• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:45
Autor Wiadomość

bro  

Wysłany: 2007-11-18, 22:58   

Czytanie ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz temat i wypowiedzi ludzi tutaj. Wtedy być może zrozumiesz o co chodzi i o czym jest tutaj pisane.

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-01-19, 22:38   

Zombwbij napisał/a:
Dlaczego? Bo są z innego niż Ty świata?

Nie. Jakos tak czuje do nich niechec za ich wyglad... Muzyke ktorej sluchaja (sam kiedys sluchalem nawet)... Za ich zachowanie na koncertach, oraz specyficzny sposob "tanca".... Za dlugie wlosy (chodzi mi o mezczyzn, bo jak znam Was to zaraz sie ktos spruje ze tego nie wyszczegolnilem)....

zbych1112 napisał/a:

jaro21_89 napisał/a:
Za ich zachowanie na koncertach,
Jakie zachowanie?

A to jest akurat scisle zwiazane z tancem... Jak bylem na koncercie rockowo-metalowym to ci ludzie nie tanczyli tylko poprostu sie przepychali i wielu ludzi ucierpialo (w tym kobiety)... picia jaboli tez nie mozna uznac za normalne zachowanie.... A o cpaniu to juz calkiem nie wspomne... Popatrz na takie zespoly jak SOAD, Korn (Heada troche pogielo), Nirvana itd... Moznaby wymieniac w nieskonczonosc....

Nori napisał/a:
jaro21_89 napisał/a:
Jakos tak czuje do nich niechec za ich wyglad...

Obrazek "DLATEGO slucham metalu"
jaro21_89 napisał/a:
Muzyke ktorej sluchaja

http://pl.youtube.com/watch?v=p-EwYVaQuEU
No nie wiem, wielu Tych Twoich najwidoczniej przepada rowniez za metalem ;)
jaro21_89 napisał/a:
Za ich zachowanie na koncertach, oraz specyficzny sposob "tanca"

Ta... http://pl.youtube.com/watch?v=T8BolT-4aNE
jaro21_89 napisał/a:
Za dlugie wlosy (chodzi mi o mezczyzn, bo jak znam Was to zaraz sie ktos spruje ze tego nie wyszczegolnilem)....

A to to to to juz lepiej pozostawie bez komentarza ;p

Jarasz sie tym?? Ja osobiscie nawet nie mam zamiaru na te linki zaglodac... To co pokazales o niczym nie swiadczy... Kretynow chcesz wystawic jako reprezentantow naszego swiata... No wybacz....
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-01-19, 23:05   

jaro21_89 napisał/a:
A w ktorym miejscu tak napisalem??

Napisałeś:
jaro21_89 napisał/a:
nie lubie metalowcow.....
jaro21_89 napisał/a:
jakos tak czuje do nich niechec za ich wyglad... Muzyke ktorej sluchaja (sam kiedys sluchalem nawet)... Za ich zachowanie na koncertach, oraz specyficzny sposob "tanca".... Za dlugie wlosy (chodzi mi o mezczyzn, bo jak znam Was to zaraz sie ktos spruje ze tego nie wyszczegolnilem)....
I dalej, w odpowiedzi na pytanie Zbycha, o jakie zachowanie chodzi:
jaro21_89 napisał/a:
jak bylem na koncercie rockowo-metalowym to ci ludzie nie tanczyli tylko poprostu sie przepychali i wielu ludzi ucierpialo (w tym kobiety)... picia jaboli tez nie mozna uznac za normalne zachowanie.... A o cpaniu to juz calkiem nie wspomne... Popatrz na takie zespoly jak SOAD, Korn (Heada troche pogielo), Nirvana itd... Moznaby wymieniac w nieskonczonosc....
może zdecyduj się najpierw, jakiej subkultury/miłośników jakiego gatunku muzyki nie lubisz?

grlało, matulu
Ostatnio zmieniony przez sis 2008-01-21, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  

bro  

Wysłany: 2008-01-19, 23:46   

jaro21_89 napisał/a:
Za dlugie wlosy
A co z metalowcami, co mają krótkie włosy?
jaro21_89 napisał/a:
picia jaboli tez nie mozna uznac za normalne zachowanie....
A co nienormalnego jest w piciu jaboli? Ja rozumiem, że może nie smakować, ale co jest w tym nienormalnego? I czy w takim razie nie lubisz wszystkich, którzy piją jabole, czy tylko metalowców?
jaro21_89 napisał/a:
A o cpaniu to juz calkiem nie wspomne...
Dla Ciebie, to że ktoś ćpa wynika z tego, że słucha metalu?
jaro21_89 napisał/a:
Popatrz na takie zespoly jak SOAD, Korn (Heada troche pogielo),
I co z nimi nie tak? Bo chyba nie wyłapałem.
jaro21_89 napisał/a:
Kretynow chcesz wystawic jako reprezentantow naszego swiata...
Masz rację, to nie jest potrzebne
jaro21_89 napisał/a:
Ale sluchasz cpunow....
Masz może listę zespołów, których członkowie ćpają? Ja niestety nie mam dostępu do takich danych, ale skoro Ty masz to prosiłbym o podzielenie się informacjami.

