• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 20:56
Autor Wiadomość

Pomarancza  

Wysłany: 2007-08-07, 00:09   

Och...mój ukochany! >>żart<<

Chociaż artysta, którego niewątpliwie lubie najbardziej i który nie często mi się nudzi. Wszystkie płyty mam, na koncert do Pragi jechać miałam, ale nie wyszło z braku funduszy :| , losy tego pana czasami nawet śledze (co się u mnie chyba tylko w przypadku Mansona spośród wszystkich muzyków zdażyło). Mówią, że koleś dziwny i ekscentryczny, ale jak się o nim poczyta (polecam autobiografie "Trugdna droga z piekła". która jest niemiłosiernie podbarwiona, ale można się z niej troche dowiedzieć) to aż się nudny robi (ale i tak go lubie, bo się umie gościu wykreować).

Jeżeli sprawa się tyczy samego Mansona, to na swój sposób go nawet szanuje. Chociaż od jakiegoś czasu okazuje się #^*#!R%$^:
rozwodzi się z Ditą i bierze za jakąś dupe co ledwie 18 skończyła,
robi monotonną płyte, która zgodnie z zapowiedziami miała być zupełnie inna,
obiecuje i na obietnicach kończy (to odnośnie filmu "Phantasmagoria" i książki jeszcze z starych, dobrych czasów HW)
włóczy się z przyjaciółmi po sądach (odnośnie Pogo)
itd. itp. itw.

Ale..
mimo tego wszyskiego go lubie, bo zespół był od zawsze nastawiony na swój sposób na komercje. Mimo niej muzyke robił dobrą (delicje, delicje), koncerty dawał żywe (delicje, delicje) i teledyski kręcił wciągające (delicje, delicje).

W skrócie, jeżeli komuś nie chce się czytać moich wypocin pod wpływem alkoholu to zespół szanuje i lubie, mimo kilku wad. Just lika love. ;) :padam:

sintezi  

Wysłany: 2007-08-07, 23:32   

Też bardzo go lubie. Mam nawet spora galerie jego fotek na kompie. :P

panna-nielegalna  

Wysłany: 2007-08-09, 22:26   
   Polecający: dzieki sobie! xD

lubie jego muze,chociaz faktycznie potrafi w nieco ekscentryczny sposob zaskakiwac swoich fanow ^^
MM-Personal Jesus :oczami:

Alessa  

Wysłany: 2007-08-10, 22:34   

do mansona mam jakas slabosc. moze nie jest z niego jakis super muzyk, ale i tak lubie jego muzyke. on ma cos w sobie. a co do wygladu, jak dla mnie to moze nawet przefarbowac sobie wlosy na zielony kolor i zrobic sobie rozowe pasemka :zdziwko: ... jakbym miala sie przejmowac wygladem ludzi, ktorych slucham to chyba pozostaloby mi tylko jakies durne techno, nie ma wykonawcow, wiec nie ma ich wygladu:P logiczne:D no chyba ze komputer, na ktorym by stworzono to cos, bylby zardzewialy a pomiedzy rdza namalowane by byly rozowe kwiatki... :oczami:

Pielęgniarka669 

Wysłany: 2007-08-11, 00:00   

Mansona lubię kiedyś kochałam :) na zawsze będę go szanować jako wielkiego artystę. Drażnią mnie osoby, które myslą że są oryginalne bo podoba im się Marilyn. Takie osoby wręcz lubią gdy się mówią: " O matkoo ten pedał?! Słuchasz go?!". Czują, że są wyjatkowe. Wbrew pozorom w mediach biegają same piękne panie i przystojni wylansowani chłopcy. Myślę, że dlatego Manson podbił tak wiele młodych zbuntowanych serc. Ja po kilku latach życia w ciemnościach mogę polecić dobrą muzę w postaci Boba Marley i jego następników... Dobra muza: jazz, reggae, soul, znane przyjemne, dobrze nastrajające piosenki w kawiarni na woli w warszawie www.smaczajama.pl Smaczą Jamę polecam, bo spędziłam tam sporo czasu i zawsze jest świetna muza :)

Kokosowa  

Wysłany: 2007-08-19, 00:21   

Bardzo lubię :hyhy: .
Najbardziej to chyba Tained love ;)
Mnie tam jego wizerunek nie przeszkadza (wręcz go lubię), bo głównie słucham jego muzyki, a gdyby wszyscy mieli by być tacy cud, miód i orzeszki to nikogo by nie było ;]
A co sądzicie o jego ostatnim albumie "Eat me, drink me "??
Masz prawo płakać.
Masz prawo się wstydzić!

