• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:45
Autor Wiadomość

LaPunk 

Wysłany: 2011-06-19, 20:25   

Green day <3 Uwilebiam ich. Wielbię i ogólnie ubóstwiam. Kocham ich muzykę. Holiday coś na teraz : D :D

dave  

Wysłany: 2011-07-02, 16:41   

Szczerze to jakoś nie darze ich wielkim uczuciem xD

Jak dla mnie to za słabe klimaty, no, ale kto co lubi. Pomimo tego Boulevard Of Broken Dreams, Holiday i Wake Me Up When September Ends przypadły mi to gustu.

Dominika3325 

Wysłany: 2011-07-21, 12:12   

panna-nielegalna napisał/a:
pff a ja lubie ich muzyke o! dziekuje :padam:

Ja też lubię;pp Spoko zespół. A moje ulubione piosenki ich to American Idiot Holiday Longview:D ;)

Amy_nr7  

Wysłany: 2011-07-21, 14:10   

Ich muzyka zawsze poprawia mi nastrój.. kiedy chodzę do szkoły pomaga w nauce przy ich pisenkach wszystko wydaję się proste :) Kocham ich za to <3 ;)

Piaskowy Ludek  

Wysłany: 2011-09-17, 20:01   

Lubie ich bardzo. Uwielbiam piosenke Wake me when september ends. Jest taka refleksyjna i dobra gdy ma sie dola

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-25, 13:52   
   Polecający: dzięki sobie

nie lubisz Know your enemy ?
ja tam kocham Green Day :P

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-10-25, 20:58   
   Polecający: Wujek Google

buraukkaforesee napisał/a:
ja tam kocham Green Day

Dlaczego?

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-26, 12:50   

yaku, za muzykę, za teksty - za dobrego wokalistę
co ty taki dociekliwy ? :luka:

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-10-26, 12:53   

Jaja sobie z Ciebie robi, jak to yaku, ewentualnie stara się Cię sprowokować do pisania "nieco" dłuższych postów mimo wszystko i "nieco" szerszego rozwijania wypowiedzi :P

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-26, 13:24   

Niechaj i tak będzie oto dłuższy post: lubię Greenday za to że jest zespołem punkrockowym, akurat taka muzyka przypada mi do gustu, mają genialnego wokalistę - jego głos trochę mi się kojarzy z głosem wokalisty SImple Plan a Simple Plan również lubię mniej więcej z tych samych względów więc nie pytaj dlaczego, akurat mam to do siebie, że lubię takie wokale albo nieco zachrypiałe w typie Roda Stewarta, lubię Green Day bo w ich piosenkach słychać wyraźnie dobre brzmienia gitary elektrycznej, czy perkusji, czego brakuje mi w polskim rocku - rock polski to chyba tylko z nazwy jest, poza tym Green Day nie jest takim starym zespołem a więc dziwię się że w obecnych czasach Lady Gagi ktoś może produkować dobrą muzykę - nie to że mam cos przeciwko LG ale niestety jej po po ker face i tym podobnę jąkadła nie nazwałabym muzykę- ale gustibus coś tam coś tam
moje ulubione piosenki to "American Idiot" "Know your enemy" " Wake Me Up When September Ends" którą to nawet lubi moja j-rockowa znajoma, "Holiday"
zawsze w ich piosenkach jest pewien powiew świeżości, młodzieńczości, buntu, poza tym wywodzą się z rodzin nieszczęśliwych i niezbyt fajnego miasta przez co daje mi to poczucie iż skoro doszli tak daleko są wartościowi - nie za kasę grają, nie za plecy ze tak powiem
co do ich świetności niby mogłabym się podeprzeć nagrodami jakie zdobyli ale przecież nie o to chodzi - zawsze gdy jest mi smutno, cięzko i chcę się odizolować od świata puszczam Green Day na full aż mi bębenki pękają i czuję się lepiej - to jest dla mnie baaardzo ważne - ogólnie nie potrafię żyć bez muzyki jak i bez powietrza choć ponoć słuchu muzycznego nie mam to nic mnie to nie obchodzi bo lubię co lubię a nie to co modne :mad:
nie boją się powiedziec co myślą - to też jest dobre - nie tworzą tylko piosenek o miłości, każda piosenka jest nieco inna od drugiej ale pozostaje wciąż ten sam znakomity Greendayowy smaczek
Członkowie zespołu działają również przeciwko degradacji środowiska - to też plusuje ich u mnie poza tym co grają
Billie jest całkiem przystojny nie jak Bieber chociażby, ma fajny styl, tak jak i pozostali członkowie zespołu :P
To z tych najważniejszych aspektów tyle

yaku  

Wysłany: 2011-10-26, 14:28   

Kerosine napisał/a:
stara się Cię sprowokować do pisania "nieco" dłuższych postów mimo wszystko i "nieco" szerszego rozwijania wypowiedzi

To był mój cel numer jeden, a Ty wyjeżdżasz mi z "ewentualnie" :suchy: .

lubię Greenday za to że jest zespołem punkrockowym

Ostatnio z punk rockiem mają tyle wspólnego, co Metallica z metalem...

bo w ich piosenkach słychać wyraźnie dobre brzmienia gitary elektrycznej, czy perkusji, czego brakuje mi w polskim rocku - rock polski to chyba tylko z nazwy jest

Turbo, Kat, KSU, stary Big Cyc, stary Perfect, Haratacze, te wszystkie zespoły instrumentalnie biją GD na głowę, mam wymeniać dalej? Flapjack czy Acid Drinkers w którym gra jeden z najlepszych perkusistów na świecie - Ślimak. Ech...

poza tym Green Day nie jest takim starym zespołem a więc dziwię się że w obecnych czasach Lady Gagi ktoś może produkować dobrą muzykę

Green Day powstało w 1987 roku - grają 24 lata. Wcale nie są takim starym zespołem. Oczywiście, że w czasach Lady Gagi ktoś może produkować dobrą muzykę, ale nie jest to Green Day od 1999 roku.

Resztę pominę, bo nie chce mi się komentować Twojego osobistego stosunku do GD, ale to wręcz musiałem.

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-26, 14:38   

yaku chciałam tu zacząć się z tobą kłócić ale po prostu nie skomentuje tak jak bym chciała twej wypowiedzi :)
lubię co lubię
punk rock moze to i nie do końca jest ale rock a nie disco polo
podanych zespołów nie słucham nie licząc Turbo bo nie uważam że mają fajne piosenki - to moje zdanie nie twoje - ty sobie słuchaj czego chcesz - ale i tak Turbo jest heavymetalowe czyli porównanie kota do psa niestosowne :) - mówiłam o rocku i dobrze słyszalnych brzmieniach ehh trzeba czytać ze zrozumieniem ...
i oczywiście jest dużo dobrych perkusistów i wgl co nie znaczy że ci są do bani - tego nie napisałam ale jak widzę - moje wypowiedzi niektórzy wolą "dogłębnie analizować" jak wiersze w szkołach - co autor miał na myśli ...
nie jest starym mimo wszystko bo mieszczą się jeszcze w latach 80 tych a poza tym nadal tworzą co znaczy że mogę je porównać do tego co jest w tym samym czasie czyli teraz tworzone przez innych wykonawców i mam prawo nie lubić panny LG i jej jąkania się w każdej piosence kropka - nie chciałam nikogo urazić to jest zwyczajnie moje zdanie wybacz ...
Ostatnio zmieniony przez buraukkaforesee 2011-10-26, 14:41, w całości zmieniany 1 raz  

yaku  

Wysłany: 2011-10-26, 14:49   

buraukkaforesee, napisałem chyba, że Twojego osobistego stosunku do GD nie skomentowałem. : )

podanych zespołów nie słucham nie licząc Turbo bo nie uważam że mają fajne piosenki - to moje zdanie nie twoje - ty sobie słuchaj czego chcesz - ale i tak Turbo jest heavymetalowe czyli porównanie kota do psa niestosowne - mówiłam o rocku i dobrze słyszalnych brzmieniach ehh trzeba czytać ze zrozumieniem ...

Pisałaś o wykonawcach rockowych, do takich można zaliczyć każdego wykonującego cięższą muzykę gitarową. A skoro z polskich zespołów słyszałaś tylko Turbo, to bardzo mi przykro, że oceniasz instrumentalne zdolności Polaków niżej niż chłopcÓF z GD tylko po tym.

i oczywiście jest dużo dobrych perkusistów i wgl co nie znaczy że ci są do bani - tego nie napisałam ale jak widzę - moje wypowiedzi niektórzy wolą "dogłębnie analizować" jak wiersze w szkołach - co autor miał na myśli ...

Napisałaś, że lubisz dobre brzmienie gitary czy perkusji, czego Ci brakuje w polskich zespołach. Skoro pisząc mało zwarcie i mało "wyraźnie" dajesz duże możliwości do interpretacji a potem Twój kolejny post wręcz zaprzecza temu co napisałaś w pierwszym, to chyba nie ze mną jest coś nie tak.

nie jest starym mimo wszystko bo mieszczą się jeszcze w latach 80 tych a poza tym nadal tworzą co znaczy że mogę je porównać do tego co jest w tym samym czasie czyli teraz tworzone przez innych wykonawców

24 lata jak na zespół, to kupa czasu, można z całą pewnością powiedzieć, że to dość stary zespół. Ale już o to się sprzeczać nie będziemy.

i mam prawo nie lubić panny LG i jej jąkania się w każdej piosence kropka - nie chciałam nikogo urazić to jest zwyczajnie moje zdanie wybacz ...

Czy ja gdzieś zacząłem bronić LG? :suchy:

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-26, 15:06   

yaku niby można zaliczyć ale tego nie zrobiłam umyślnie ...
słyszałam też kilka innych z podanych ale napisałam chyba wyraźnie - nie podobają mi się - a to róznica :dobani:
brakuje i owszem nie jeste to zaprzeczanie yaku - bo są dobre brzmienia ale mało ... ostatnio słuchałam jakiegoś zespołu polskiego i rock polegał na tym, że w tle widać było w teledysku gitarę i perkusję i tylko perkusję było słychać i to słabo a wokalista wył do mikrofonu ale nie poprę się przykładem bo nie chcę nikogo obrażac - a nóz się zdarzyłoby że znów bym kogoś uraziła - wybacz
skoro daję dużo pola do interpretacji to można się spytać ale nie oskarżac :P
tak to zabrzmiało jak byś bronił LG - "Skoro pisząc mało zwarcie i mało "wyraźnie" dajesz duże możliwości do interpretacji a potem Twój kolejny post wręcz zaprzecza temu co napisałaś w pierwszym, to chyba nie ze mną jest coś nie tak" :luka:
kończę bo nie chcę się kłócić pisz co dusza ci nakazuje - ja tylko wyrażałam swoje zdanie - ale skoro wiecznie sie coś nie podoba nie jestem tu po to by wszystkim dogadzać ... - przepraaaaaaaaszam że uraziłam cię nie chciałam - a to że piszę tak a nie inaczej - nie potrafię inaczej - jak dla mnie sprawa jest jasna - no cóż ...

Patrycha13 

Wysłany: 2011-11-25, 09:45   

Kocham ten zespół. xD
Mają fajne piosenki. Pozdro. :rotfl:

Odpowiedz do tematu