• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-23, 09:58
Autor Wiadomość

Beatrix21  

Wysłany: 2007-08-16, 12:27   Elvis Presley

Dziś (tj. 16.08.2007r) mija 30 rocznica śmierci Elvisa Presleya.

Czy ktoś z Was słuchał lub słucha jego przebojów?
Lubicie go a może go kochacie?
A może ktoś z Was uważa że on nadal żyje ? :luka:

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-16, 12:40   

fajnie, że ktoś o tym pamięta :)

nie jestem fanką Elvisa, przyznam się bez bicia, że jakby ktoś mnie zapytał o jego piosenki to nawet nie wiem, czy potrafiłabym wymienić jakikolwiek tytuł, choć coś tam kojarzę :zakrecony: więc nawet nie mogę powiedzieć, że go lubię... rozumiem ludzi dla których Elvis jest legendą, ale ja tą "legendą" nie żyję. Jakby Beatrix21 nie napisała, że dziś jest kolejna rocznica jego śmierci to nawet bym o tym nie wiedziała :wstyd:

pzdr

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-08-16, 12:58   

MissIndependent napisał/a:
fajnie, że ktoś o tym pamięta :)

Wystarczyło obejrzeć wczoraj dowolny serwis informacyjny ;P

Beatrix21 napisał/a:
Dziś (tj. 16.08.2007r) mija 30 rocznica śmierci Elvisa Presleya.

I z tej okazji przejrzę co mają na niego ma Youtube

Beatrix21 napisał/a:
Czy ktoś z Was słuchał lub słucha jego przebojów?

Ja na przykład lubię "Little Less Conversation"

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-16, 13:09   

kenusarf napisał/a:
Wystarczyło obejrzeć wczoraj dowolny serwis informacyjny ;P

niestety, było się wtedy na randce ;) a co jest ważniejsze: randka z ukochanym czy serwis informacyjny z notką o Elvisie?
kenusarf napisał/a:
"Little Less Conversation"

hmm, to chyba jedyny kawałek jaki kojarzę, ale osobiście chyba wolę remix JXL. tak, wiem, zero poszanowania dla świętości :wstyd:

kenusarf  

Wysłany: 2007-08-16, 13:19   

niestety, było się wtedy na randce ;) a co jest ważniejsze: randka z ukochanym czy serwis informacyjny z notką o Elvisie?

Ja jestem przyzwyczajony do tvp3 i tvn24, czyli dla mnie serwisy informacyjne są praktycznie przez cały.
mm, to chyba jedyny kawałek jaki kojarzę, ale osobiście chyba wolę remix JXL. tak, wiem, zero poszanowania dla świętości

Nawet jeżeli jest to remix to nadal jest to Presley.

A ja się zapętliłem na Jailhouse Rock

Lola  

Wysłany: 2007-08-16, 14:01   
   Polecający: religia tv

kenusarf napisał/a:
Ja jestem przyzwyczajony do tvp3 i tvn24

Wreszcie ktoś kto docenił tvp3!!!

A co do tematu , ja Elivisa za króla rock'n rolla nie uważam , prędzej dla mnie nim moze być Chuck Berry albo James Brown ( choć chyba to ten sam czas twórczości ;p ). Piosenek czasem słucham , ogolnie w porządku , kto nie zna Love me tender czy I can't help falling in love. Znany , lubiany , podoba mi sie ogolnie kult jego osoby ale nie wierze ze zyje ;p

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-16, 14:06   

kenusarf napisał/a:
Jailhouse Rock

właśnie leci mi na YouTube i przyznam, że niezłe ;) przynajmniej miał głos, nie to co te wszystkie gwiazdki, co teraz niby-śpiewają (najczęściej z playbacku, trzeba zaznaczyć :wstyd: )
kenusarf napisał/a:
Ja jestem przyzwyczajony do tvp3 i tvn24, czyli dla mnie serwisy informacyjne są praktycznie przez cały.

a ja je ostatnio w większości omijam (z sukcesem), bo jak trafię to na ogół na politykę, a ta mi zaczyna brzydnąć...

kenusarf  

Wysłany: 2007-08-16, 14:41   

lolinka napisał/a:
A co do tematu , ja Elivisa za króla rock'n rolla nie uważam , prędzej dla mnie nim moze być Chuck Berry albo James Brown

Królem rocka jest Elvis tak jak królem popu jest Jackson. Ty możesz co najwyżej mieć jakieś swoje preferencje(bo jesteś odmieńcem i pewnie masz błonę między palcami ;P ).

donia7zur 

Wysłany: 2007-08-16, 15:18   

kenusarf napisał/a:
lolinka napisał/a:
A co do tematu , ja Elivisa za króla rock'n rolla nie uważam , prędzej dla mnie nim moze być Chuck Berry albo James Brown

Królem rocka jest Elvis tak jak królem popu jest Jackson. Ty możesz co najwyżej mieć jakieś swoje preferencje(bo jesteś odmieńcem i pewnie masz błonę między palcami ;P ).

