• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:45
Autor Wiadomość

Arjada  

Wysłany: 2006-05-30, 22:29   Gothic, rock i metal

nie rozumiem jednej rzeczy zwykle gdzy osoba np.taka jak ja slucha metalu rocka czy gothicu odrazu jest brana za szataniste...nie rozumiem tego...w klasie nawet mam przydomek szatanistka tylko ldatego ze slucham metalu czy rocka i lubie sie ubieac na czarno...osobiscie denerwuje mnie krytykowanie subkultury ludzi...
od spojrzeń
bezlitosnych
Dających ból każdemu
słabemu człowiekowi

Lady spark  

Wysłany: 2006-05-30, 22:44   
   Polecający: Przypadek;)

Ja sie przyzwyczailam do glupich tekstow osob mnie nie znajacych czy tych dziwnych spojrzen ktorymi jestem obdarzana przez starsze panie i szczerze mowiac mam gleboko gdzies tych co nie chca mnie poznac bo chodze w glanach :rotfl: Dla mnie osoba godna uwagi to ta ktora najpierw probuje poznac czlowieka a dopiero potem go ocenia. Nie przejmuj sie po prostu badz soba

Artsf  

Wysłany: 2006-05-30, 23:35   

Istnieją zespoły metalowe z tekstami o tematyce chrześcijańskiej np:
Tymoteusz , Armia , Pneuma i wiele innych.Kilka lat temu w programie telewizyjnym ogładałem kapelę metalową (nie pamiętam nazwy),której muzycy wypowiadali się że w ten sposób wyznają wiarę.
Zresztą w czasach gdy miałem 11 lat też padały teksty że big beat to gorsze niż wojna a Niemen nie śpiewa tylko ryczy.

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-05-31, 08:20   
   Polecający: Google

Lady spark napisał/a:
Ja sie przyzwyczailam do glupich tekstow osob mnie nie znajacych czy tych dziwnych spojrzen ktorymi jestem obdarzana przez starsze panie

tez sie juz przyzwyczailam bo to jest juz poprostu codzienna norma tylko ja nie wiem czym sie az tak wyrozniam ? :/ echh i to nie jestem obgadana przez starsze panie tylko przez otoczenie w skzole :P no ale coz jesli ludzie oceniaja Cie po wygladzie jak sie ubierasz czy chodze w glanach czy w szpilkach albo jkiej muzyki sluchasz to takich ludzi mam poprostu gdzies ...

Lady spark napisał/a:
Dla mnie osoba godna uwagi to ta ktora najpierw probuje poznac czlowieka a dopiero potem go ocenia.

dokladnie :) osoba wartosciowa to ta ktora chce poznac wartosc 2 :)

Adamus  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-05-31, 09:40   

Szatana można ponoć znaleźć nawet w Beatlesach (to pewnie dlatego, że są sławniejsi od Chrystusa i chodzili w czarnych golfach), o Stonesach nie mówiąc. W ogóle dla wszystkich tropicieli szatana i jego gorliwych wyznawców polecam stronę http://m-c-p.prv.pl/ , dzięki niej dowiedziałem się, że np. zespół Wilki swoją nazwą nawiązuje do wilkołaków a Trubadurzy do zespół metalowy. A co do wyglądu - księża chodzą na czarno i jakoś nikt do nich nie ma o to pretensji.

/Mimi Smith, ciotka Johna Lennona/

Arjada  

Wysłany: 2006-05-31, 10:39   

Nie mam pytan do tej strony ktora podal Adamus.........nigdy nie czytalam wiekszych pierdol jak na tej stronie...jak to czytalam t mnie az grzalo.....ja sie juz przyzwyczailam do tego jak na mnie mowia i wogole olewam ich typowo....mam to samo zdanie....
PosZczElona napisał/a:
Lady spark napisał/a:
Dla mnie osoba godna uwagi to ta ktora najpierw probuje poznac czlowieka a dopiero potem go ocenia.
od spojrzeń
bezlitosnych
Dających ból każdemu
słabemu człowiekowi

Mefisto 

Wysłany: 2006-05-31, 15:44   

Ja zgadzam sie z Arjadom...
Bardzo lubie ubeirać się na czarno...
a wszyscy odrazu mi mówią że ja słucham satanistycznej muzyki
Poprostu tego nie lubie... nie jestem rzadnym stanem...jestesm chrzescijaninem ale to nic nie pomoaga jak tak powiem bo następnego dnia zaś mi tak mówią ;/
.................................Far Away...

Nie czepiać sie Avatara xD

moi  

Wysłany: 2006-06-05, 11:04   

A ja mam zupełnie odwrotny przypadek, bo lubie słuchać muzyki typu Gregorian lub eRa i wszyscy nazywają to muzyką kościelną! CO z tego, że Gregorianie są mnichami, skoro śpiewają piosenki np. Osbourne'a, a każdy chyba wie że on religijny raczej nie jest. Wśród ludzi panuje błędne przekonanie, że muzyka chóralna to "pop dla mnichów"! Czy sytuacja nie jest podobna do waszej? Mnie raczej nie wierzącą, wiążą z chrześcijaństwem, bo słucham takiej a nie innej muzy.

