• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

esyfloresy 

Wysłany: 2010-11-30, 22:25   
   Polecający: dzięki gógl

chylińska w jakimś wywiadzie powiedziała, że ta muzyka, którą tworzy dała jej jakieś poczucie 'lekkości', 'ucieczkę od problemów', 'że TAKA muzyka śpiewa o niczym i to ją fascynuje'blahblahblah,ale generalnie śpiewanie cały czas o 'mrauch kochaj mnie aajajajaj dotknij mnie oh oh ah ah blahblah' jest takie dające radość czy zapomnienie od jakichkolwiek problemów. nie lepiej było o nich śpiewać, próbując przekazać ludziom że nie jesteśmy wielce ukochani przezszczęśliwi, tylko ukrywać że wszystko w porządku? nie wszyscy mają tą odwagę nie ukrywania swoich uczuć, chylińska ją miała, a teraz nagle się schowała. why?
chociaż szczerze mówiąc nigdy nie podobał mi się damski wokal w rockowych zespołach, a chylińskiej nigdy nie lubiłam, aczkolwiek ostatnio mi się zaczyna podobać O;

niechcicm 

Wysłany: 2010-12-01, 00:34   

Zastanawia mnie jak wojewódzki toleruje sie ze sprzedana chylińską. Jako jurror z idola i raczej gośc muzycznie określony, prowadził programy muzyczne (pomagał wilkom, irze w początkach) może wytrzymać to coi zrobiła chylińska.

Przykładowo. To tak jak byś zaczął uprawiać politykę i głosił radykalne hasła... np "zalegalizujmy wszystko' "anarchia"... zasłynął z tego i był reprezentantem swojej grupy... aż pewne dnia stwierdzasz, że aby zostać prezydentem musisz głosić hasła popracia np dla kościoła i kleru. Bez wcześniejszej grupy byłbyś nikim.... a nowe poglądy zyskały większe popracie społeczne. To takie potraktowanie 'radykalizmu' jak wejścia na mównicę....

Taka metafora. hehe :) pozdro i mam nadzieje że da Wam to cos do myslenia.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-19, 19:55   

Ja mam gdzieś Chylińską, cenie jej wokal w O.N.A bo świetnie śpiewała, ale to Skawiński komponował , to on budował O.N.A. Pierwszy solowy album Chylińskiej to była jakaś rzeź, kiepska muzyka, wulgaryzmy, słuchać się tego nie dało. Ostatni album - bez komentarza.
Chociaż jestem wyjątkiem pod tym względem, ze nie przeszkadza mi, że poszła w pop (jej sprawa), tyle, że to po prostu jest kiepskie... :|

slawomir78 

Wysłany: 2011-01-23, 21:27   

To co Aga zrobiła dla swoich fanów, to tego nawet nie sposób skomentować.....Po prostu brak słów. O.N.A. to według mnie był jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych...Niestety nie wiadomo co się stało (pewnie poszło o kasę) i szkoda, że zespół się rozpadł. Jednak już nawet wolałem Agę jak grała solowo niż teraz jak gra to za przeproszeniem gówno.....Dla mnie to ona jest teraz idolką dla karków, dresiarzy i blondynek co chodzą i się ubierają na różowo...Szkoda, bo kobieta miała wielki potencjał, a teraz się marnuje..Ale kasy ma pewnie jeszcze więcej niż jak grała w O.N.A. W końcu mało ambitna muzyka zawsze najlepiej się sprzedaje...... Po tym,co Aga zrobiła, to teraz mam niestety taką odrazę do niej, że nawet jak słyszę utwory grane z czasów O.N.A. to zmieniam radiostację, bo po prostu nie mogę już jej słuchać.... Takie jest moje odczucie.
Ostatnio zmieniony przez slawomir78 2011-01-23, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-01-23, 21:39   

slawomir78 napisał/a:
Po tym,co Aga zrobiła, to teraz mam niestety taką odrazę do niej, że nawet jak słyszę utwory grane z czasów O.N.A. to zmieniam radiostację, bo po prostu nie mogę już jej słuchać....
Ale dlaczego? Musisz uwielbiać artystę jako osobę, żeby słuchać jego muzyki? Dlaczego nie oddzielić jednego od drugiego? Dlaczego trzeba koniecznie "lubić Chylińską", a ne można po prostu "lubić muzyki Chylińskiej"? Przecież lubiłeś te utwory, one same się nei zmieniły, więc...?

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Pasażer  

Wysłany: 2011-01-23, 21:46   

Sol napisał/a:
Ale dlaczego? Musisz uwielbiać artystę jako osobę, żeby słuchać jego muzyki? Dlaczego nie oddzielić jednego od drugiego?

Taak, to cholernie dziwna sprawa. Jeśli ktoś nie potrafi zrobić tak prostej rzeczy, to moim skromnym zdaniem nie powinien się brać za słuchanie muzyki. Połowę wielkich tego świata można skrytykować za życie prywatne, a nie zmienia to faktu jak niesamowitymi artystami są (przykładów jest mnóstwo, od ćpunów, przez damskich bokserów, alkoholików i życiowo nieporadnych samobójców, na pedofilach skończywszy). Trochę dystansu, chłopaki, bo się wykończycie.

