• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BlackwhiteCAT  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2011-06-22, 21:29   Guns N' Roses
   Polecający: pan Gógl

nie było tutaj żadnego tematu o słynnych Gunsach, o Axl'ie (czy jak to się tam odmienia), o wcześniejszym ich gitarzyście - dziś soliście - przeseksownym Saul'u Hudsonie i o reszcie, którzy grywają utwory takie jakie Paradise City, czy Welcome to the jungle

Katharsis  

Wysłany: 2011-06-22, 22:03   
   Polecający: Lewiatan

nigdy nie przepadałem za tego typu muzyką, nie umiem czerpać z niej radości. GNR znam wyłącznie pobieżnie i jakoś nie mam ochoty poznać lepiej.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-06-22, 22:38   

Frankly? Nigdy się do nich nie przekonałem jako do kvltowego zespołu rockandrollowego i wogle. Na przeszkodzie stanęły: "November Rain" (choć drugie solo jest całkiem w cyc) (chyba drugie, nie umiem liczyć, a dawnom nie słuchał, wiecie, chodzi o ten moment, kiedy kobieta Axla leży w trumnie w teledysku ;d), sam Axl, dżiiiiiiiz, nie dość, że rudy, to jeszcze skrzeczy, "Sweet Child O' Mine" - a pfe. Tak po prawdzie, chyba byłbym w stanie wysłuchać "Appetite for Destruction" w całości, ale, łoooo, dawno się to nie zdarzyło. Na "Illusions" nie mam samozaparcia.

Najfajniejsze, co im się przytrafiło, to wykorzystanie "Welcome to the Jungle" w którejś, ostatniej chyba, części Brudnego Harry'ego, gdzie poyebanego antagonistę gra Jim Carrey i który przy tej właśnie piosence odprawia swoje szatanizmy. D:

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-06-22, 23:17   

BlackwhiteCAT napisał/a:
Axl'ie
Axlu
BlackwhiteCAT napisał/a:
Saul'u
Saulu
Jeśli obce nazwisko lub imię nie kończy się na niemą samogłoskę, to odmieniamy je normalnie, bez apostrofu.

Na Gunsów miałam ciężką fazę w okolicach... liceum chyba. Zaczęło się od Don't cry, więc dość klasycznie, później Civil war i November rain, a później już poszło. Trwało to dość długo, teraz już mi nieco przeszło, aczkolwiek sentyment do niektórych kawałków pozostał. No i zaraziłam moją młodszą siostrę ;>

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

tellme  

Wysłany: 2011-06-25, 18:25   

Zakochałam się w nich już dość dawno. Mimo tego, że najgorętszy okres z nimi już minął, nadal często do nich powracam. Szczególnie w okresach jesienno-zimowych. Jakoś tak... koją moją duszę swoją muzyką.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-06-28, 17:44   

Gitarowe solo w Novembah Rain i mogliby nie nagrać już nic więcej. W sumie. nie zagłębiałem się nigdy, ale taki pudel metal (żartowałem) to nie dla mnie. Nie no, chwytliwi są, ale żeby mi stawał przy nich? Nah, nie w tym życiu. No, poza pierwszym wymienionym przykładem.

Welcome to the Jungle ? Sram już tym, odkąd miałem przyjemność grać w Burnout Pardise. Ileż można.

kazzik  

Wysłany: 2011-07-04, 10:25   

a ja wezmę Gunsów w obronę, i myślę, że jestem do tego kompetentny (znam ich dyskografię) ;]
płyta Appetite for Destruction to jedna z moich ulubieńszych, szczególnie biorąc pod uwagę utwór, (nie piosenkę, utwór) który ją zamyka "Rocket Queen" (koniecznie przesłuchaj całość!,zmiana rytmu pod koniec piosenki, piękny ending) . Gunsi to zespół z tradycją. Polecam do przeczytania biografię Slasha. niesamowite rzeczy, materiał na dobry film.

nie mówię już o akcjach, kiedy na mtv music awards Slash z Duffem dziękowali managerowi za załatwienie nagrody (podobno od tamtej pory mtv MA jest puszczane z 5-cio sekundowym opóźnieniem, by móc cenzurować takie wpadki. a może to tylko urban legend?).

Polecam Gunsów!

mirela_90 

Wysłany: 2011-12-20, 00:24   

A kto z Was wybiera się do Rybnika na koncert? 30 czerwca mają grać... Ja mam nadzieję że mi się uda... A Gunsi? Legenda... Apetyt na Destrukcje jest genialną płytą :-)

chorymózg  

Wysłany: 2011-12-20, 12:59   

Lubię Guns N' Roses, ale nie w sposób przesadny. Mogą być. :oczami:
Na koncert, o ile będzie, się nie wybieram. Wolę wydać pieniądze na inny zespół - Judas Priest.

cocoo77  

Wysłany: 2011-12-20, 15:22   

jakoś nigdy ich nie lubiłam :looka: to dlatego, że nie przepadam za takim rodzajem grania ,a ponadto bardzo drażni mnie głos wokalisty. tak samo mam z ACDC. po prostu tego nie trawię.

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-12-20, 23:53   
   Polecający: Wujek Google

Gunsi mają być wprowadzeni to Rock and Roll Hall of Fame i z tego powodu spekuluje się, czy zagrają znów w starym składzie na ceremonii.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2011-12-21, 05:03   
   Polecający: Paulinaaa

Ostatnio miałem misje z Don't you cry tonight i november rain.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2011-12-28, 23:39   

Co można powiedzieć - zabójcze solówki Slasha, powalająca gitara rytmiczna Izzyego, świetny bass Duffa, profesjonalna perkusja Stevena/Matta i głos Axla. Gdyby nie gwiazdorstwo i fochy Axla, to byłby to według mnie najlepszy zespół w historii. Sam jestem fanatykiem Slasha i jeżeli dadzą koncert w starym składzie w Polsce to pójdę na kolanach.
Impatient and curious of what may come

marakesz  

Wysłany: 2011-12-29, 10:34   

Gunsi dla mnie są czymś więcej niż tylko kapelą grającą rewelacyjną i przemawiającą do mnie muzyką. Słuchając niektórych kawałków na prawdę przechłodzą mnie dreszcze :P

Ogólnie rzecz biorąc według mnie świat muzyczny byłby o wiele uboższy gdyby nie było tego zespołu.

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2012-01-25, 12:24   

Klasyk! :) Co do nowych 'Guns'ów'. Źle nie jest - ale tylko w studiu, po masie cyfrowych przeróbek. 'Chinese Democracy' podobało mi się. Nawet bardzo. Ale na żywo, to już niestety nie to. Axl jest obecnie tak słaby, że nawet nie wyobrażam sobie jak miałby 'wyciągnąć' większość starych przebojów. Dobrze, że chociaż gitarzystów mają niezłych. Oczywiście Slash to klasa sama w sobie, ale taki Ashba to świetny grajek!

Odpowiedz do tematu