• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-11-22, 17:57
Autor Wiadomość

scott  

Wysłany: 2006-06-17, 10:24   
   Polecający: Martina

jesli chodzi o zespoly pop-punkowe to dodam: simple plan, bo na razie tylko to mi przyszlo do glowy. ;)

sylwu$  

Wysłany: 2006-06-17, 13:25   
   Polecający: google xD

Ja lubię Green day i Offspring, ale warto słuchać radia pun-rock z www.last.fm ;-)

Lola  

Wysłany: 2006-06-17, 14:34   
   Polecający: religia tv

sylwu$ napisał/a:
Green day i Offspring

to jest kalifornijski rock , którego nienawidze :D Choc The Offspring było dobre jakies 8 lat temu, płytka Americana , która gdzies nawet mam ...

Kurde , mam inne pojecie o punku , i mieszanie go z popem i innymi badziewiami jest zbrodnią jak dla mnie

scott  

Wysłany: 2006-06-17, 20:02   
   Polecający: Martina

heh, lolinka: prawda jest taka, że punk po prostu rozbił się na różne podgrupy. pojęcie mamy takie same, ale zespołów takich naprawdę punkowych, jak to było kiedyś - jest na świecie na prawde mało.

aktualnie jest na prawde wiele gatunków muzyki z przedrostkiem lub przyrostkiem -punk. np. punk-rock, pop-punk, californian punk, street punk, melodic-punk i wiele, wiele innych.

.::gawryśka::.  

Wysłany: 2006-06-30, 10:16   

No właśnie bo mnie sie na przykłąda njabardziej podoba ten pop punk. Nom właśnie ostatnio zaczęłam słuchać Offspring, Simple Plan, Sugarcult, My chemical romance, Panic! At the disco, MXPX, Story of The Year, Relient K, Millencolin. Muse, no i to o czym mówiłam wcześniej - Good Charlotte, Sum 41, Yellowcard, Blink 182... Podoba mi się piosenka Alexz Johnson - 24 hours closed, tylko nie wiem jaki to gatunek. Czy to rock?

Zbieracz Puszek  

Wysłany: 2006-06-30, 20:05   

einsatzkommando napisał/a:
Tia, i sam sie bede w nim wypowiadal.

Możesz założyć ogólnie o BM, to i ja coś popiszę ;)

Co do tego My Chemical Romance i Panic! At the Disco. Jakkolwiek pierwszą z nich mogę znieść, choć to bardziej jest emo niż pop punk, to drugiej nie czaję za cholerę.

Ogólnie do punka - rzeczywiście jest kupa "podgatunków". Ja najczęściej słucham skate punka i znam naprawdę wiele dobrych kapel \m/ Szczególnie szwedzka scena.
The unseen movie of this life.

.::gawryśka::.  

Wysłany: 2006-08-09, 12:39   

Nie mam pojęcia niektórch podgatunkach muzyki zespołów których słucham. Więc ujmę to jako rock bo juz sie pogubilam................

Dominika3325 

Wysłany: 2011-07-21, 13:02   

Ale chyba nie chodzi o punk rocka tylko o pop punk!
Jeśli tak to takimi zespołami są: Menchaster, Chemical garage, Rotten bark i 4 get me not.. innych nie kajarze;/

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2011-10-31, 11:58   

Polecam band The Starting Line. Ciekawe, nie zwyczajnie brzmienie ("zwyczajność" jest niestety bardzo popularna w tego typu muzyce) i całkiem przyjemne teksty.

niedokoncazuo  

Wysłany: 2012-01-08, 02:37   

osobiście polecam Panic! at the Disco (ich pierwsza płyta jest świetna), Fall Out Boy, Green Day (głównie płytę "American Idiot", bo moim skromnym zdaniem jest najlepsza) :D

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-01-08, 14:40   

P!ATD? eee, chyba słyszałem, ale nie pamiętam, stary jestem, może to i lepiej.

z takich obskurnych bendów tego typu zalecam Joyce Manor, sam słyszałem u schyłku poprzedniego roku (heheh, stulecia, chciałoby się, nie ma tak dobrze). płytka krótka, treściwa i na temat. bez dłużyzn i ujowych ballad.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

niedokoncazuo  

Wysłany: 2012-01-08, 19:38   

co do p!atd to ich pierwsza płyta była taka popowo, rockowo punkowa, ale druga i trzecia już mniej

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-01-09, 21:21   Re: pop punk

.::gawryśka::. napisał/a:
hmm... tak przeglądałam odpowiedzi o zespołach rockowych (chyba) i każdy słucha polskich zespołów! Ja nienawidzę polskiego rocka, i bez obrazy dla tych którzy go słuchają. Bo ja uwielbiam angielską muzykę, chociaż tylko rock. Ale każy ma inne gusta : )

Nienawidzisz bo? Uzasadnij. Nie uważam żeby można było nazwać coś takiego jak pop punk rockiem. Czysta profanacja. Za każdym razem gdy słyszę pop rock, pop punk, jrock, krock i inne tego typu chłamy to mnie szlag trafia. Jak to ujął Starrk -
Cytat:
Czyżby ludzki gust muzyczny aż tak bardzo lubił tarzać się w gównie?

To jest okropne, taka muzyka winna być wymazana z jakichkolwiek nośników i z pamieci i umysłów ludzkich również.
Ostatnio zmieniony przez Achar 2012-01-09, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-01-09, 22:03   

Achar napisał/a:
Nie uważam żeby można było nazwać coś takiego jak pop punk rockiem.

Ja piehdolę. Targetem pop punku jest młodzież gimnazjalna do lat czternastu, płci najczęściej przeciwnej do twojej. Prowodyrzy, zwłaszcza ci z L.A., tego ruchu muzyczno-scenicznego to nobliwi dziś grajkowie, weźmy chcąc nie chcąc Bad Religion, rock to szerokie w uj pojęcie i pop punk, jakkolwiek gówniany i sprokurowany przez mejdżersy na rwanie -nastek, jakąś pochodną tego mitycznego, szerokiego rocka jest, nothing you can do about it, bro.

wogle, to wkuchwiają mnie tego typu kombatanci, którzy piszą o słabej obecnie kondycji muzyki rockowej (jakiejkowiek), którzy wszystko, czego oni nie trawią/nie słyszą/nie znają automatycznie tagują 'indie', a jak 'indie' to gówno, o, albo rock alternatywny, wierzący, że jedyna słuszna muzyka rockowa skończyla sie na <Wstaw swoj ulubiony zespol, wezmy GnR czy Nirvana>.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Odpowiedz do tematu