Lady spark  

Wysłany: 2006-06-05, 14:58   
   Polecający: Przypadek;)

moi napisał/a:
Osbourne'a, a każdy chyba wie że on religijny raczej nie jest.

Tutaj sie myslisz Osbourne jest osoba gleboko wierzaca...

Lola  

Wysłany: 2006-06-05, 16:13   
   Polecający: religia tv

oooooooo chyba wkrocze tutaj w celu niesienia pomocy biednym czarcim pomiotom poszkodowanym przez społeczenstwo ! ;p

Polska , jako kraj tolerancyjny , przodujący w rankingach światowych, nie moze sobie pozwolić na taki margines spoleczny , jakim sa ludzie słuchający muzyki prosto z piekiel, smierdzącej paloną smołą i skropioną krwią niewinnych dziewic złozonych w ofierze na pobliskim cmentarzu ;] Jesteście opętani ! Za kare musicie odbyć pielgrzymke do Czestochowy, na kolanach z pejczem w ręce!
Jak przyjdziecie ,dajcie znac, pojdziemy na piwo ;p

a no i tak co by w temacie być polecam wszystkim młodym i początkującm satanistom strone www.satan.pl , w celu zapoznania sie z tajnikami sprawnego wbijania kotów na pal;p

\m/ :hyhy: \m/

max 

Wysłany: 2006-06-11, 17:06   

mhm no ja też słucham metalu i jakoś niemam z tym większych problemów, no może czasami, wprawdzie niamam długich włosów ale na czarno chodzę ubrany i bynajmniej nie dlatego że jakoś identyfikuję się kulturą tzw. "metalowców" tylko dlatego że tak lubię... a docinek kierowanych w moją stronę nawet nie słucham, po pierwsze dlatego że 90% z nich to po prostu niewinne żarty a pozostałe 10% to teksty ludzi niepojmujących ideologii satanizmu, którzy ujawniają swój strach wykreowany przez mass-media :/ szkoda gadać...

Lola  

Wysłany: 2006-06-11, 17:46   
   Polecający: religia tv

jaki satanizm ? czym jest satanizm wg was ? To ze koles spiewa o pentagramach i trzyma w ręce odwrocony krzyz (np Gorgoroth) to nie jest satanizm , bo sataniści nie czcza szatana i nie składaja mu ofiar , satanizm to postawa, tak jak chrzescijanie wierza w Boga tak satanisci wierza tylko w siebie i dązą tylko do własnego szczescia , dlatego satanizm uwazam za zły, bo nie patrzy sie na innych ludzi , a tylko i wyłącznie na siebie i własne potrzeby. A Ci co sie fascynują szatanem i odprawiaja czarne msze to raczej pseudosatanisci, ludzie pod wpływem zespołow metalowych , często błędnie rozumianych tekstów piosenek, fascynacja danego zespołu , ale to nijak sie ma do samej muzyki metalowej! Bo muzyki metalowej czy jakiejkolwiek sie słucha a nie chodzi sie wieszac jesli ktos tam zaspiewa o smierci! Dlatego takim satanizmem o jakim sie słyszy w TV zajmuja sie głupie dzieciaki , zafascynowane KATem , Behemothem , którym sie wydaje ze jak ich idol śpiewa o morderstwach na cmentarzu to pewnie tak robi na codzien , więc oni tez w ramach oddania i pokazania ze sie kocha idola pojda spijac krew kurcząt. Nic bardziej błędnego! Jak juz gdzies kiedys pisałam , gosc z Infernal War , zespołu Black Metalowego , częstochowskiego , na scenie to typowe black metalowe zwierzęta, bestie, niszcza tak psychike ze masakra , ale sa genialni w tym co robia , a na codzien? spokojne chłopaki w bluzach dresowych, bez tych całych makijazy i innych bajerów ... takze nie ulegajcie złudzeniom , słuchajcie muzyki z głowa i nie bierzcie wszystkich tekstów i pzresłan do serca , bo tylko głupiec leci zabijac starsze babcie słuchając morderczych dzwieków ;]

A to ze ludzie sie z was smieja bo słuchacie metalu to ja dam wam rade ;] PIEPRZYC ICH!

max 

Wysłany: 2006-06-11, 20:26   

brawo dla Lolinki, widze że dobrze zapoznana z tematem... jak dobrze jest poczytać posty ludzi którzy wiedzą co piszą :) . Prawdę mówiąc to z samym Satanizmem raczej nie powinniśmy łączyć określonych gatunków muzyki.

einsatzkommando  

Wysłany: 2006-06-11, 20:51   

OJ jacy wy biedni wy mroczni szatanisci :rotfl: :rotfl: :rotfl:

lolinka napisał/a:
To ze koles spiewa o pentagramach i trzyma w ręce odwrocony krzyz (np Gorgoroth)

EE tam, a 'Sorcery Written in Blood" to kult szatanski jest przeciez ;]

lolinka napisał/a:
Behemothem

Ale to raczej tym nowym ;]
Bo stary to czyste pogaństwo, choć szatany tez tam czasem sie wkradły na jakąś okładkę, np. Endless Damnation

Zebera 

Wysłany: 2006-06-11, 21:10   

Adamus napisał/a:
księża chodzą na czarno i jakoś nikt do nich nie ma o to pretensji.

zgadzam się.! :padam:

Odpowiedz do tematu