Nasir  

Wysłany: 2008-01-19, 23:58   

bro napisał/a:
jaro21_89 napisał/a:
Za dlugie wlosy
A co z metalowcami, co mają krótkie włosy?
jaro21_89 napisał/a:
picia jaboli tez nie mozna uznac za normalne zachowanie....
A co nienormalnego jest w piciu jaboli? Ja rozumiem, że może nie smakować, ale co jest w tym nienormalnego? I czy w takim razie nie lubisz wszystkich, którzy piją jabole, czy tylko metalowców?
jaro21_89 napisał/a:
A o cpaniu to juz calkiem nie wspomne...
Dla Ciebie, to że ktoś ćpa wynika z tego, że słucha metalu?
jaro21_89 napisał/a:
Popatrz na takie zespoly jak SOAD, Korn (Heada troche pogielo),
I co z nimi nie tak? Bo chyba nie wyłapałem.
jaro21_89 napisał/a:
Kretynow chcesz wystawic jako reprezentantow naszego swiata...
Masz rację, to nie jest potrzebne
jaro21_89 napisał/a:
Ale sluchasz cpunow....
Masz może listę zespołów, których członkowie ćpają? Ja niestety nie mam dostępu do takich danych, ale skoro Ty masz to prosiłbym o podzielenie się informacjami.

Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ale nie chce mi sie edytowac Twojej wypowiedzi... Napisze ciurkiem ale jestem pewien ze wyczaisz.... Jabole pija menele... To dno.... To ze ktos cpa nie wynika z tego ze slucha metalu... Head byl glownym kompozytorem muzyki i tworca tekstow... Za duzo cpal i odszedl sluzyc Bogu.... Wokalista Nirvany cpal... Czlonkowie zespolu Korn cpaja... W Soad tez sa cpuni.... Tego jest zapewne o wiele wiecej ale z uwagi na to ze nie jestem znawca zespolow metalowych ani rockowych nie bede sie nadmiernie madrzyl....
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

bro  

Wysłany: 2008-01-20, 00:07   

jaro21_89 napisał/a:
Jabole pija menele... To dno....
No właśnie sęk w tym, że nie tylko menele.
jaro21_89 napisał/a:
Czlonkowie zespolu Korn cpaja... W Soad tez sa cpuni....
mogę wiedzieć skąd te informacje? Poza tym masz niechęć do metalowców, ponieważ niektórzy członkowie niektórych zespołów metalowych biorą dragi?

No i w końcu : nie lubisz wszystkich metalowców ze względu na to, że część z nich pije jabole i bierze dragi?

Nasir  

Wysłany: 2008-01-20, 00:18   

bro napisał/a:
jaro21_89 napisał/a:
Jabole pija menele... To dno....
No właśnie sęk w tym, że nie tylko menele.
jaro21_89 napisał/a:
Czlonkowie zespolu Korn cpaja... W Soad tez sa cpuni....
mogę wiedzieć skąd te informacje? Poza tym masz niechęć do metalowców, ponieważ niektórzy członkowie niektórych zespołów metalowych biorą dragi?

No i w końcu : nie lubisz wszystkich metalowców ze względu na to, że część z nich pije jabole i bierze dragi?

Sami sie przyznali... A jesli chodzi o metalowcow to nie lubie ich od tak... Sa powody ale nie we wszystkich przypadkach... jest czasem tak ze kogos nie lubie bo jest metalem a nawet go nie znam... stereotypy... A pomyslec ze moj brat cioteczny, rodzony, kuzynki dwie i jeszcze masa ludzi to brudasy;p Ich akurat lubie...
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-01-21, 20:14   

A crack jako pożywka dla gangsta-raperów w USA w latach 90 i teraz także to co? Ćpuny są w każdej subkulturze.

Nasir  

Wysłany: 2008-01-21, 21:01   

Psycho Krusher napisał/a:
A crack jako pożywka dla gangsta-raperów w USA w latach 90 i teraz także to co? Ćpuny są w każdej subkulturze.

