• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:38

czy Kurt...
popełnił samobójstwo
51%
 51%  [ 16 ]
ktoś mu pomógł
48%
 48%  [ 15 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość

esia-pesia  

Wysłany: 2006-06-26, 17:07   nirvana
   Polecający: forum tokio hotel

co myślicie o nirvanie i o śmierci Kurta?

muriel 

Wysłany: 2006-06-26, 19:09   

zadna z wymienionych opcji w ankiecie, nie współgra z moim punktem widzenia w związku z jego śmiercią. taka prawda jest, ze zabiła go jego żona. i wcale mu tym nie pomogła. on chciał żyć....

Lady spark  

Wysłany: 2006-06-26, 23:21   
   Polecający: Przypadek;)

to byla raczej ptasia grypa i nie chcial martwic tym rodziny :oczami:
Sorry ale jak widze taki temat to nie moge inaczej :oczami:

esia-pesia  

Wysłany: 2006-06-28, 10:16   
   Polecający: forum tokio hotel

ktoś mu pomugł to znaczy że ktoś go zabił ja też myślę że jego żona go zabiła :zdegustowany:

Lola  

Wysłany: 2006-06-28, 18:07   
   Polecający: religia tv

jak to k* wybierz dwie odpowiedzi jak tylko dwie sa dostepne ? posrane ;]

a co do Nirvany , gówno mnie to obchodzi jak umarł , czy dla Ciebie to jak ktos sie ubierał albo ile miałd zieci wpływa na muzyke jaka robił ? Mało mnie obchodza biografie , choc znajomosc faktów z zycia artystów jest ciekawa , ale nie powinna byc wazniejsza , wie ze zginął , ale czy sam czy nie sam to mi lata i powiewa ;] mam kumpla , maniaka Nirvany moge Ci dac jego nr gg , pogadacie sobie ;]

A co do muzyki , podobaja mi sie teksty , a ... no cóz ... Nirvana to klasyka grunge , utwory świetne , choc zapalonym fanem nie jestem , ale jedna z pierwszych moich płyt było "Nevermind" , a jedna z najlepszych płyt uważam ich "Unplogged ..."
Kurt był artysta specyficznym , buntownikiem , sfrustrowanym , z depresja , wszystko to widac w jego utworach , duzo emocji, przemyslen , osobistych doswiadczen ... całosc robi z Kurta legende , szkoda ze tak szybko skonczył , choc nie wiem czy z jego mentalnoscia pzretrwałby dzisiejszych krytycznych odbiorców i dał sobie rade ... stowrzył chyba dośc dobrych kawałków i za to mu chwała ;]

saferłel  

Wysłany: 2006-09-30, 10:34   
   Polecający: Dzięki sobie :)

Uważam że powinno znać się takie klasyki jak Smells Like Ten Spirit czy Come As You Are. Mam chyba nawet płytkę, ale chyba raz czy dwa przesłuchałem, trochę za ciężkie jak dla mnie. Co do jego samobójstwa to uważam że miał pewnie jakieś problemy psychiczne inaczej grałby nadal i tworzył być może wspaniałem utwory. Dave Gahan wokalista DM powiedział po śmierci Cobaina, że ten zabrał mu pomysł na koniec kariery (wtedy Gahan był narkomanem i jako człowiek sięgał dna) Można powiedzieć że dzięki śmierci Kurta, DM nadal istnieją...
Album: Fundamnetal
Piosenka: ----------
--------------------------------------
Are you gonna go to the Sodom and Gomorrah show?

cgmetal  

Wysłany: 2006-10-01, 12:47   
   Polecający: dzięki google

ja sądze że Kurt Cobain został zabity :P :] :znudzony: :hyhy: :looka:
[ Dodano: 2006-10-01, 12:54 ]
czemu nikt nie odpisuje ludzie pobudka :zawstydzony: :looka: :padam: :/ :zdziwko:

