• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 19:05
Autor Wiadomość

Lola  

Wysłany: 2006-05-21, 10:10   
   Polecający: religia tv

ja mam Myslovitz dzisiaj u siebie , ale szczerze powiedziawszy to nie bardzo mi sie widzi tam isc i słuchac tego gey rocka :D albo jak to mówi moj kolega ćpun rock ;p no ale dobry pretekst zeby sie spotkać ze znajomymi ;]

Orange  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-05-21, 11:02   
   Polecający: Epuls

lolinka napisał/a:
gey rocka

eno eno. bez obrażania mi tu.
możesz powiedzieć, dlaczego uważasz, że 'gey rocka'? :]
uważam, że Myslovitz jest świetne i ja na ich koncercie się bawiłam genialnie.
a droga jest prosta, czy jest kręta droga

http://www.orangeblood.digart.pl

Lola  

Wysłany: 2006-05-21, 12:09   

Orange napisał/a:
eno eno. bez obrażania mi tu.
możesz powiedzieć, dlaczego uważasz, że 'gey rocka'? :]

hmmm ... zacytuje Adama graja "sentymentalne gówna" ;p
Posząwszy od śląskiej nazwy poprzez piosenki łatwe, lekkie i przyjemnie, styl ubierania aż do wokalu Rojka, który brzmi jakby ktoś mu walił po jajach kluczem francuskim :) czyli wszystko czego nie lubię;p charyzma wokalisty na scenie mnie przeraża... ale to moje prywatne zdanie , ja nie komentuje , kto co lubi , wypowiadam sie za siebie i nikogo nie mam zamiaru obrażac ..
ale pomijając te wszystkie fakty , na pewno jest to jakies wydarzenie w Czestochowie i okazja do spotkania ze znajomymi , a ja i tak skakac pod sceną nie bede to co mi tam , niech sobie graja , byle by cos robili w tym moim mieście bo co do wydarzen kulturalnych to jest tragedia ;]
takze u nas w miescie , lubisz nie lubisz , co za róznica , wazne zeby cos sie działo ;]

Adamus  

Wysłany: 2006-05-21, 12:21   

lolinka napisał/a:
hmmm ... zacytuje Adama graja "sentymentalne gówna" ;p

Ale już dalej nie zacytowałaś ;]

Ja tam od Myslovitzu jestem uzależniony, co nie wychodzi mi na dobre, właśnie dlatego, że grają owe sentymentalne gówna. Ale kocham ich niestety ;] I wczoraj się zawiodłem, bo musiałem jakiejś Kai słuchać zamiast Rojka

/Mimi Smith, ciotka Johna Lennona/

Lola  

Wysłany: 2006-05-21, 13:34   

Adamus napisał/a:
Ale już dalej nie zacytowałaś ;]

wycięłam to co mi było potrzebne :rotfl:

Orange  

Wysłany: 2006-05-21, 13:39   

Cóż za nowość.
Czyli każdy sentymentalny zespół jest zespołem gejowskim? :/
A poza tym, myślę, że Adam mówiąc 'sentymentalne gówno' nie miał na mysli czegoś takiego.

lolinka napisał/a:
ale to moje prywatne zdanie , ja nie komentuje

Już skomentowałaś.

Lola  

Wysłany: 2006-05-21, 14:12   

sorry bardzo , ale po co sie czepiasz ? chcesz mi na siłe udowodnić ze Myslovitz to pionier w muzyce ? Dla mnie nie , dla mnie sa mało fajni , ale podkreslam DLA MNIE , a forum chyba od tego jest zeby wyrażąc swoje własne poglądy , w kwestii muzyki mam juz wyrobione zdanie na temat danych zespołow i opisuje swoje odczucia ,
ja oczekuje czegoś innego od muzyki dlatego słucham Metalliki a nie Dody Elektrody ;] Słucham tego co mi sie podoba , tego co chce ;]
Orange napisał/a:
Czyli każdy sentymentalny zespół jest zespołem gejowskim?

a gdzie tak wyczytałaś ? A to okreslenie gej rock było ironia, , nie mówie ze oni sa gejami bo nie wnikam w ich orientacje ;]
Orange napisał/a:
A poza tym, myślę, że Adam mówiąc 'sentymentalne gówno' nie miał na mysli czegoś takiego.

heh , ja wiem co on miał na mysli ;] nasza rozmowa była bardziej złozona niz ten tutaj oto przytoczony cytat , który nie odzwierciedla opinii Adama , bo on juz wytłumaczył jakie ma stanowisko w tej sprawie ;] a zreszta to nie o to chodzi nawet ;]

podobno o gustach sie nie dyskutuje ;] Słuchaj czego checesz nie wnikam , ale ja np otwarcie mówie co lubie a czego nie , skoro mozna powiedzieć o Mandarynie ze jest bez wyrazu to dlaczego nie o Myslovitz? ;] Przeciez kazdy ma inne odczucia co do słuchanej muzyki , kazdy wymaga czegoś innego w dzwiekach , kazdy ma inny gust , więc nie rozumiem dlaczego odbierasz to jako atak ? Dla jednego Metallika to bedzie syf a dla mnie świetna kapela ;] Ale czy ja bede pzrekonywac kogoś do swoich racji ? Niby po co? Poczuje sie lepiej ? Niesądze ;]

a po drugie to mi ten zaspolik całkowicie lata , bo ja tego nie słucham , sa dobrzy w swojej dziedzinie , która ja okreslam tak jak okreslam ,odniesli jakis sukces w Polsce i nie tylko i za to im chwała , ale to nie znaczy ze sa genialni we wszystkim i kazdy ma tego słuchać ;] Bo nie kazdy zespoł co jest popularny w tv musi mi odpowiadac pod względem muzyki i stylu ;]

