• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:57
Autor Wiadomość

dełter_wawa 

Wysłany: 2010-05-20, 16:12   

Zgodze się z przedmówcą, jednak ich wersja beat it sprawia wiele radości :)

Arienette  

Wysłany: 2010-09-24, 20:12   

żeby nie było, ja nic nie mówię, ale xy lat temu strasznie ich lubiłam. tych Fall Out Boy za czasów Take This To Your Grave. dobrze, że się <wreszcie> rozeszli: Patrick się marnował, a Pete stał się celebrytą, który prawie nic samym sobą nie reprezentował.

ulubiona piosenka 'z tamtych lat': Calm Before The Storm, It' Hard To Say 'I Do' When 'I Don't", GINASFS i 20 Dollar Nose Bleed

you can be normally abnormal or abnormally normal. there's no other way.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-09-24, 20:29   

Mając dostęp ostatnio do (świetnego) programu MTV Rocks, natknałem się na kilka ich piosenek w rzędzie... no i kurde musze przyznać że całkiem fajne... mógłbym słuchać, gdybym tak bardzo nie obawiał się obciachu.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-09-24, 22:57   

eee tam. słuchaj, jeno pamiętaj powtarzać, że tró-emo to Sunny Day Real Estate, a Weezer na "Pinkertonie" to marni imposterzy. ;>

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

sakurka  

Wysłany: 2010-11-11, 21:16   

haloi napisał/a:
kolejny amerykanski zespol jakich wiele.. niczym sie nie odrozniaja.. dla 15latek moze i fajne, ale do 'Rock i Metal' dzialu jeszcze daleko

Nie zgadzam się z tobą, Fall Out Boy to jeden z nielicznych już zespołów rockowych , których muzyka jest po prostu melodyjna. Ich kawałki po prostu wpadają w ucho . Jak dla mnie do pięt im nie sięga taki zespół jak Green Day(ich muzyka staje się prostolinijna) .
O co do metalu to rzeczywiście nie ma nic wspólnego nie mają bo oni po prostu go nie grają . To jest rock , muzyka alternatywna (jak to woli ). Poza tym FOB ma świetnego wokalistę , który ma niesamowity głos . Jeżeli chodzi o teksty ich piosenek mogliby się bardziej postarać :padam: . Ale co tam , muzyka się liczy :D Jak dla mnie oni są The Best :padam:

Dominika3325 

Wysłany: 2011-07-21, 12:40   

Fall Out Boy ...
Hm.. znam ich kilka piosenek.. Ale lubię tylko jedną góra dwie.
tą pierwszą jest Thanks for the Memories a drugiej nie znma tytułu gdyż słyszałam ją na rebel.tv i zapomniałam spisac tytułu :kwasny:
Ogólnie to raczej zespół nie dla mnie.. Ale nic do nich nie mam. :)

Odpowiedz do tematu