• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:38
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-10-31, 23:06   

Well... Daron nie ma zbyt fajnego głosu imo. Jeszcze jak śpiewa na spokojnie, tudzież robi chórki to okej. Ale jak zacznie piszczeć to wtedy coś we mnie umiera.

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-10-31, 23:08   
   Polecający: Wujek Google

Starrk napisał/a:
Well... Daron nie ma zbyt fajnego głosu imo. Jeszcze jak śpiewa na spokojnie, tudzież robi chórki to okej. Ale jak zacznie piszczeć to wtedy coś we mnie umiera.

No tak samo jak Cobain, który też wybitnym wokalistą nie był. Nie umiem określić dlaczego, ale po prostu lubię jego wokal, bardzo mi się podoba. Ogólnie lubię takich ludzi jak Daron, chodzi o zachowania sceniczne itd. Może dlatego, że odnoszę wrażenie, że to jest szczere.

Starrk  

Wysłany: 2011-10-31, 23:17   

No jo, świrus jest. Pamietam jak kiedyś lubiłem zapodawać sobie filmiki z nim na youtubie: http://www.youtube.com/watch?v=LltGmnYtI40
Dziwna fascynacja na równi z oglądaniem tańczącego Thoma Yorka czy też Petera Garetta.

yaku  

Wysłany: 2011-10-31, 23:20   

Starrk napisał/a:
Pamietam jak kiedyś lubiłem zapodawać sobie filmiki z nim na youtubie

Też pamiętam, mogłem nic nie robić tylko oglądać. Hyhy. Żal mi trochę tego starego Systemu, jak oglądałem filmy z nowych koncertów, to wydawało mi się to trochę takie sztuczne.

Starrk  

Wysłany: 2011-10-31, 23:31   

Może muszą się na nowo zżyć? Albo może magia już się ulotniła? Wisz jak to jest z reaktywacjami. Jedne zaiskrzą i będzie romantycznie (jak na ten przykład FnM) a inne to raczej smęt (vide The Police).

Ja tam bym w sumie chciał nową płytę, bo sobie trochę posłuchałem ostatnio Toxicity i kurde, to był kurde kawał ciekawej muzy. Ale o tym już chyba pisałem z 5 razy.

yaku  

Wysłany: 2011-10-31, 23:33   

Starrk napisał/a:
Może muszą się na nowo zżyć?

Widać, że coś między Serjem a Daronem nie tak.

Starrk napisał/a:
Ja tam bym w sumie chciał nową płytę, bo sobie trochę posłuchałem ostatnio Toxicity i kurde, to był kurde kawał ciekawej muzy.

No tak, z tym, że większość kawałków jechali na jeden gwizdek niestety, ale o tym już chyba pisałem tutaj.

Starrk  

Wysłany: 2011-10-31, 23:39   

yaku napisał/a:
Widać, że coś między Serjem a Daronem nie tak.
Cóż, waśnie o panowanie w zespole jak mniemam?

yaku napisał/a:
No tak, z tym, że większość kawałków jechali na jeden gwizdek niestety, ale o tym już chyba pisałem tutaj.
Że niby ostra zwrotka-lekki refren albo na opak? Być może, ale ja od metalu oczekuję przede wszystkim potężnego buta a nie jakiś progresji ;P Przesadzam oczywiście, ale nie miałem nic przeciwko podobnym do siebie piosenkom dopóki byly one ciekawe i dawały chęć do headbangingu drobnego. Potem już (na Hiptnotyze/Sryze) albo zaczęli za bardzo kombinować albo za bardzo ugładzili.

yaku  

Wysłany: 2011-11-01, 02:04   

Starrk napisał/a:
Cóż, waśnie o panowanie w zespole jak mniemam?

Daron po Hypnotize/Mezmerize zaczął troszkę się alienować i gwiazdorzyć, własny autokar i takie sprawy, podobno kiedyś coś odwalił na żywo z Lonely Day właśnie, ale nie mam pojęcia o co chodziło, zapewne zachciało mu się więcej śpiewać, bo idealnie było moim zdaniem z jego śpiewem na Steal this album! a na ostatnich dwóch płytkach wychodzi prawie 50/50. Tak słyszałem. Niby dalej są przyjaciółmi itd. ale ta przyjaźń jest chyba troszeczkę zimniejsza. A szkoda. Nie chcę nowej płyty takiego SOADu.