Powiedz prosze ktory raper pali crack?? Co niektorym zdaza sie wciagac koke, ale ona to akurat podobnie jak marihuana jest gowniany narkotyk.... Gdyby jakikolwiek raper zostal wogole posadzony o odurzanie sie crackiem wylecialby z gry na kopach....
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Katharsis  

Wysłany: 2008-01-21, 21:15   
   Polecający: Lewiatan

Nie osadzaj calej subkutlury na podstawie kilku przedstawicieli. Ja osobiscie nigdy nie mialem w rekach narkotykow. Nigdy nie zapalilem papierosa, nigdy sie nie upilem. Co Ty na to? Dlaczego masz cos przeciwko mnie z powodu subkultury do ktorej naleze? A raczej - dlaczego masz cos do mojej subkultury, skoro piszesz bzdury?
jaro21_89 napisał/a:
Co niektorym zdaza sie wciagac koke, ale ona to akurat podobnie jak marihuana jest gowniany narkotyk....

Ale narkotyk.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-01-22, 16:27   

jaro21_89 napisał/a:
Powiedz prosze ktory raper pali crack?? Co niektorym zdaza sie wciagac koke, ale ona to akurat podobnie jak marihuana jest gowniany narkotyk.... Gdyby jakikolwiek raper zostal wogole posadzony o odurzanie sie crackiem wylecialby z gry na kopach....

A więc ćpali jednak. Nieważne co. I co to za argument: "że koka to gówniany narkotyk". To tak samo cienkie papierosy nie trują bo to gówniane papierosy?

Jak widzisz w każdej subkulturze są ćpuny i twoje pierdoły o ćpunach-metalach są z dupy wyjęte.

zielono-mi  

Wysłany: 2008-02-27, 20:01   

Ciekawa teza...choć w ogóle niezgodna z prawdą...świat byłby pełen satanistów :zdegustowany: ja tam jesem katoliczką i słucham rocka :D

Jak ją zrobisz, to ją sprzedasz.

Jak ją kupisz, to jej nie masz.

Jak ją masz, to jej nie widzisz???

Vampirzyca  

Wysłany: 2010-03-18, 20:58   

Powiem Wam, że ja mam gdzieś co ludzie sobie pomyślą. Ogólnie jestem dość znaną osobą w moim mieście. Wyglądam tak: blada cera, błękitne oczy, czarne włosy za pas, obowiązkowo glany 15, czarny makijaż, gorset. (Nie chadzam w spódnicach) I tak naprawdę nie słucham komentarzy. Przynajmniej się staram. A na Text: "szatan", złośliwie odpowiadam: "we własnej osobie"... Ludzie którzy Nas obrażają, bo Nasz wygląd im się nie podoba mają coś nie-tak ze sobą. Nie znają naszego wnętrza a śmią oceniać... Brrr! :zly:

Pasażer  

Wysłany: 2010-03-21, 00:56   

...

Niektórzy nawet w bzdurnym stwierdzeniu znajdą powód do lansu i ustawiania epickiej barykady przeciw reszcie świata. W pocie i znoju kreują siebie tak, jak gdyby kogokolwiek to obchodziło.

O satanistach, bazując na podstawie upodobań muzycznych fanów rocka i metalu, nie mówią już chyba nawet staruszki w tramwajach. Zmieńmy płytę. Bunt jest elo, ale raczej taki uzasadniony.

Vampirzyca napisał/a:
Wyglądam tak: blada cera, błękitne oczy, czarne włosy za pas, obowiązkowo glany 15, czarny makijaż, gorset. (Nie chadzam w spódnicach)

Z tego się wyrasta, bez obaw.

Raise  

Tytuł: ~_^ Meow?

Wysłany: 2010-04-01, 00:28   

Lola napisał/a:
"sataniści nie czcza szatana i nie składaja mu ofiar , satanizm to postawa, tak jak chrzescijanie wierza w Boga tak satanisci wierza tylko w siebie i dązą tylko do własnego szczescia"

Hehehe a kto Ci takich bzdur nawciskał, Lola? Niestety mało wiesz o satanistach. Opisałaś raczej "chaotów". Satanista czci Szatana tak jak chrześcijanie Boga. Sataniści (nie mam na myśli pseudo satanistów) nie uznają czegoś takiego jak "dziewiczych mordów na ołtarzu", gwałtów a zabijanie zwierząt jest zakazane. Jeśli nie wierzysz, poczytaj trochę o zasadach panujących w Church of Satan znajdującym się w USA. Jedyną ofiarą jaką składają swojemu Panu to samookaleczenie. "Ofiara własna dla własnego życzenia jest sukcesem". Wiadomo -praktykują czarną magię w większości niszczą drugiego człowieka.
Pomijając ten uroczy fakt, niestety ludzie już tacy są, że kiedy ich "inność" w oczy kole, zazwyczaj wyzywają od "szatanistów". Hahaha to słowo mnie dobija. Btw. najlepiej jest to olać i nie zmieniać swoich poglądów, sposobu ubierania, gatunku muzyki.
Ostatnio zmieniony przez Raise 2010-04-01, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu