• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 18:02
Autor Wiadomość

Gziczka  

Wysłany: 2007-08-23, 16:01   T.Love

Co myślicie o dokonaniach tej kapeli?

Ja osobiście uważam ich za jeden z najlepszych polskich zespołów. Cenię ich przede wszystkim za genialne, niebanalne, dowcipne, czesto też ironiczne teksty. Piosenki do posluchania zarowno kiedy nam smutno, jak i kiedy wesolo :)

Oi!

Tynka88  

Wysłany: 2007-08-23, 16:36   

taaa lubie ich czasami posluchac. Mimo, że nie przepadalam kiedys za polskimi muzykami to teraz lgne do ich muzyki jak mucha :)
a kawalki " jest super", " przyjacielu", "nie,nie,nie" to mi sie nigdy nie znudza :)

MissIndependent  

Wysłany: 2007-08-23, 16:47   

"cłopaki nie płaczą" - tego numeru nigdy nie zapomnę :rotfl:

lubię Muńka, naprawdę jest spoko :D z ich muzyką różnie, zależy jaki kawałek.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2007-08-24, 22:04   

Wcześniej znałam właściwie tylko ich najbardziej lansowane piosenki, ostatnio zaczęłam słuchać też innych ich utworów i przyznaję, że muzyka przypadła mi do gustu, tak jak i teksty. Oczywiście, nie wszystkie, ale jest kilka ich piosenek, których mogę słuchac nawet w kółko :)
Ostatnio chodzą za mną "Ścierwo", "King", "Jest super" i parę innych :P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

mao303  

Wysłany: 2007-08-24, 23:03   
   Polecający: www.google.pl

Bardzo lubię i cenię ten zespół od dawna. Uważam, że ich starsze kawałki są lepsze, ale może to sentyment do własnej młodości. Muzyka zawsze była na wysokim poziomie, a Muniek miał dobre teksty i charyzmę (wokal raczej kiepski, ale ma w sobie urok).

Trzeba podkreślić, że ich koncerty zawsze były świetne i pełne energii. Nawet teraz jak mają już parędziesiąt latek potrafią porwać nastolatków do niezłego młyna. "Ostatnio" się nieźle ubawiłem, bo klawiszowiec (gra też na gitarze) miał zarąbisty sweterek w kratę, który uwypuklał jego brzuszek. Tylko spojrzałem na niego, momentalnie „zrywałem boki” (kiedyś był chudy jak zapałka)

Sol napisał/a:
Ostatnio chodzą za mną "Ścierwo", "King", "Jest super" i parę innych

Masz sporo do nadrobienia (jeszcze tyle dobrego przed Tobą) polecam np. „Jak Żądło”, „Karuzela” (dobra pod prysznic, albo na śpiewanie przy piwku), "Potrzebuję wczoraj"

Gziczka  

Wysłany: 2007-08-27, 17:59   

mao303 napisał/a:
Trzeba podkreślić, że ich koncerty zawsze były świetne i pełne energii.

Kieedyś w jakiś poniedzialek, mial miejsce koncert T.Love. No i wlaśnie ze wzgledu na nietypowy dzien tygodnia, frekwencja byla minimalna. Dlatego też Muniek po koncercie podchodzil do wszystkich uczestnikow, podawal im reke, przedstawial się, rozmawial z nimi :) Niejednego artyste zdolowalby widok kilku osob pod sceną, a jego wrecz przeciwnie.. :)

A poza tym uwielbiam jego wade wymowy ;)

Oi!

bodzka  

Wysłany: 2007-08-27, 20:09   

Uwielbiam T.Love, ich stare kawałki są super, ale bardzo lubie nową płyte..chociaz teksty są troche mniej ironiczne. Ja bym na ich koncert przyszła nawet w poniedziałek o 9.00.. co za ludzie, ile razy chodziłam na koncerty w środku tygodnia! ;)

Cytrus  

Wysłany: 2007-08-28, 10:14   

ja fanem nie jestem, ale od czasu do czasu lubie posłuchać:D po za tym bardzo lubię Muńka :D

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2007-08-28, 13:51   

T.Love - wiele można napisać o tym zespole, bardzo się zmieniał. Dla mnie najlepszy jest ten stary T.Love ze starymi piosenkami. Ile to razy ja ze znajomymi przy ognisku naśpiewaliśmy się takich piosenek jak "King", "IV LO". No i na szczególne wymienienie zasłużyła także piosenka pt. "Bóg". Ogólnie obecna działalność tego zespołu już mnie nie rusza, zawsze jednak do takowych płyt jak "Dzieci rewolucji", "Pocisk miłości", "King" czy "Prymityw" chętnie powracam. Natomiast piosenkami z płyty "Chłopaki nie płaczą" już mnie ten zespół nie przekonał. Kiedyś te ich piosenki miały jakiś przekaz, teraz mi właśnie tego brakuje, wydaje mi się, że w jakiś sposób przerobili się na coś w stylu Big Cyca, ale to moje zdanie.
Ale te stare piosenki bardzo chętnie słucham - mają to "coś".

Właśnie rządzi w moich głośnikach "IV LO" :D

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Katharsis  

Wysłany: 2007-08-28, 14:00   
   Polecający: Lewiatan

Zespol nie podoba mi sie ;) nie moj gatunek ;p

Szlachcianka  

Wysłany: 2007-08-28, 17:42   
   Polecający: Google

Podoba mi się kilka ich piosenek, "IV LO", "King", "Jest super", "Warszawa"... jeszcze kilka by się znalazło ;) A "I love you" mam ustawione w komórce gdy mama dzwoni :rotfl:
_______

<33

chipie_  

Wysłany: 2010-04-10, 20:43   

ja ich uwielbiam ;) jakoś tak pozytywnie mnie nastrajają... a ich płyty "Love, love, love. The very besT.Love" mogłabym słuchać i słuchać...

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-04-10, 21:26   

stare płyty Muniasa i kolegów są naprawdę kuul, z tego najstarszego t.love mówię o "wychowaniu" (jeszcze sprzed rozpadu), koncertówki średnie, głównie dlatego, że nagrywane po partyzancku, a i Muniek na którejś płycie brzmi, jakby był na najcięższej bani, później, po reaktywacji płyty z Benedekiem, "Pocisk", "King", "Prymityw", późniejszych w ogóle albo rzadko słucham. najfajniejszy jest chyba składak "dzieci rewolucji", na który zbierają się tracki z lat 1982-1994 bodajże. proste, rokendrolowe ciśnięcie. po "I love you" straaasznie zmiękła faja. liczyłem na Muńka i jego solową płytę, że nawiąże do tych wczesnych nagrań, jako ze współdziałał z Benem, a wyszło nieciekawie, miałko raczej. miękko. za miękko. brakuje takiego szorstkiego pierdutnięcia. szkoda.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-04-10, 21:34   

T.Love znam wybiórczo, z radia i tv. Ale trza im przyznać, że niektóre piosenki powalają. Np. King, Warszawa, Wychowanie, Stokrotka, czy też mój personalny faworyt- Ajrisz.

Fajny zespół.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-04-10, 23:03   

lubię. słucham rzadko, ale jak już słucham, to intensywnie.
najbardziej płyta Prymityw, a spoza niej jeszcze kilka/kikanaście pojedynczych kawałków.

Odpowiedz do tematu