Starrk napisał/a:
Że niby ostra zwrotka-lekki refren albo na opak? Być może, ale ja od metalu oczekuję przede wszystkim potężnego buta a nie jakiś progresji ;P

Ja nie twierdzę, że to źle, ale szybko się nudzi niestety, za to przyjemnie się do tego wraca. Bo moje ulubione zespoły to nie takie, których mógłbym słuchać ciągle, ale takie, do których wraca mi się najprzyjemniej. : )

|3lue.Sky  

Wysłany: 2011-11-01, 12:42   

yaku napisał/a:
Żal mi trochę tego starego Systemu, jak oglądałem filmy z nowych koncertów, to wydawało mi się to trochę takie sztuczne.

To prawda (niestety). Patrząc na Darona z przykrością stwierdzam, że nie zatraca się w muzyce, tak jak wcześniej, a co do Serja to teraz zachowuje się, jakby...nie wiem, jego ruchy były wyuczone/ jakby nie wiedział, co ma zrobić ze sobą, a przez to wygląda jeszcze bardziej sztywno i sztucznie, co prawda kiedyś też nie szalał, jak dajmy na to Daron, ale nie będę ich ze sobą porównywać, bo nie ma po co, lecz i tak było o wiele, wiele lepiej.

Starrk napisał/a:
Może muszą się na nowo zżyć?

Miejmy nadzieję :) , bo pomimo tego, że System wrócił, z czego się niezmiernie cieszę, potrzebują chyba większej wprawy.
Ostatnio zmieniony przez |3lue.Sky 2011-11-01, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  

HeadShot  

Wysłany: 2012-02-12, 17:38   

Haha i pomyslec, ze kiedys tego sluchalem a nawet sie jaralem :D Do dzis jak to wspominam to robi mi sie wesolo. Coz, z perspektywy czasu to zespol szalu nie robi, nie jest wybitny ani pod wzgledem muzycznym ani lirycznym ale za czasow gimbazy to bylo COS. Te glęęęęębokie teksty i ich interpretacje :rotfl:
W zasadzie nawet dzisiaj mozna puscic SOAD aby sobie gdzies tam brzdakal w tle i nic zlego sie nie stanie, ale nie nalezy oczekiwac nie wiadomo jakis cudow.

Btw, prywatnie uwazam, ze Daron solo >>> Serj solo. I chyba nawet Daron solo > SOAD. Gosc jest przecpanym wariatem i za to lubie jego muzyke bo slychac to bardzo wyraznie w praktycznie kazdym kawalku.

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.

yaku  

Wysłany: 2012-02-12, 19:02   

Aż tak krytycznie bym nie podchodził. To mój pierwszy ulubiony "ciężki" zespół i do dzisiaj wracam do niego z przyjemnością. A niektóre teksty mają naprawdę świetne.

Daron solo > Serj solo - tu się zgodzę. Ale czy Daron solo > SOAD? Myślę, że jednak nie.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-02-12, 21:47   

yaku napisał/a:
Ale czy Daron solo > SOAD? Myślę, że jednak nie.

Mnie np. trochę wkurzało to, że dwie ostatnie płytki brzmiały jak Daron Solo. "Lonely Day"? Brrrrrr.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Starrk  

Wysłany: 2012-02-12, 23:30   

Mądrze powiedziane i nie bez racji. A właściwie z wielką racją.

HeadShot  

Wysłany: 2012-02-13, 15:26   

yaku napisał/a:
To mój pierwszy ulubiony "ciężki" zespół [...]. A niektóre teksty mają naprawdę świetne.

Same here.
Zas co do tekstow.. zwracaja uwage na rzeczy wazne, ale dalej obstawiam przy tym ze nie sa [wy/am]bitne. Choc z drugiej strony jesli sklasyfikowac ten zespol na rowni z Linkin Park i podobnymi (patrzac na target do jakiego jest kierowany) to nie wypada wcale tak zle, a nawet calkiem niezle sie broni.

yaku napisał/a:
Ale czy Daron solo > SOAD? Myślę, że jednak nie.

Smarkej napisał/a:
Mnie np. trochę wkurzało to, że dwie ostatnie płytki brzmiały jak Daron Solo. "Lonely Day"? Brrrrrr.

Tu faktycznie na chwile sie zatrzymalem zastanowic, gdyby nie liczyc Hypnotize/Mesmerize to SOAD > Daron solo. Wg mnie te plyty byly dosc slabe, a jeczenie Darona po prostu meczace. Solowo wypadl znacznie lepiej.

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.
Ostatnio zmieniony przez HeadShot 2012-02-13, 15:27, w całości zmieniany 1 raz  

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-02-13, 16:21   

Jakiś czas jarałem się paroma piosenkami, dobrze poskładane kawałki, ale słuchałbym tylko w sytuacji, w której skończyło mi się wszystko inne.
Impatient and curious of what may come

Odpowiedz do tematu