• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 19:05
Autor Wiadomość

Aurelia  

Wysłany: 2010-12-12, 22:06   

niechcicm napisał/a:
a nie przez 10 lat wydawać dwie płyty, stronic od koncertów,
w ciągu ostatnich pięciu latach byłam na chyba trzech czy czterech koncertach Myslovitz. W moim mieście. To te plenerowe, darmowe. Od tego od groma odbywało się w okolicy koncertów klubowych. Grali, grają, będą grać.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-12-12, 22:14   

ale prochu po "Sun Machine" nie wymyślili. a nie, wróć, ten proch to made by Suede.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

niechcicm 

Wysłany: 2010-12-13, 00:22   

Zespół jest 'wysokiego lotu'. Ma potencjał ale niestety lekko się zatrzymali. Patrząc i porównując z innymi zespołami - niestety usnęli mimo że nie są bardzo starym zespołem.

U2 przykładowo nie wydawali również często w 10leciu ale oni zaczynali kilkanaście lat wcześniej przygodę z estradą : )
Ostatnio zmieniony przez niechcicm 2010-12-13, 00:23, w całości zmieniany 1 raz  

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-12-14, 13:36   

niechcicm napisał/a:
Można, ale żeby utrzymać się jako lider na rynku muzycznym trzeba zachować pewien pęd a nie przez 10 lat wydawać dwie płyty, stronic od koncertów, itp. Media również pomijały myslovitz ostatnio jako np. gości programów muzycznych... albo ja miałem takie wrażenie
Emmm... nie sądzę, by zależalo im na mianie liderów... zwłaszcza, że należy wziąć pod uwagę jak nasz rodzimy rynek muzyczny wygląda. Już lepiej być w offensywie.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-19, 19:52   

Moim zdaniem ciekawszego polskiego zespołu nie ma. Uwielbiam ich koncerty, odlatuje na nich poprostu. Ostatnio na męskim graniu w Żywcu zaskoczyli publikę 20-minutową improwizorką. Są profesjonalni, nieprzewidywalni i przede wszystkim są perfekcjonistami. Czekam z niecierpliwością na nową płytę !

niechcicm 

Wysłany: 2010-12-19, 20:13   

Można w każdym razie pochwalic chłopaków za to, że nie nagrywają pod jeden nurt wszystkich płyt. Czekają na moment w którym według nich mogą pokazac coś nowego... Jednak powinni myśleć o wydawaniu płyt minimalnie szybciej...

Jemm  

Wysłany: 2010-12-23, 23:01   

Naprawdę dobry polski zespół z indywidualnym, oryginalnym podejściem do tworzonej przez nich muzyki. Zarówno teksty piosenek jak i muzyka godne polecenia.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-26, 17:07   

niechcicm napisał/a:
Można w każdym razie pochwalic chłopaków za to, że nie nagrywają pod jeden nurt wszystkich płyt. Czekają na moment w którym według nich mogą pokazac coś nowego... Jednak powinni myśleć o wydawaniu płyt minimalnie szybciej...

Na początku wydawali dość często, do "Miłości w czasach popkultury" praktycznie co rok. Z czasem to się zmienia. Tak samo było z T.lovem. Występuje zmęczenie materiałem, ludźmi... Ja wolę tak, niż gdyby wydawali co dwa lata takie same albumy. Poza tym cholera no, ocenia się artystę po tym jakie zostawił po sobie dzieło, a nie jak bardzo przy....ał.

niechcicm 

Wysłany: 2011-04-27, 17:04   

zwiastun nowej płyty... "ukryte'. Myślicie, że myslovitz swoim stylem znów zaskoczy fanów czymś oryginalnym i wyda niepowtarzalny album?:D

Pasażer  

Wysłany: 2011-06-04, 11:40   

niechcicm napisał/a:
zwiastun nowej płyty... "ukryte'. Myślicie, że myslovitz swoim stylem znów zaskoczy fanów czymś oryginalnym i wyda niepowtarzalny album?:D

... i Myslovitz wydało całkowicie wtórny, przeciętny album! Ktoś zaskoczony?

[ Dodano: 2011-06-04, 11:41 ]
(Martina mnie pogryzie).

Starrk  

Wysłany: 2011-06-04, 20:27   

Nie przesłuchałem zbyt dobrze jeszcze, ale wiem iż "Skaza" mie się podoba i to mocno. (Że miecie po całości nie napisze, bo zaraz się malkontenci odezwią). Ma potencjał płyteczka, bo jak wiadomo nowy Myslovitz > stary Myslovitz.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-06-04, 23:14   

Pasażer napisał/a:
(Martina mnie pogryzie)
nie, nie pogryzie.

mnie się podobają na tej płycie 2 (słownie: dwa) kawałki. "ukryte" i "srebrna nitka ciszy". bo są emowate i urocze. a reszta jakoś mnie nie chwyciła za serducho w ogle.

spodziewałam się czegoś lepszego, cóż..

Starrk  

Wysłany: 2011-06-05, 00:43   

Martina napisał/a:
srebrna nitka ciszy"
Nudy w chui, no ale Rojek nie bylby sobą jakby nie mógł trochę posmęcić. Łot, "Szklany człowiek" to to nie jest.

nina_mucha  

Tytuł: ...

Wysłany: 2011-06-05, 14:35   

A moim zdaniem Rojek (jak i każdy z nich z osobna) jest indywidualistą. Dlatego ich piosenki mają specyficzny klimat. Ale szczerze, to nowa płytka taka sobie... Zresztą to nie tylko moja opinia..

Starrk  

Wysłany: 2011-06-05, 16:16   

nina_mucha napisał/a:
Ale szczerze, to nowa płytka taka sobie... Zresztą to nie tylko moja opinia..
Prawdą jest, że nowy album zbiera skrajnie różne oceny, od jednej gwiazdki do 10/10. Ot, pewnie dlatego, że jest mocno inny od dwóch ostatnich i mniej chwytliwy. Jak dla mnie jeno "Ukryte" nadaj sie na singiel i wpada w ucho po pierwszym przesłuchaniu.

Ja na razie neutralnie. (nie będę pisał, że płytka musi urosnąć we mnie, bo tak samo mówiłem o nowym Radiohead który wogle we mnie nie urosło, wręcz przeciwnie.)
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2011-06-05, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu