o rozpadzie Sparty ;-)

podejrzewam, że przedłuży im się ten hiatus, trwający od, kiedy? 2007? inna sprawa, jaką formę przybierze ten reunion ATDI, czy taki jak ostatnio był przez Black Sabbath planowany, czyli trasa w pełni glorii i nowa płyta nagrana z Rickiem Rubinem, czy tak jak Police kilka lat temu, że trasa i do domu. (zresztą, takie pytania nurtują mnie odnośnie kilku innych reaktywacji, ale mniejsza o to). jakaś epka would do. i żeby Cedryk, kuwa, pokrzyczał, a nie, jęczenie samo.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Odpowiedz do tematu