• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

seeven  

Wysłany: 2011-05-20, 01:58   Bring Me The Horizon

http://www.youtube.com/watch?v=E_Vez_aKIyI

Ktoś zna czy kojarzy? ? ?

Całkiem przyzwoita muzyka jak na darcie ryja.
Piszcie swoje opinie jeśli zechcieliście kliknąć na link bądź też słyszeliście wcześniej : )
I know something you don't know.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-05-26, 00:33   

Nie, nie, nie i jeszcze raz kuchwa nie. Do setnej potęgi nie.
Zapamiętaj, że im bardziej pedalska jest fryzura wokalisty i im bardziej ciulowa nazwa zespołu tym gorsza jest muzyka.

Jak już chcesz sobie koniecznie posłuchać metalcoru (tudzież jemu pokrewnych), to sobie posłuchaj Dillinger Escape Plan albo iwrestledabearonce. Oczywiście jak to mam w zwyczaju miałem i sam sobie pojechać po rajtach, bo oba bandy mają rypnięte nazwy, ale pierwszy zadaje kłam memu stwierdzeniu z akapitu wyzej i jest wyjątkiem od reguły, bo chłopaki po garach dają że aż chce się wyrywać kasetony z sufitu, a drugi band jest jednym totalnym zgrywem, więc i nazwa po wuju.

Ewentualnie jest jeszcze Converge albo Parkaway Drive. Albo The Agonist jeśli tolerujesz damskie wokale.

Wszelakie inne ciule pokroju bring me horizon, ecape the fate, bullet for my valentine, blessthefall, alesana, itp są gównem do tego stopnia, że nawet Black Sabbath grał lepiej od nich. Yebłem.

Katharsis  

Wysłany: 2011-05-26, 23:38   
   Polecający: Lewiatan

Czasami sobie włączę, ale rzadko. Nie przepadam za tego typu breakdownami, a takiego wokalu tak czy siak nie lubię. Po prostu nie mój gatunek.

Jestem zmuszony od czasu do czasu słuchać bo cała moja grupa lubi ten zespół :p

affu  

Wysłany: 2011-06-28, 14:30   

Kiedyś słuchałam, ale to było jeszcze wtedy gdy słuchałam 'darcia mordy'.

przewarjat  

Wysłany: 2012-02-13, 18:43   

Starrk napisał/a:
Nie, nie, nie i jeszcze raz kuchwa nie. Do setnej potęgi nie.
Zapamiętaj, że im bardziej pedalska jest fryzura wokalisty i im bardziej ciulowa nazwa zespołu tym gorsza jest muzyka.

Jak już chcesz sobie koniecznie posłuchać metalcoru (tudzież jemu pokrewnych), to sobie posłuchaj Dillinger Escape Plan albo iwrestledabearonce. Oczywiście jak to mam w zwyczaju miałem i sam sobie pojechać po rajtach, bo oba bandy mają rypnięte nazwy, ale pierwszy zadaje kłam memu stwierdzeniu z akapitu wyzej i jest wyjątkiem od reguły, bo chłopaki po garach dają że aż chce się wyrywać kasetony z sufitu, a drugi band jest jednym totalnym zgrywem, więc i nazwa po wuju.

Ewentualnie jest jeszcze Converge albo Parkaway Drive. Albo The Agonist jeśli tolerujesz damskie wokale.

Wszelakie inne ciule pokroju bring me horizon, ecape the fate, bullet for my valentine, blessthefall, alesana, itp są gównem do tego stopnia, że nawet Black Sabbath grał lepiej od nich. Yebłem.

Wygląd nie świadczy o muzyce. Zaczęli od dobrego Deathcore'u. Screamo to trudna sztuka. Granie też jest nie takie łatwe. To są fajni chłopacy, utalentowani. Posłuchaj sobie więcej. Nie każdy musi słuchać starych zespołów. Niektórzy chcę być modni.

Chaos 

Wysłany: 2012-02-17, 10:02   

Mnie tam się jedna piosenka podoba i wszystek : p

dysputa  

Tytuł: idź żołnierzyku

Wysłany: 2012-06-03, 00:53   

ogólnie nie słucham, ale uwielbiam jedną piosenkę , "blessed with a curse" .

she isn't get it .

hotpatriot  

Wysłany: 2012-06-18, 12:24   

tak tak tak :cwaniak:

taj1996ra 

Wysłany: 2012-06-19, 18:31   

Jak na moje to raczej do fajnych nie należy...

Odpowiedz do tematu