• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-12-04, 18:11   Muse

Angielski zespół z tyleż charyzmatycznym, co ekscentrycznym wokalistą Matthew Bellamym jako liderem. A także grupa, z jednego z której utworów pochodzi moja przegenialna i w każdym calu do mnie pasująca sygnaturka 

Co sądzicie? Lubicie, kochacie [zwłaszcza po "kolaboracji" ze Zmierzchem? Hyhy], njenawidzicie, jest Wam obojętny...? ^^

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-12-05, 20:05   

dla mnie mogą iść się nawinąć na chuuj, nie będę po nich płakał. zwłaszcza, jak już wspominał, pan wokalista Bellamy Matt, aż dziw, że to pamiętam, który jęczydupstwo uprawia niemożebne, ale do Yorke'a brakuje mu w opór, bo ów przynajmniej robi to gustownie, no, przynajmniej na "W porząsiu, pececiku"; nie zmienia to faktu, że jęczenia nie lubię, Matta, na takich bombastycznych podkładach, nczemu to nie służy, a i chwały im nie przysparza.

kiedyś pisałem, że cenię "Origin of Symmetry" i wiem, że myliłem się. najczęściej słuchałem tej płyty, co to "Knights of Cydonia" są, nie pamiętam tytułu. znajomość tej pozycji w pełni mnie satysfakcjonuje i wyczerpuje moje zapotrzebowanie na znajomość z Muse. wszystkim niezorientowanym również polecam (ten track i tę płytę) i zaprzesyłam sugestię o oddelegowaniu do eksploracji muzycznych gdzie indziej, over.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-12-05, 22:07   

Ogólnie, kto twierdzi że Muse słabuje, ten jest fanem country i falubazu (czytaj: człek ów ssie pałkę).

Wiadomką jest iż Origin of symmetry jest płytą najlepszą ze wszystkich i nic już zapewne w dyskgrafi Musów jej nie prześcignie. A bo to album ów ma i zaebiste melodie i przesterowane basiwo i nośny jest przy tym niczym Onyxian Drake. Bo przecież, jak tylko usłyszałem w radiu Neborna to poleciałem ściągać tą "chyba musi być fajną płytę". A że ja sie nie myle-myle-myle, to słucham do dziś. Nawet takiego słodziaka jak Bliss.

Z pozostałych? Jo, kolejność jest taka: Black holes & revelations > Resistance > Showbiz > Absolution.

Bh&r jest przede wszystkiem dawcą najnośniejszych hiciorów (Knights of cydonia, Starlight, Supermassive Black Hole Map of the Problematique, Assassin, Exo-Politics, City of Delusion). Radiohead chciałoby umieć takie hiciory pisać.

Resistance to przede wszystkiem spełnienie fapierskich marzeń miłośników space rocka, ale ja tam najbardziej wolę te bardziej tradycyjne tracki: Unnatural Selection , MK Ultra oraz I Belong to You . no i oczywiście United States of Eurasia, choć ta bezczelna zżynak z Queenów na zmianę mnie porywa i przeraża.

Showbiz kończy się na 6 tracku, z małą przerwą w chuiozie pod sam koniec, przy Overdue. Nie starczyło sił na cały album, ale Cave i tak wynagradza. Thom Yorke chciałby umieć tak śpiewać, ale niestety jemu pozostaje mruczenie, zwłaszcza ostatnio.

Absolution to gówno z jednym diamencikiem: Apocalypse, please. Na szczęście jest to pierwszy track, wiec nie trzeba się męczyć dalej. Powód dla jakiego ludzie tak fapują nad tym albumem jest dla mnie i zapewne pozostanie zagadką nieodgadnioną.

Ogółem kozak zespół. A ta kolaboracja z Tłajlajtem mi koło chuia lata.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-12-05, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  

Smarkej  

Wysłany: 2011-12-05, 22:23   

Starrk napisał/a:
Resistance to przede wszystkiem spełnienie fapierskich marzeń miłośników space rocka

made me laugh, nigga. space rocka? chyba tych miłośników, dla których space rockiem jest ten haj z przymkniętymi oczami, rozchylonymi ustami i przygryzionym językiem łapany podczas onanizmu pod fantazję o podwójnej rektalnej penetracji z Bellamym w roli głównej, bo raczej nie ze space rockiem, takim trv, podchodzącym pod sajkedelik granie sprzed lat czy shoegazery bardziej współczesne. ta płyta wieje lasem i nie powiem czym jeszcze.

Starrk napisał/a:
Człowieku, Radiohead chciałoby umieć takie hiciory pisać.

po co im pisać hiciory, skoro są Radioheadem, nagrali "The bends (for nerds)", do mikrofonu jęczy Thom Yorke (ję-czy, a nie, jest Yorke-wannabe, jak Bellamy, albo The Edge czy tam Bono, kij im w rzyć), a na gitarze gra Jonny Greenwood, a nie jakiś tam Bellamy, dla którego gurami są chyba, nie wiem, jacyś hardkrokowi wankerzy. jak o Radiohead miałem zawsze raczej letnie zdanie, tak teraz, he, he, pisanie o hiciorach w kontekście Radiohead wydaje mi się być z lekka niecelne.

trolled hard.

