• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:45
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-12-26, 16:04   

le_vent napisał/a:
Z nimi ogólnie teraz mam tak, że coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Piotrek po prostu siada sobie z kartą pijąc wódkę i pisze teksty pełne metafor i wielkich słów i reinterpretuj sobie ile wlezie. A jak to jest Rogucki naprawdę? Powiedz, jak to z wami jest?!
"To, że nie zrozumiałaś o czym jest "Hipertrofia", albo innych moich tekstów, nie powinno być powodem do zadawania tak debilnego pytania. Brak odpowiedniej wrażliwości albo dostatecznej inteligentnej albo minimalnej erudycji, również nie jest usprawiedliwieniem dla poruszania tego tematu. więc daj sobie czas albo odpuść i posłuchaj czegoś, co jest dla ciebie bardziej przystępne i pożywne."
Tako rzecze Rogucki. Źródłem w miarę potrzeb służę. :3

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-12-26, 16:26   

le_vent napisał/a:
Ale po co udowadniać, że jest się niszowym opowiadając to w jakich garderobach się było, albo ze ich w ogóle brakuje przy koncertach?
Bo się niszowym wcale nie jest. Fanek się namnożyło, bo nietrudno jest wmówić młodym, że jak coś jest patetyczne, zawiera dużo dziwnych słów i na pierwszy rzut oka nie trzyma się kupy, to jest to wybitne i w ogóle och, ach, tylko dla wybrańców. Ja straciłam resztki złudzeń co do tego zespołu po tegorocznych juwenaliach. Rogucki miotający się wte i wewte po scenie, wykrzykujący jakieś kompletnie bezsensowne hasła - żałość człowieka ogarniała.

Mimo to, wciąż mam parę piosenek, które naprawdę lubię. Ale na koncert już bym się nie wybrała, odsłuchanie Hipertrofii w całości też mnie nie kusi.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Wysłany: 2010-12-26, 16:52   

Ja pamiętam jak ze Zbychem byłem x2 na koncercie ich. To były czasy, teraz już bym nie poszedł, za dużo przypału. Ale na przykład W Ogrodzie mnie do dziś gitarką ujmuje.

T85 

Wysłany: 2011-01-15, 23:24   

jak dla mnie jeden z lepszych zespołów Polskich i nie ma mowy o tym aby ich komercja zjadła w jakimkolwiek stopniu. Więc jak dla mnie nie mają oni słabych płyt i każda na swój własny sposób jest ciekawa. Chociaż jakoś do hipertrofii długo się przekonywałem ale się przekonałem.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-18, 00:13   

Doceniam, ale nie lubię głosu wokalisty, a w takim przypadku zespołu nie da się polubić... Słyszałem, że dają genialne koncerty.

truskaweczka  

Wysłany: 2011-01-22, 21:07   

PiotrZBielska napisał/a:
Słyszałem, że dają genialne koncerty.

to prawda ; ) koncerty COMY są meeega <3
uwielbiam ten zespół,
ostatnio zachwycam się ich symfoniczną płytą.

młodazielarka 

Wysłany: 2011-01-25, 13:46   

Ach ! Jeden z moich ulubionych zespołów ;] Zaraz koło happysadu i myslovitz :) Moja pierwsza trójka.

magdalena02766  

Wysłany: 2011-04-04, 11:53   

Coma jest moim ulubionym polskim zespołem.
Aczkolwiek nie podoba mi się płyta Excess.
Poza tą płytą wszystkie inne mi się podobają, wszystkie utwory. Z wyjątkiem piosenki "Emigracja".

niechcicm 

Wysłany: 2011-04-24, 21:30   

Hmmmm jak dla mnie Coma była mocnym uderzeniem na samym początku, późniejsza twórczość po prostu mnije trafiała w mój gust... Chociaż oczywiście cenie :)

Dominika3325 

Wysłany: 2011-07-21, 14:02   

Starrk napisał/a:
Nie słucham w sumie, choć z tego co słyszałem w radiu / TV, to nawet fajnie grają. ale znam wieeeele lepszych zespołów :]

Jestem tego samego zdania;]

roksana123x  

Wysłany: 2011-09-16, 22:25   

Z tego co pamiętam, to pierwszy raz ten zespół pokazała mi przyjaciółka, a pierwszą piosenkę jaką usłyszałam była '100 tysięcy jednakowych miast'. Do dziś akurat ta piosenka mi się nie znudziła. Niestety jakoś teraz te solowe piosenki Roguca, nie przypadają mi do gustu, po prostu wolałam go jak śpiewał sam 'Balladę o próżności' - przy tej piosence jak dla mnie udowodnił jaki ma naprawdę dobry wokal.

creeper  

Wysłany: 2011-10-27, 13:04   

moim pierwszym utworem COMY też było 100 tysięcy jednakowych miast, w której się zakochałem :P a co myślicie o nowej płycie "Czerwony album", która wyszła jakoś parę dni temu ?

Starrk  

Wysłany: 2011-10-27, 16:44   

Nikt już nie słucha Comy.

mirela_90 

Wysłany: 2011-11-17, 23:41   Bo comy nie da się już słuchać...

Starrk napisał/a:
Nikt już nie słucha Comy.

A kiedyś się dało. Pierwszy raz widziałam ich chyba na Metal Hammerze w spodku... Bardzo mi się to nie podobało ale potem.... Pierwsza płyta jest naprawdę dobra porządnie wyprodukowana teksty to albo geniusz albo grafomania jak kto woli.... Świetne koncerty w tych czasach w klubach druga odtwórcza płyta ale super do auta i potem jak dla mnie upadek - żałosne koncerty grane od niechcenia płyty koncertowe z dziwnym meczeniem roguckiego które zastapiło śpiew itd... Szkoda bo po pierwszej płycie mógł byc to naprawdę zespół który przez dobrych parę lat robiłby coś sensownego.

Odpowiedz do tematu