Orange  

Wysłany: 2006-05-21, 15:13   

nie miałam zamiaru wszczynać wojny o Myslovitz, tylko zdenerwowało mnie stwierdzenie na temat 'gej rock'a'. ja nie mówię, jaka jest dla mnie Metallica, bo wiem, że mogłoby Cię to uderzyć.

nikt tu nie mówi o udowadnianiu swoich racji. też napisałam swoje zdanie na ich temat, a Ciebie tylko zapytałam, co rozumiesz przez swój epitet. to nie ja w tym momencie wychodze na kogoś, kto chce się bawić w jakieś potyczki słowne.

widzisz, mówisz, że ich nie słuchasz, a się wypowiadasz.
poza tym, nie lubię ich dlatego, że sa pokazywani w telewizji, a dlatego, że uważam, że są dobrzy i mają ciekawe teksty.

Adamus  

Wysłany: 2006-05-21, 15:31   

Nie kłócić mi się tu! :P

Myslovitz to jest właściwie jedyny (może jeszcze oprócz Czterech Pazernych) polski zespół pop-rockowy, którego słucham, głównie z sentymentu, skojarzeń z niektórymi sytuacjami w moim człeka poczciwego żywocie, za niektóre teksty (cierpiący koledzy po fachu?) i w sumie za muzykę też, taka bardzo popowa nie jest.
Ale offtopujemy w dziale koncerty, nieładnie no ;]

/Mimi Smith, ciotka Johna Lennona/

Lola  

Wysłany: 2006-05-21, 16:44   

Orange napisał/a:
nikt tu nie mówi o udowadnianiu swoich racji. też napisałam swoje zdanie na ich temat, a Ciebie tylko zapytałam, co rozumiesz przez swój epitet

no i napisałam

"Posząwszy od śląskiej nazwy poprzez piosenki łatwe, lekkie i przyjemnie, styl ubierania aż do wokalu Rojka, który brzmi jakby ktoś mu walił po jajach kluczem francuskim :) czyli wszystko czego nie lubię;p charyzma wokalisty na scenie mnie przeraża... ale to moje prywatne zdanie , ja nie komentuje , kto co lubi , wypowiadam sie za siebie i nikogo nie mam zamiaru obrażac .. "

jasno i klarownie ;]

Orange napisał/a:
ja nie mówię, jaka jest dla mnie Metallica, bo wiem, że mogłoby Cię to uderzyć.

to my tu mówimy o muzyce czy o sympatiach ? To ja z racji tego ze szanuje Adama to powinnam sie nieodzywac na temat Pink Floydów, bo go to moze uderzyć , jesli powiem cos niekorzystnego ?
A jesli Cie to uraziło ze nazwałam Myslovitz gej rockiem to strasznie mi przykro , ale przepraszac nie bede za swoje odczucia co do muzyki ;] No sorry tak to odbieram i nic na to nie poradzisz , akurat takie okreslenie mi przyszło na mysl i tak sobie napisałam;] O!
dziekuje , koniec moich wypowiedzi na temat Myslovitz !

Orange  

Wysłany: 2006-05-21, 18:33   

nie chodzi tu o odczucia. bo mogłabyś powiedzieć po prostu, że Ci się nie podobają. [tak,wiem, to powiedziałaś.], a nie od razu ich obrażać.
koniec.

Lola  

Wysłany: 2006-05-21, 18:48   

Orange napisał/a:
bo mogłabyś powiedzieć po prostu, że Ci się nie podobają. [tak,wiem, to powiedziałaś.], a nie od razu ich obrażać.

heheheh ... przeciez gej to nie jest obrazliwe słowo w kraju tolerancji ;]

dobra , koniec ;]

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2006-05-21, 20:34   

a ja zespołu Myslovitz po prostu nie znam :P
a może znam a nie wiem, że znam?

wiem, że byli ze dwa tygodnie temu u mnie w J-biu, ale nie chciało mi się iść ;P

Orange  

Wysłany: 2006-05-21, 20:48   

lolinka, nie chodzi o obraźliwość słowa, czy też jej brak. po prostu takie słowo niepasuje do takiego komentowania -_-'

Lola  

Wysłany: 2006-05-21, 21:05   

Orange napisał/a:
po prostu takie słowo niepasuje do takiego komentowania -_-'

o matko , a jakie słowo pasuje ? moze wypisz mi liste dozwolonych słow jakie moge tutaj uzywać ;] to i tak było lajtowo ;] Ja wiem ze Ty ich lubisz i będziesz ich bronic ale czy to ma sens ? Ja ich przez to nie pokocham ze nazwe ich inaczej ;] Taka jest róznica między nami ze Ty sie niezdrowo podniecasz jak ktos komentuje cos dobitniej , nazywając rzeczy po imieniu , a ja jakby mi ktos napisał ze Robert Plant był pedałem bo nosił obcisłe spodnie to bym sie zaśmiała , ale to nie znaczy ze przestane go lubiec , tylko dlatego ze ktos go obraził ;] Wyluzuj troche , bo argumenty dlaczego ich nie lubie juz napisałam , dla mnie graja takie ciepłe kluchy , moze to i jest jeden z lepszych zespołów w Polsce , sławni za granica , ale Rojka nie lubie jako muzyka , bo jest taki nijaki jak dla mnie ;] Ich muzyka tez , tak jakby sie zebrała grupa chłopaków po przejsciach , ze złamanym sercem i graja melancholijne ballady ... no poprostu mnie to nie rusza ;]

Odpowiedz do tematu