iryz 

Wysłany: 2010-06-13, 23:01   

pedał, gej? hahaha :wstyd:

Brian to świetny wokalista i malarz, a Marilyn Manson, jako zespół, jest naprawdę dobry. uwielbiam the nobodies i tainted love, ale moja lista "ulubionych" byłaby naprawdę długa, więc sobie daruję ;x

slawomir78 

Wysłany: 2011-01-23, 21:09   

Tak jasne i jeszcze dyma kozy na koncercie i uciął sobie żebro i grał w "Cudownych Latach" itp itd...Tego typu bzdur już było miliony na jego temat...Ale on sam kiedyś powiedział, że nie ważne jak gadają, ważne że gadają...No i tyle gadali, że w zasadzie dzięki tym wszystkim hejterom, którzy rozsiewali różne plotki na jego temat, wypromował się do tego statusu, że był PRAWDZIWĄ GWIAZDĄ lat 90-tych. Pewnie dlatego też bardzo wielu go znienawidziło, bo mu po prostu zazdrościło sławy. Trzeba przyznać, że w latach 1996-2001 to było bardzo głośno o Mansonie, bo było nie było prowokował..Od roku 2002 to już niestety jego gwiazda przycichła.........Ale i tak ma swoich wiernych fanów do których i ja się zaliczam....Nie jest to już ten sam Manson co kiedyś, ale każdy z nas się zmienia z czasem czyż nie ? Doceniam jego za te jego wszystkie dokonania, bo jakby nie było facet narobił dużo szumu i zamieszania w latach 90-tych wokół swojej osoby :) . Facet po prostu wiedział jak się rozreklamować....Mistrz marketingu :) . Żałuję tylko że nie byłem na jego pierwszym koncercie w Polsce w 2001 roku...Eh, na jego temat to można pisać i pisać :) .

młodazielarka 

Wysłany: 2011-01-25, 13:41   

Ja jakoś nie bardzo za nim przepadam.... ale nigdy też w sumie nie próbowałam się bliżej zapoznać z jego muzyką. Tyle co tam czasem usłyszałam, zobaczyłam.
Jedynie Tainted Love przez całą zeszłą zimę słuchałam w kółko ;D

slawomir78 

Wysłany: 2011-01-25, 20:36   

Dla wielu fanów Mansona nagranie "Tainted Love" było tym samym co dla przykładu dla wielu fanów O.N.A. zrobiła Chylińska :) .........Na szczęście Manson całkowicie nie odszedł od cięższych brzmień...Zresztą on zawsze lubił eksperymentować z muzyką. Ale fakt faktem, że zdziwił wielu tym, że nagrał taki a nie inny utwór....
Ostatnio zmieniony przez slawomir78 2011-01-25, 20:45, w całości zmieniany 2 razy  

kamila345  

Wysłany: 2011-03-09, 10:50   

Jestem jego ogromną fanką, uwielbiam jego styl i muzykę. No i jest bardzo mądrym facetem.
iryz, co do jego obrazów - nie oszukujmy się, są bardzo słabe... Jedynym ich atutem jest to, że namalował je ktoś sławny...

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-05-27, 22:00   

Odświeżywszy sobie ostatnio co nieco z jego dyskografii ostatnio. (po ładnych paru latach zupełnego niesłuchania). I powiem tak: o ile "Antychrist Superstar" kopie po tyłku do dzisiaj, tak na ten przykład przy kiedyś ulubionych "Mechanical Animals" już mi nie staje. "Holly wood"? Jakoś nie miałem siły odsłuchać więcej niz 3/4 raza, ehhh. Kozackie "Heart-shaped glasses"... może nakłoni mnie kiedys do przesłuchania najnowszego repertuaru. Ot i tyle.

Antychrist Superstar > all.

cocoo77  

Wysłany: 2011-05-29, 10:25   

nie znam za bardzo twórczoći tego pana, słyszałam może 2 utwory, były to prawdopodobnie "tainted love" i "Personal Jesus". Nie jest to coś czego mogłabym słuchać na co dzień. Raczej nie mój klimat. Co do wizerunku się nie wypowiadam, to jego sprawa jak chce wyglądać, ale nie przeczę, że to mroczna i intrygująca osoba, która ma pomysł na siebie.

Odpowiedz do tematu