• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

jestem  

Wysłany: 2011-08-01, 20:00   Michał Jelonek

Tak więc co sądzicie o twórczości tego pana, o jego solowej płycie, i ogólnie o łączeniu muzyki klasycznej z hard rockowymi brzmieniami?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-08-02, 11:02   

lubię.

nie jakoś super często, ale od czasu do czasu zdarza mi się zasłuchać. niestety nie dotarłam na koncert na który się wybierałam, bardzo żałuję, bo ponoć na żywo jest jeszcze lepszy.

ale nadrobię.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-08-02, 11:41   

Coś tam jego słyszałem. Solówki to tylko parę kawałków na youtube przesłuchiwałem - miłe dla ucha, ale jakoś muzyka instrumentalna do końca mnie nie pociąga ostatnio.
Pamiętam, że on na płytach zespołu Ankh grał... bo o ile mnie pamięc nie myli w takiej na ten przykład "Krainie Umarłych" byly jego skrzypce.

Bliżej i konkretniej nie znam, jedyne skrzypce jakich ostatnio słucham obsługuje panna Autumn, no ale to inna muzyka jednak.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-08-02, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  

Aliothe  

Wysłany: 2011-08-02, 15:04   

Bardzo podoba mi się połączenie skrzypiec z cięższym brzmieniem. Lubię, słucham nawet przez samą sympatię do tegoż instrumentu (;

ZiomKorn  

Wysłany: 2011-08-09, 17:13   

grali przed KoRnem w Wawie , pierwszy raz go usłyszałem wlasnie tam na żywo i odtąd go słucham , fajna muza

Demonica  

Wysłany: 2011-08-11, 14:16   

Ja widziałam go na Naturaliach parę lat temu. Na te niestety nie dotarłam :( Ale Jelonek czasami teraz przygrywa też w innym zespole, tylko sobie nazwy nie mogę przypomnieć.

Casseith  

Wysłany: 2011-08-11, 15:07   

Uwielbiam zarówno jego, jak i muzykę którą wykonuję. Jest po prostu świetny, bardzo energiczny człowiek mający prześwietny kontakt z publicznością. Widziałam go na koncercie Huntera w łódzkiej Dekompresji i z chęcią poszłabym jeszcze raz.
Ostatnio zmieniony przez Casseith 2011-08-11, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  

Demonica  

Wysłany: 2011-08-11, 15:18   

Hunter, właśnie :) Dzięki za przypomnienie :)

Closterte  

Wysłany: 2011-08-14, 19:06   

Byłam na jego koncertach naprawdę nie raz i dwa, a nadal jego koncertami się zachwycam; na jego koncerty się cieszę i bawię się na nich mega, mega świetnie, pomimo tego, że ciągle słyszę ten sam materiał i nic mnie nie zaskakuje - i to jak dla mnie jest najfenomalniejsze w Jelonku. Niemniej jednak, już po ostatnich koncertach, po słowach zachwytu następuje prośba o nową płytę... Więc miejmy nadzieję, ukaże się na jesień, jak zapowiadają. :>

Pasażer  

Wysłany: 2011-08-15, 12:57   

Na koncertach ma fajny kontakt z publicznością, pijanych ludzi potrafi okiełznać raz-dwa, no ale skoro grywał z Ankh, Hunterem i różnymi innymi, to się nie ma co dziwić.

Muzyka generalnie dupy nie urywa, ale czasem można włączyć. Lorr i Akka ftw, zdaje się, najlepsze.
Ostatnio zmieniony przez Pasażer 2011-08-15, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  

Katharsis  

Wysłany: 2011-08-15, 19:48   
   Polecający: Lewiatan

Kiedyś połakomiłem się na jego album... jest dobry, żeby sobie leciał w tle, ale nie wystarczająco, żeby się nim ekscytować. To album instrumentalny, a brakuje w nim poważniejszych eksperymentów, to duży błąd!

W zasadzie nie mam nic przeciwko skrzypcom w ostrej muzyce, ale równocześnie nie znam artysty, który umie ich użyć odpowiednio... moja mama lubi tego skrzypka, może się spodobać fanom Jelonka:
http://www.youtube.com/watch?v=EYsxaEvjeCs (David Garrett)

Odpowiedz do tematu