A wieczne krytykowanie Chylińskiej robi się pomału nudne. Robi co lubi. Sprzedałaby się właśnie wtedy, kiedy nadal grałaby pod publikę (czyli pod starych fanów O.N.A.), a z jej wywiadów wynika, że właśnie teraz robi to, na co ma ochotę.

Swoją drogą, Sławomirze - pisanie o niej "Aga" wcale nie pokazuje, że znasz ją lepiej, ani że bardziej boli Cię to, co zrobiła ze swoją karierą.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-01-23, 21:55   

trzeba umieć rozdzielić te dwie rzeczy. lubię O.N.A. nie lubię Agnieszki Chylińskiej solo. i już.

byłam zła na nią na początku, jak jasna cholera byłam zła, oburzona i nie dowierzałam. ale trudno. niech jej się wiedzie.

slawomir78 

Wysłany: 2011-01-23, 22:55   

Martina napisał/a:
trzeba umieć rozdzielić te dwie rzeczy. lubię O.N.A. nie lubię Agnieszki Chylińskiej solo. i już.

byłam zła na nią na początku, jak jasna cholera byłam zła, oburzona i nie dowierzałam. ale trudno. niech jej się wiedzie.

Dokładnie....Można powiedzieć że już mi też powoli przechodzi, ale na początku nie mogłem uwierzyć w to, co widziałem (podobnie jak wielu jej fanów)....Ciekawe jaki będzie jej kolejny album.
Ostatnio zmieniony przez slawomir78 2011-01-23, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  

Emilka21 

Wysłany: 2011-01-24, 12:38   

To ja Was zaskocze. Podobają mi się muzycznie nowe kawalki Chylińskiej. Oczywiście, wybrała karierę i pieniądze, ale z drugiej strony... Tak bardzo krytykujemy, że ktoś się sprzedał, że robi wszystko dla pieniędzy, ale... Któż z Nas nie chciałby zarabiać więcej? Wiem, że za chwilę polecą na mnie gromy, że jestem materialistką, ale każdy kto zaczyna myśleć poważniej o życiu wie, że bez mamony, to trochę trudno jest egzystować. Wiem, wiem, Chylinska będąc w ONA miała dużo pieniędzy, ale jak to mówią... Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Żelkii^^  

Wysłany: 2011-01-24, 17:57   

O.N.A. ... To było coś... Utwory dawnej Chylińskiej nigdy mi się chyba nie znudzą. Słyszałam w jednym z wywiadów, że się zmieniła, że nie jest już taką mroczną osobą, że nie ma już w sercu "ah, eh" Tylko "haha, hihi" , więc dlatego nagrywa takie piosenki ; ) Są dla niej tym, co ona przeżywa, dlatego cenię ją za to. Myślę że jeszcze może wszystkich nas tutaj zaskoczyc czymś pozytywnym, i my ( przynajmniej ja na to czekam ) .
Pa tatatatatataj...

młodazielarka 

Wysłany: 2011-01-25, 13:27   

O.N.A słuchałam często, teraz mniej. Znam już chyba wszystko na pamięć i to może dlatego ;) A Chylińską za czasów O.N.A uwielbiałam. Jak ona się potrafiła ładnie wydrzeć... aż ciary przechodziły ;p
Teraz... no cóż...wybrała jak chciała. Myślę że jej nowe kawałki są może bardziej chwytliwe i muzykalne, ale mi do gustu nie podpadły.

inaequalis  

Wysłany: 2011-02-05, 13:01   

uwielbiam słuchać zespół O.N.A szkoda że się rozpadł... za to moim zdaniem Chylińska powinna w dalszym ciągu nagrywać mocniejsze brzmienia, teraz jak zrobiła karierę solową zrobiła się bardziej na "dance". Dlatego nie słucham za bardzo jej nowych kawałków, jednakże teraz wygląda lepiej niż w 2003 roku. :P

Closterte  

Wysłany: 2011-05-24, 21:38   

Uwielbiam ich, jeden z moich ulubionych polskich zespołów.
Mieli fajne, prawdziwie rockowe granie, a wokal Chylińskiej to już w ogóle mistrzostwo. Teksty niesamowicie szczere.
Moją ulubioną płytą jest "Trip", och, ach. Resztę też wielbię, ale nie aż tak.
Strasznie żałuję, że nie miałam okazji pójść na ich koncert... Cóż, lajf is brutal. :(

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-05-26, 00:21   

"Pokolenie" live z Chylińską na wokalu to byłoby coś, aw rigght.

Dominika3325 

Wysłany: 2011-07-21, 14:05   

Gorzkawa napisał/a:
Chylińska bardziej mi przypadła do gustu w O.N.A może jakoś za specjalnie ich nie słuchałam , ale jak słyszę ją w wersji pop aż mnie coś w środku gryzię , bo głos mam dobry do mocniejszy kawałków.

Nom mnie tez.. :kwasny:
ze tez nie mogla zostawic glosu w spokoju i piosenek tylko zmienic sie wewnetrznie jestem naprawde bardzo zawiedziona tym co tez pani Chylinska uczynila :zly:

Odpowiedz do tematu