No kenusarf. Ostro po nim pojechałeś. Ale w pewnym sensie masz rację. Ja uważam że E.Presley jest królem tejże muzyki, dla tych którzy tak nie uważają winno się tylko powiedzieć że ''miejcie swoje przekonania ale tego faktu nie zmienicie''.Możecie uważać to za stereotyp, ale życzę powodzenia w przyszłości.

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-16, 15:29   

a ja równie dobrze mogę powiedzieć, że Destiny's Child to królowe R&B (moim zdaniem nimi są), ale przecież nie wszyscy muszą się ze mną zgodzić. Dla jednych Elvis jest królem rocka, a inni nie widzą w nim nic szczególnego. Jedni Madonnę uważają za królową popu, dla innych to dzi*ka bez talentu, która osiągnęła sukces przez łóżko... każdy ma inne zdanie, i każde z nich jest słuszne, więc nie ma sensu mówić, że ten kto nie uważa Elvisa za krola rock&rolla, jest zaraz jakimś odmieńcem (z błoną między palcami :rotfl: ).

kenusarf  

Wysłany: 2007-08-16, 15:42   

ale przecież nie wszyscy muszą się ze mną zgodzić. Dla jednych Elvis jest królem rocka, a inni nie widzą w nim nic szczególnego.

To nie jest kwestia czyją muzykę się lubi. Jeżeli ja piszę, że on jest królem to nie znaczy, że uważam jego muzykę najlepszą.

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-16, 15:55   

kenusarf napisał/a:

w takim razie mam nadzieję, iż pozwolisz, że ktoś będzie miał mimo wszystko inne zdanie na temat "kto jest królem rock&rolla". dla mnie Elvis może być legendą, fenomenem, czy czymś tak jeszcze, ale nie nazwę go królem rocka, jeśli sama w to nie wierzę, bo niby na jakiej podstawie?? szczerze mówiąc nie za bardzo wiem skąd ten tytuł?

Lola  

Wysłany: 2007-08-16, 16:21   
   Polecający: religia tv

kenusarf napisał/a:

Kto co lubi. Ja szczerze powiedziawszy nigdy nie mogłam zrozumieć takich fenomenów. Jeśli chodzi o dziedzine muzyki nie lubie rzeczy odgórnie ustalonych i uznanych za najlepsze , mozna sobie takich ludzi nazywac jak sie chce , królami , bogami , ale gdybyś uwazniej czytał zauwazyłbyś że napisałam "ja" czyli to moje zdanie. Setka fanów moze mieć inne. Na szczęscie w muzyce jest tyle rzeczy ze każdy znajdzie coś dla siebie i swojego własnego "boga".

Mam błone miedzy palacami i sie tego nie wstydze! o! ;p

kenusarf  

Wysłany: 2007-08-16, 16:43   

bo niby na jakiej podstawie??

Na takiej, że jest naprawdę dużo ludzi, którzy w to wierzą.
lolinka napisał/a:
Ja szczerze powiedziawszy nigdy nie mogłam zrozumieć takich fenomenów. Jeśli chodzi o dziedzine muzyki nie lubie rzeczy odgórnie ustalonych i uznanych za najlepsze

No właśnie widzę, że nie rozumiesz. To nie jest odgórne ustalone. że niby ktoś powiedział to jest król i pojawiają się rzesze ludzi, którzy go czczą 30 lat po jego śmierci. On jest królem, bo rzesza ludzi go czci w 30 lat po jego śmierci.
lolinka napisał/a:
Na szczęscie w muzyce jest tyle rzeczy ze każdy znajdzie coś dla siebie i swojego własnego "boga".

Tyle, że wtedy to jest "Twój bóg", a nie "bóg jakiegoś gatunku muzycznego".
lolinka napisał/a:
Mam błone miedzy palacami i sie tego nie wstydze! o! ;p

Przynajmniej jedna osoba potrafi rozpoznać kiedy żartuje :D
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2007-08-16, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-16, 17:02   

kenusarf napisał/a:
Na takiej, że jest naprawdę dużo ludzi, którzy w to wierzą.

dla mnie to żadna podstawa, nie muszę się pod tym podpisywać, w co inni wierzą :looka:

Odpowiedz do tematu