To nie cyrk, ani choinka. Uwazaj z emotikonami // Kurczol

saferłel  

Wysłany: 2006-10-01, 13:01   

Bo to już stary temat i dopiero ja go odświeżyłem. Jeśli chcesz by było większe zainteresowanie to np. przedstaw bliżej zespół, opowiedz coś o nim, napisz kilka zdań by zainteresować użytkowników ;)

cgmetal  

Wysłany: 2006-10-01, 19:07   

cgmetal napisał/a:
ja sądze że Kurt Cobain został zabity :P :] :znudzony: :hyhy: :looka:
[ Dodano: 2006-10-01, 12:54 ]
czemu nikt nie odpisuje ludzie pobudka :zawstydzony: :looka: :padam: :/ :zdziwko:

To nie cyrk, ani choinka. Uwazaj z emotikonami // Kurczol

ok ale może lubię tak dawać te omotikony na choinkę a może ty to nie cyrk bo nie umież być na luzie i się zabawić

Odsylam do regulaminu ;] bynajmniej cyrkiem nie jestem ;] // Kurczol

numika 

Wysłany: 2006-10-02, 12:38   

ja nirwany zaczelam sluchac dzieki pewnemu chlopakowi ktory mi sie kiedys podobal.uczucie minelo ale sentyment do nagran kurta wciaz pozostal!jak mam dola lub zly humor wlaczam sobie nirwane i od razu jest mi lepiej!

saferłel  

Wysłany: 2006-10-03, 12:36   

O to ciekawe, bo zdawało mi się że jak ma się zły humor lub chcesz się wyżyć to puszczasz wtedy takie właśnie granie ostre a na zły humor miły niedrażniący pop, jakąś balladkę :D :D

xdREdx  

Wysłany: 2006-10-03, 13:27   

Niewiem czy Kurt popełnił samobójstwo, czy go żona zabiła, czy tez moze pies mu odgryzł genitalia i na skutek tego zmarł... Szczerze mnie to WALI... Ale mysle ze dobrze sie stało tak jak sie stało bo niewiadomo w jakim kierunku poszła by dalej Nirvana... A tak skonczyło sie na kilku płytach i fenomenie "Wilekiego pana KURTA" :P

A tu macie filmik z seri "Jakto kurt po mordzie dostał :D "

http://www.youtube.com/watch?v=uybRZ-mUr8Y

pozdro :)

saferłel  

Wysłany: 2006-10-03, 13:33   

A według mnie szkoda, bo Nirvana wydała tylko 4 studyjne albumu (5 był malo dostępny) i potem śmierć, niewiem czy to wystarczający powód by uznać ją za najlepszy zespół Rockowy w historii USA (a tak ogłosił jakiś serwis) Może potem by faktycznie coś spieprzyli i by spadli, ja bym się cieszył bo R.E.M awansował by o jedno oczko wyżej :D
Zastanawiajcie się nad śmiercią ile chcecie Kurta...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nirvana - tu macie pożegnalny list Kurta, snujcie domysły.

cgmetal  

Wysłany: 2006-10-03, 20:14   Re: nirvana

ja myślę że został zabity przez Curtnei albo przez jakąś koleżankę która mu zazdrościła sławy. miewiem czemu ale wszyscy lubią smells like teen spirit ja wole reape me
:rotfl: :hyhy: Śmierć Kurta Cobaina była będzie i jest dla wszystkich zdziwienie zaskoczenie i odebranie tak jagby cząstkę ludzi zabrano z ich wnętrnosci. Ni mogę ukryć Frances jest zaje... laską niewiem ja inni sądzą. dlamnie nirvana przez ten ostatni rok był czymś wyjątkowym bo najpierw jest Nirvana pużniej coś ostrzejszego a potem metal bleck metal heavy metal i ja chyba zaczynam się przemieniać tak jak mój starszy brat który słucha metalu
:oczami: :hyhy:

numika 

Wysłany: 2006-10-05, 12:31   

Cytat:
O to ciekawe, bo zdawało mi się że jak ma się zły humor lub chcesz się wyżyć to puszczasz wtedy takie właśnie granie ostre a na zły humor miły niedrażniący pop, jakąś balladkę
ja mam odwrotnie!dawno nirvany nie sluchalam bo humor mi dopisuje!ostatnio na caly regulator sluchalam po tym jek dowiedzialam sie ze moj uluboiny siatkarz,Arek Gołas nie żyje i po wypadku białostockich maturzystów!to było rok temu! :(

Odpowiedz do tematu