• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 18:02
Autor Wiadomość

niechcicm 

Wysłany: 2010-09-07, 00:44   

Generalnie osobowości Muńka, Sidneya i innych chłopaków są mega pozytywne i nastawione na fanów :) Szacun nie tylko za muze!!! Tak trzymać

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-07, 02:11   

Kawał historii polskiej muzyki. Uwielbiam koncerty T.Love, ale solowy album Muńka jest bardzo kiepski, mimo współpracy z Benedkiem.

niechcicm 

Wysłany: 2011-01-09, 00:14   

zobaczymy co wyjdzie z kolejnego albumu... podobno roboczy tytuł to "Old Is Gold" :D

zamotany  

Wysłany: 2011-01-09, 20:26   

"King" ciagnie sie za mna od dluzszego czasu.
Generalnie T.Love nie jest kapela grajaca jakos wybitnie, ale charakterystyczne seplenienie Munka i ich "brudne" brzmienie sa nie do podrobienia.
Nie wiem czy jedna z najlepszych, ale z pewnoscia jedna z najszczerszych polskich kapel.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-10, 01:17   

niechcicm napisał/a:
zobaczymy co wyjdzie z kolejnego albumu... podobno roboczy tytuł to "Old Is Gold" :D

Jednocześnie oczekuję na ten album, ale się go boję. Po tym solowym albumie Muńka... Jeśli miałby to być ostatni album to wypadałoby godnie się pożegnać.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2011-01-10, 16:19   

prawde mowiac, po uslyszeniu tego solowego albumu Munka, wylozylem na nich kielbache (pozdro, kanar). nie, zebym zasluchiwal sie w pozniejszych albumach (wzwyz od tego z Alem Pacino na okladce, ach, te kasety magnetofonowe ^^), ale niczego sie nie spodziewam i nic nie oczekuje. takie hiciory jak na "Wychowaniu" czy te pozbierane tracki na "Dzieciach rewolucji" trafiaja sie raz w zyciu, jak nawijal Pezet zanim nagral "Muzyke rozrywkowa".

podejrzewam, ze poslucham, kiedy wyjdzie.

PiotrZBielska napisał/a:
Jeśli miałby to być ostatni album to wypadałoby godnie się pożegnać.

jakies przeslanki? mowili cos, ze byc moze moze to byc album ich ostatni? ciekawe. zreszta, gdzies pamietam, ze Muniek mowil, ze bedzie grac do okreslonego wieku albo roku, a graja caly czas, takze tez z rezerwa bym podchodzil do tego typu deklaracji, jesli takie zaistnialy. pozdr.

o wiele wieksza radoche dal mi solowy album Benedeka. stamtad sie chyba tez wzial "Gnijacy swiat", zaadoptowany przez Munka. z tym, ze Ben zrobil to po angielskiemu i bylo "Vanishing world". fajne to bylo.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-11, 00:45   

Smarkej napisał/a:

jakies przeslanki? mowili cos, ze byc moze moze to byc album ich ostatni? ciekawe. zreszta, gdzies pamietam, ze Muniek mowil, ze bedzie grac do okreslonego wieku albo roku, a graja caly czas, takze tez z rezerwa bym podchodzil do tego typu deklaracji, jesli takie zaistnialy. pozdr.

o wiele wieksza radoche dal mi solowy album Benedeka. stamtad sie chyba tez wzial "Gnijacy swiat", zaadoptowany przez Munka. z tym, ze Ben zrobil to po angielskiemu i bylo "Vanishing world". fajne to bylo.

Też uwielbiam album Benedka. Swego czasu śledziłem jego forum, już dość dawno miał wydawać drugi album, ale chyba się trochę pogubił, nie wiem co aktualnie robi.
A co do albumu T.Love to dosłownie obiło mi się o uszy, że Muniek ponoć mówił, że album będzie ostatni, ale nie jestem w stanie wskazać źródła... Za to jestem przekonany, że przed wydaniem "I hate rock n' roll" chłopaki twierdziły, że to tym albumem zakończą, później im się odmieniło. (nie wiem czy ogłaszali to publicznie, ale mówili o tym w nagranym już później dokumencie).

Pasażer  

Wysłany: 2011-01-20, 22:32   

Działają mi na nerwy. Najbardziej zaś Muniek, w którego kwestii zgadzam się z Gretkowskiej opinią (wyjętą spomiędzy wierszy, z "Europejki"; nie mówiąc o tym wprost uznaję go za irytujący, kiczowaty, wszędobylski pseudo-rock'n'rollowy kurde, wiecie no, szajs).

Ale lubię ich "Autobusy i tramwaje"!

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-20, 23:38   

Pasażer napisał/a:
Działają mi na nerwy. Najbardziej zaś Muniek, w którego kwestii zgadzam się z Gretkowskiej opinią (wyjętą spomiędzy wierszy, z "Europejki"; nie mówiąc o tym wprost uznaję go za irytujący, kiczowaty, wszędobylski pseudo-rock'n'rollowy kurde, wiecie no, szajs).

Ale lubię ich "Autobusy i tramwaje"!

Wiem, że Gretkowska ma negatywną opinię o Muńku, ale nie wiem w jakim kontekście, o co jej właściwie chodzi, nie miałem okazji czytać "Europejki" Mógłbyś przybliżyć mi tą sprawę ?

Pasażer  

Wysłany: 2011-01-21, 01:43   

Gretkowska wspomina o nim w swojej książce co jakiś czas. W lekko ironiczny sposób czasem, czasem po prostu na zasadzie "a dziś dla odmiany Muniek w radio powiedział". W sumie pod koniec książki tłumaczy się nawet, że nic do Muńka nie ma (chyba nic nie pokręciłem...), ale przez cały czas da się odczuć, że naśmiewa się lekko. I nie bez uzasadnienia. Wszak znamy go jako zbuntowaną i jakby-rockową wersję Krzysia Ibisza (wiecznie młody, wiecznie na topie, wiecznie pragnący być naszym ziomkiem). Trochę to się kłóci, c'nie?

Napisałbym "przeczytaj 'Europejkę'", ale świnia nie jestem.

PiotrZBielska 

Wysłany: 2011-01-24, 16:49   

Pasażer napisał/a:

Napisałbym "przeczytaj 'Europejkę'", ale świnia nie jestem.

A chętnie przeczytam jak tylko będę mieć na to czas, ale po prostu zżerała mnie ciekawość w tej kwestii :)

niechcicm 

Wysłany: 2011-04-27, 17:01   

ostatnio można usłyszeć 'nowy' utwór T.Love - Gorączka... jak oceniacie i chyba chłopaki szykują sie do wydania następnej płyty....

anka24 

Wysłany: 2011-10-17, 22:09   

"Gorączki" nie słyszałam, ale "Polskie mięso" zdecydowanie daje radę. To nie jest wprawdzie już ten stary T.Love, ale wolę w radiu słuchać takich utworów niż pustakowatych lasek.

Info o nowym singlu znajduje się tutaj http://www.prasamuzyka.pl...:kraj&Itemid=92

Kobieta Piernik  

Wysłany: 2011-11-07, 17:59   

Ja nie wiem co ja mam z tymi "klasykami klasyków gatunku", ale T.Love kocham do 1997r., do płyty "Chłopaki nie płaczą". Później wydają mi się wtórni, powtarzają się, a gdy wypłynie jakiś świeższy materiał, różniący się od pozostałych to zalatuje robieniem pod publiczkę na kilometr. Być może mam za duże wymagania.

Odpowiedz do tematu