Ostatnio zmieniony przez Smarkej 2011-12-05, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  

Starrk  

Wysłany: 2011-12-05, 22:34   

Smarkej napisał/a:
made me laugh, nigga. space rocka? chyba tych miłośników, dla których space rockiem jest ten haj z przymkniętymi oczami, rozchylonymi ustami i przygryzionym językiem łapany podczas onanizmu pod fantazję o podwójnej rektalnej penetracji z Bellamym w roli głównej, bo raczej nie ze space rockiem, takim trv, podchodzącym pod sajkedelik granie sprzed lat czy shoegazery bardziej współczesne. ta płyta wieje lasem i nie powiem czym jeszcze.
Smarkej napisał/a:
po co im pisać hiciory, skoro są Radioheadem, nagrali "The bends (for nerds)", do mikrofonu jęczy Thom Yorke (ję-czy, a nie, jest Yorke-wannabe, jak Bellamy, albo The Edge czy tam Bono, kij im w rzyć), a na gitarze gra Jonny Greenwood, a nie jakiś tam Bellamy, dla którego gurami są chyba, nie wiem, jacyś hardkrokowi wankerzy. jak o Radiohead miałem zawsze raczej letnie zdanie, tak teraz, he, he, pisanie o hiciorach w kontekście Radiohead wydaje mi się być z lekka niecelne.

Butthurt much. Windować pod niebiosa słabiuteńkie jęki Yorka? Zachwycać się gitarami w Radiohead? Yebać, nie czytam ni nie odpowiadam.

Smarkej  

Wysłany: 2011-12-05, 22:53   

chuia tam, zwyczajnie stwierdzam (ba, powiedzialbym obiektywnie, bo daleko mi do fanbojstwa którejkolwiek ze stron), że jakkolwiek Radioheady i Mjusy są w chui daleko od siebie w kwestii miejsca na muzycznym (ale to chuiowe) firmamencie, tak w kwestii punktów stycznych (weźmy, jęczenie, guitarwork, ogólny odbiór) Radiohead ma ogromny handicap, a Muse są zwyczajnie handicapped. mniejsze: pretensjonalność, pompa-, bombastyczność, napuszenie, patos i wogle (ciężko tego (pretensjonalność) sobie nie wyobrazić w przypadku RH, ale wziąwszy pod uagę Muse, skala porównawcza rysuje się sama).

tak w ogóle, Muse to taka brytyjska Coma, przebij to.

Starrk  

Wysłany: 2011-12-05, 23:04   

Smarkej napisał/a:
tak w ogóle, Muse to taka brytyjska Coma, przebij to.
Twoja stara.

Wiadomka, że Muse i Radiohead to zupełnie cuś innego, dlatego zawsze mnie dziwi jak ludzie krzyczą, że Muse podrabia Radioheadów. Nigga wat?
Możesz se mówić co tam chcesz, ale jak dla mnie jęczenie Bellle Amy'ego > jęczenie Yorke'a. I by nie było zastrzeżeń, ja oba zespoły cenię, Radioheadów cenię może nawet bardziej za ambicje muzyczne (choc ostatnio chui im w zady za to co grają), ale wokalnie to Matt wyprzedza skalowo i technicznie Thoma o fantastyliony lat świetlnych. Deal with it.

Gitarowo? Fuck it, jak chcem se dobrych gitar posłuchać to Muse mi jakoś nie robi specjalnie, choć riffy mają częstokroć w chui mocarne. Radiohead? Pshie, nie ma o czym gadać, takie tam nic mi w ucho nigdy nie wpadło, ich kawałki rozpatruję całościowo, a już te wczesne gitarowe britpopy se mogą wsadzić.

Patos? Synu, słuchałem Yesa przez moje mlode lata, więc wiem co to patos, dzifko. I mi dobrze z tym patosem.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-12-06, 02:24, w całości zmieniany 1 raz  

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-12-06, 06:25   

Muse to tak, nie przeszkadza mi, ale i nie sikam po nogach na dźwięk ich piosneczek. w sumie miałam kiedyś to-to na dysku, ale jakoś mi nie podejszło, więc się pozbyłwszy.
w sumie traktuję to podobnie jak Coldplay i Placebo. niech sobie jest, ale jakoś nie wiem. nie.

Pasażer  

Wysłany: 2011-12-09, 14:04   

Eee tam. Butterflies and Hurricanes mi się podoba, kilka utworów mogę z kolegami po pijaku zaśpiewać, ale nie słucham ich tak, no ten, tak żebym miał sobie włączyć.

Laura*  

Wysłany: 2012-02-13, 18:38   

Time is running out rządzi.
Kocham ten zespół.
A lubicie Metallicę
??

Chaos 

Wysłany: 2012-02-13, 22:01   

Mnie tam Muse się nawet podoba. Tzn. nie słucham, ale jak w radiu słyszę, to nie przełączam ;)

Smarkej  

Wysłany: 2012-09-26, 23:17   

słyszałem, że gustownie jęczą. ale tylko słyszałem, a nie zaznałem, więc pewnie jęczydupstwo all the way.

Hakiruono  

Wysłany: 2012-09-28, 15:17   

Jak dla mnie spoko, ale genralnie słucham trochę innej muzyki :P

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-09-28, 15:34   

nowa płyta - wtf? jeden dobry kawałek, dwa średnie, dwa nudne i dwa dubstepy. smutek.

Starrk  

Wysłany: 2012-09-28, 16:51   

Po dwóch przesłuchaniach to tak średnio raczej, jeno Panic Station od razu wpada w ucho a reszta... średnio w chui raczej. Dubstep dzieś tam sie pląta ale taki mało wydarzony jest tyż. Nie wiem, jak narazie to bym se chyba ww track jeno wrzucił na telefonik do sluchania w podróży. Blah, może kiedyś się wslucham bardziej, coś wiecej sie spodobuje.

Odpowiedz do tematu