• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

HeadShot  

Wysłany: 2012-02-08, 22:42   Vanilla Ninja

Ktos na Wikipedii napisał/a:
Vanilla Ninja - estoński girlsband wykonujący muzykę z pogranicza popu i rocka.

Pierwszy sukces grupa odniosła podczas krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Ze swoją piosenką Club Kung Fu zajęły 9. miejsce, jednakże w głosowaniu telewidzów zajęły pierwsze. W maju 2003 roku w Estonii ukazała się pierwsza płyta pt. Vanilla Ninja. [...] W 2004 roku z zespołu odeszła Maarja Kivi, którą z zastąpiła Triinu Kivilaan.

Latem 2004 roku w nowym składzie grupa nagrała ostatni teledysk z drugiej płyty: When The Indians Cry, w którym zaśpiewała także Kivilaan. [...] Tego samego roku (2005r - dop. ja) Vanilla Ninja wystapiła w Konkursie Piosenki Eurowizji 2005 w Kijowie jako reprezentantki Szwajcarii. Zaśpiewały tam piosenkę Cool Vibes i po wykonaniu zajęły ósme miejsce. Pod koniec roku, niedługo po niezapomnianym występie w Tallinnie który odbył się 10 grudnia 2005 r. z zespołem rozstała się basistka Triinu Kivilaan.

W 2006 roku Vanilla Ninja kontynuowały karierę jako trio. [...] 19 maja miała miejsce premiera Love is War. Polska premiera nastąpiła pod koniec czerwca 2006 roku. 1 września 2006 walczyły o nagrody Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na 42. Sopot Festival. 3 lutego 2007 roku grupa wzięła udział w estońskich preselekcjach do konkursu Eurowizji 2007.

Albumy:
- Vanilla Ninja (2003)
- Trances of Sadness (2004)
- Blue Tattoo (2005)
- Love is War (2006)

Pare trackow (po jednym z kazdej plyty, chronologicznie):

Club Kung-Fu (Live @ Eurolaul 2003)
http://www.youtube.com/watch?v=3pKmkx9rvzo

When The Indians Cry
http://www.youtube.com/watch?v=K4asXZ3kfuw

I Know
http://www.youtube.com/watch?v=JW9773G8I8s

Dangerzone
http://www.youtube.com/wa...1sRoulw&ob=av2e

Jaram sie tym zespolem od czasow uslyszenia i zobaczenia w TV teledysku Blue Tattoo a potem I Know. Rok pozniej zostal mi podlaczony net i zaczelo sie szalenstwo hehe. Ten zespol to kawal mojego zycia, mam z nim wiele naprawde milych wspomnien i zdarza mi sie sluchac go bardzo czesto. Co ciekawe - mimo to nie znudzil mi sie ani odrobine, mimo ze obiektywnie patrzac (tudziez slyszac) nie wyroznia sie on niczym szczegolnym. Ale na tym polega caly bajer - aby dostrzegac piekno w rzeczach na pozor przecietnych ;]

Niestety w tym roku zespol definitywnie zakonczyl dzialalnosc i nie ukrywam, ze jest mi z tego powodu bardzo smutno, tym bardziej ze chcialem w tym badz przyszlym roku jechac do Tallina na ich koncert. Ale jak nawijal Waszka G 'licza sie wspomnienia' i na tym pozostaje sie w obecnej chwili skupic ;>

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.

BlackwhiteCAT  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2012-03-11, 13:50   
   Polecający: pan Gógl

mmmmmmmmmm, jak byłam 6 letnim dzieckiem, któremu brat zabierał komputer, przez co nie mogłam grywać z gry komputerowe, to siedziałam przed telewizorem i słuchałam Vivy, wtedy to leciały jeszcze takie w miarę kawałki, jak właśnie Vanilla Ninja, co słuchałam i wielbiłam jako te małe dziecko ^^ Teraaz mam ograniczenie internetu, ale właściwie, ciekawe jakby to było wrócić do starych czasów :> trzeba przesłuchać niedługo

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-03-11, 19:57   

Pamiętam. To było okropne.

Spice Girls w wydaniu gitarowym... nieee, nie słuchałem i wstydziłbym się teraz słuchać.

es-cs_wuv  

Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2012-03-11, 21:20   
   Polecający: google

ja się pytam co ten zespół robi w metal rock

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

HeadShot  

Wysłany: 2012-03-14, 11:51   

es-cs_wuv napisał/a:
ja się pytam co ten zespół robi w metal rock

Stwierdziłem że do elektroniki średnio pasuje i wrzuciłem tutaj. Liar ! hehe

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.
Ostatnio zmieniony przez HeadShot 2012-03-14, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  

Kerosine  

Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-03-14, 16:44   

Pamiętam jak w czasach gimnazjum natknęłam się na jeden czy dwa ich klipy... jeden z nich, nie powiem, nawet całkiem mocno utkwił mi w pamięci [ten bodajże, w którym dziewuszki występują i grają w zakładzie karnym/trafiają do niego - szczegółów już nie pamiętam, niestety]. No. Także tego. To by chyba było na tyle ^^ Laseczki są/były bez wątpienia bardzo hot i ponętne, znakomicie się prezentowały na ekranie (a podejrzewam, że i na scenie i w tzw. "realu" również), ale sama muzyka... mocno przeciętna i raczej niczym specjalnym się nie wyróżniająca na tle dziesiątek innych zespołów i zespolików grających w podobnych klimatach. Ani to zdecydowanie dobre, ani zdecydowanie słabe. Czyli, najogólniej rzecz biorąc... nijakie.

Tyle ode mnie.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2012-03-14, 16:47, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu